VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

Pryč jsou dnes již doby, kdy se zemědělci v této třídě spokojili s traktorem s mechanickým ovládáním a nízkou úrovní komfortu. Rodinné farmy se mění a kvůli nedostatku pracovníků si dnes v mnoha případech jezdí s traktorem sám majitel. Není proto lepší strávit pracovní den v traktoru, který mi nabídne příjemné pracovní prostředí? VESTRUM CVXDrive v sobě kombinuje traktor s rozměry blízko traktoru LUXXUM s komfortem, možnostmi výbavy, plynulou převodovkou a inovativními prvky, které známe např. z traktoru OPTUM CVXDrive. 

Dynamické křivky, ostré hrany, LED osvětlení, tento traktor je zkrátka elegán.

Maximální požitek z jízdy díky převodovce s plynulou změnou rozsahu.

Světová premiéra traktoru VESTRUM CVXDrive na veletrhu SIMA v Paříži.

Čtyři balíčky výbavy kabiny, nejmodernější technologie pro maximální komfort při práci..

 

KOMFORT PŘEVODOVKA UNIVERZÁLNOST MOTOR


PRO RADOST Z PRÁCE

Vaše nejoblíbenější místo.

Plnohodnotná prostorná kabina se čtyřmi sloupky je důležitou vlastností pro zemědělce, kteří chtějí svůj traktor často agregovat s čelním nakladačem. Kabina může být na přání vybavena čtyřmi různými pakety výbavy včetně balíčku v nejvyšší možné specifikaci s koženým červeno-šedým sedadlem s automatickým pružením dle jízdní situace, odvětráváním, vyhříváním nebo naklápěním hlavovém opěrky. Ovládání traktoru je převzato z traktorů vyšších modelových řad, kabina je vybavena plnohodnotnou loketní opěrkou Multicontroller s joystickem pro ovládání jednotlivých hydraulických okruhů nebo tlačítky pro změnu směru jízdy. Pro snadné ovládání závěsných strojů je traktor vybaven systémem ISO BUS pro propojení traktoru se závěsným strojem stejně jako technologií souvratové automatiky HMC II. 

Vyberte si kabinu dle svých představ:

Pro specifické pracovní operace, jako je například práce s krmným vozem ve stísněných prostorech s malou průjezdní výškou nebo pro častou agregaci traktoru s čelním nakladačem, si můžete vybrat rovnou ze třech typů provedení střech - standardní střecha, nízká střecha, standardní střecha s vysokou viditelností.

Provedení - standardní střecha

Pro nespecifické využití je traktor standardně vybaven vysokou střechou s LED osvětlením, počet LED světel je možný zvolit v závislosti na výbavě. Střecha může být vybavena střešním oknem nebo může být dodána ve specifikaci bez střešního okna. Tato střecha je o 10,5 cm vyšší než standardní nízká střecha.

 

Provedení - standardní střecha s vysokou viditelností

Standardní střecha s vysokou viditelností byla speciálně vyvinuta pro zákazníky, kteří traktor agregují často s čelním nakladačem. Střešní okno plynule přechází do čelního skla a zaručuje tak plynulý a ničím nerušený výhled na pracovní prostor stroje.

Provedení - nízká střecha

Provedení nízké střechy je ideální pro nasazení traktoru v prostorách, kde jiné traktory kvůli své výšce neprojedou. Často zákazníci volí toto provedení střechy pro nasazení traktoru v agregaci s krmným vozem kvůli nízké průjezdní výšce ve starých kravínech.

PŘEVODOVKA

Pro maximální požitek z jízdy.

Traktory VESTRUM CVXDrive jsou k dispozici pouze s tou nejsnáze ovladatelnou převodovkou na trhu, kterou u traktorů CASE IH představuje plynulá převodovka CVXDrive. Převodovka nabízí dosažení maximální pojezdové rychlosti 40 km/hod při snížených otáčkách motoru v režimu ECO čímž dochází ke znatelné úspoře paliva, plazivé rychlosti, které například využijete při speciálním pracovním nasazen, dosahuje VESTRUM CVXDrive již od 30 m/hod. 

