NOVÉ SYSTÉMY PRO SPRÁVU PROVOZU STROJŮ

Oficiální představení nových portálů CASE IH na výstavě Agritechnica.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 17. 11. 2019

Nový systém telematiky AFS Connect pro přenos a monitorování dat a další technická partnerství.

Majitelé strojů značky CASE IH jsou nyní schopni provádět lepší rozhodnutí na základě dat získaných jednak v reálném čase, tak také uložených dat získaných během práce jejími stroji. Nový systém telematiky AFS Connect pracuje na základě dat získaných prostřednictvím navigačních systémů CASE IH a umožnuje spravovat informace a data o strojích, pozemcích a farmě.

AFS Connect je založen na dvou systémových platformách. První z nich je portál MyCaseIH, který je ústředním centrem pro správu dat a přístup k dalším informacím, jako jsou například uživatelské příručky, návody, prospekty a názorná videa s pracovními postupy, jak například nastavit sklízecí mlátíčku apod. Portál telematiky AFS Connect pak umožnuje automatické sledování, zobrazování, uložení a práci s daty o strojích, polích a farmě. Tento portál umožňuje uživatelům sledovat a spravovat tyto data z počítače, tak i vzdáleně z chytrého telefonu nebo tabletu. Autorizovaní zástupci CASE IH mohou se svolením majitele strojů také monitorovat provozované stroje, aby mohli na základě získaných dat plánovat údržby nebo prostřednictvím hlášení chybových kódů provést vzdálenou servisní diagnostiku ještě před samotným výjezdem servisního mechanika.

Efektivní správa strojů a vozového parku

Jednou z možností portálu AFS Connect je správa provozu strojů. Tato funkce umožňuje majitelům monitorovat provozní data o stroji, jako jsou motohodiny, teplota oleje, otáčky nebo zatížení motoru, spotřeba paliva a další informace, které jsou zobrazitelné na displeji traktoru. Tato data jsou neustále zaznamenávána a automaticky v reálném čase aktualizována.

Portál AFS Connect umožnuje okamžitý přenos a zaznamenávání dat prostřednictvím bezdrátového připojení bez nutnosti použití USB disku pro přenos dat mezi monitorem traktoru a počítačem. Díky tomuto systém jsou získána data okamžitě k dispozici, uživatelé mohou sledovat své stroje prostřednictvím počítače, tabletu nebo chytrého telefonu.

Tento nový systém je k dispozici pro traktory nebo sklízecí mlátičky CASE IH již z výrobního závodu, zeptejte se proto na tuto možnost vybavení svého stroje autorizovaného zástupce značky CASE IH. Prvním modelem značky CASE IH, který tento systém přináší již ve standardu je nový MAGNUM AFS Connect.

DataConnect pro majitele strojů více různých značek

DataConnect poskytuje nezávislou správu dat a jejich bezdrátový přenos nezávisle na výrobci. Kromě značky CASE IH je možno pracovat s daty získanými majiteli strojů New Holland, STEYR, John Deere a CLAAS. Mezi hlavní výhody pro zákazníky patří možnost výměny a přenosu dat prostřednictvím společného rozhraní, ovládání a sledování strojového parku pomocí jejich oblíbeného systému, bez jakýchkoli problémů s kompatibilitou. Data jsou přístupná prostřednictvím kteréhokoli z příslušných portálů výrobce, ale lze je také mezi jednotlivými systémy vyměňovat v reálném čase.

Za tento inovativní systém obdržela značka CASE IH společně s ostatními propojenými výrobci ocenění „Machine of the Year 2020“ v kategorii elektroniky..

Další články

FOTOSOUTĚŽ: MacDoňáci a jejich lišty

27. 11. 2020

Pošli nám svou fotografii a vyhraj!

Nejprodávanější značka mulčovačů na trhu

26. 11. 2020

TEHNOS pravděpodobně obhájí prvenství i letos.

FOTOSOUTĚŽ STEYR: Nejlepší fotka sezóny

18. 11. 2020

Pochlubte se nám vaší nejlepší fotografii za letošní rok a vyhrajte kalendář na rok 2021.

SKLADOVÉ STROJE ZA AKČNÍ CENY!

6. 11. 2020

Pořiďte si závěsnou techniku na novou sezónu ještě letos za výhodnější cenu.

Přijel k nám Quantum 100 F

6. 11. 2020

Novinka s odpruženou nápravou se u nás moc dlouho neohřeje. Hned míří na předvádění po Jižní Moravě. 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.