O ZNAČCE TEHNOS


Společnost TEHNOS patří mezi největší výrobce zemědělské techniky na slovinském trhu. Na trhu působí již od roku 1989 a svou činnost soustřeďuje na produkci zemědělské techniky, strojní výrobu a kovové soustavy či plastovou a gumovou produkci.

Zákazníci zajisté ocení znalosti, pracovitost, inovace a vynalézavost, kterou společnost vkládá do výroby. Disponuje vlastním výzkumným a vývojovým oddělením s moderními systémy CAE, simulacemi a metodami konečných elementů. TEHNOS vyvinul vlastní patentované řešení rotorů Low Vib, nakloněný dvojitý kloub a hydraulický bezpečnostní systém. Hlavní konkurenční výhodou společnosti jsou její zaměstnanci, kteří kombinují  znalosti, schopnosti a kreativitu z různých oborů.

V našem produktovém portfoliu naleznete univerzální mulčovače, polní a stranové mulčovače, mulčovače na chřest a do sadů a vinic či luční a lesní mulčovače. Sortiment je obohacen o jednořádkový vyorávač brambor.DESET DŮVODŮ, PROČ MULČOVAT SE STROJI TEHNOS:

 1. Kvalitní rozdrcení rostlinných zbytků
   

 2. Eliminace dlouhých stonků širokořádkových rostlin
   

 3. 37 let zkušeností s výrobou zemědělské mechanizace a strojového vybavení
   

 4. Ošetření travních porostů
   

 5. Výborné výsledky v mezinárodních testech
   

 6. Zabránění přemnožení hlodavců díky likvidaci vysokých porostů
   

 7. Eliminace a odstranění plevelů
   

 8. Nejúčinnější zbraň proti zavíječi kukuřičnému
   

 9. Dlouhá životnost zemědělské techniky
   

 10. Kvalitní poprodejní péče

 


  STÁHNOUT KATALOG

 


 

 


   
 KONTAKTUJTE NÁS

  Seznam autorizovaných středisek zde.
 
        
 STÁHNOUT LOGO:

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.