UNIVERZÁLNOST

Splní vše, co od něj očekáváte.

Zadní tříbodový závěs nabízí zvedací sílu až 5 600 kg. Při agregaci traktoru se závěsným strojem v předním tříbodovém závěsu můžete využit zvedací kapacitu až 2 250 kg. Pro agregaci se stroji poháněnými přes vývodový hřídel si lze vybrat ze třech variant zadního vývodového hřídele, ve standardu je traktor vybaven 540/1000 ot/min, na přání pak 540/540E/1000 ot/min, popř. 540/1000E/1000 ot/min. Přední PTO je pak ve variantě jedno rychlostního hřídele ve variantě 1000 ot/min. Pro výborné tahové vlastnosti lze traktor osadit širokými pneumatikami o rozměru 600/65 R38 na zadní nápravě.

MOTOR

Výkon v kompaktním balíčku.

Modelová řada traktoru VESTRUM CVXDrive zahrnuje čtyři modely s jmenovitým výkonem od 100 do 130 koní, maximální výkon nejvýkonnějšího modelu VESTRUM CVXDrive 130 činí 140 koní. Traktory jsou vybaveny čtyřválcovými motory o objemu 4,5 litru splňující emisní normu STAGE V dosažením patentované technologie selektivní katalytické redukce Hi-eSCR 2. Maximálního točivého momentu 630 Nm lze dosáhnout již při velmi nízkých otáčkách motoru 1300 ot/min u modelu VESTRUM 130 CVXDrive. Palivová nádrž nabízí objem 180 l a na AdBlue je k dispozici dostatečných 19 l, management volnoběžných otáček a systém řízení produktivity APM zajistí potřebné snížení spotřeby paliva a minimální nutnost doplňování paliva v průběhu pracovního dne. Servisní interval motoru činí 600 hodin.

PŘEHLED MODELŮ

Název / parametr Motor Počet válců / Objem motoru (cm³) Jmenovitý výkon - ECE R120 (kW/hp) Maximální výkon (kW/hp) Maximální točivý moment (Nm při 1300 ot/min)
VESTRUM CVXDrive 100 Dieslový motor s Common Rail, technologie Hi-eSCR 2 4 / 4,485 74 / 100 81 / 110 520
VESTRUM CVXDrive 110 Dieslový motor s Common Rail, technologie Hi-eSCR 2 4 / 4,485 81 / 110 88 / 120 551
VESTRUM CVXDrive 120 Dieslový motor s Common Rail, technologie Hi-eSCR 2 4 / 4,485 88 / 120 96 / 130 610
VESTRUM CVXDrive 130 Dieslový motor s Common Rail, technologie Hi-eSCR 2 4 / 4,485 96 / 130 103 / 140 620

 

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

 

NOVÝ VESTRUM CVXDrive

Doba se mění, zemědělství se mění, vaše požadavky se mění. Žádejte to nejlepší, co v daném segmentu můžete získat. Nový VESTRUM CVXDrive!

POZNEJTE VESTRUM CVXDrive

Máte-li zájem o zkušební jízdu či předvedení nového modelu VESTRUM CVXDrive na vlastních pozemzích, neváhejte nás kontaktovat na e-mail jirka@agrics.cz. Obratem se Vám ozveme a domluvíme nejbližší možný termín.

NABÍZÍ TO NEJLEPŠÍ

Převodovka s plynulou změnou převodového poměru s dvojitou spojkou DKT™ zaručuje bezstarostné dosahování těch nejvyšších výkonů, nízké měrné spotřeby paliva, vysokého jízdního komfortu a hladkého řízení. 

MALÝ, ALE ŠIKOVNÝ

Kompaktní rozměry ve spojení s malým poloměrem otáčení pouhých 4,5 metru a výborná viditelnost dělají z traktoru VESTRUM CVXDrive ideální traktor pro agregaci s čelním nakladačem CASE IH LRZ.

PROSPEKT KE STAŽENÍ

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE SVÉHO

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

NEBO

PRODUKT MANAŽERY AGRI CS

 

Soubory ke stažení:

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.