DĚKUJEME VÁM ZA ROK 2018

Projděte si společně s námi příběh roku 2018.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 29. 12. 2018

To nejzajímavější z roku 2018.

Pomalu se blíží čas, kdy každý z nás oslaví poslední minuty roku 2018 a společně s našimi nejbližšími přivítáme nadcházejí rok 2019. Za společnost AGRI CS a.s. bychom rádi poděkovali všem zákazníkům, obchodním partnerům a v neposlední řadě také fanouškům námi dodávaných značek, a ještě jednou Vám popřáli všechno nejlepší v roce 2019!

V roce 2018 jsme se spolu bavili a potkávali na nejrůznějších nových i tradičních akcích, pojďme si v následujícím článku shrnout ty největší milníky  v letošním roce.  

Jaro je tradičně obdobím, na které se těší každý z nás, včetně zemědělců, asi nejvíce. Prodlužují se dny a na polích začíná ten pravý ruch – období příprav a zakládání porostů. Letošní rok byl výjimečný tím, že se opět po dvou letech konal největší svátek všech zemědělců – TECHAGRO. Během poutavé CASE SHOW jsme Vám představili ty největší novinky ze světa značky CASE IH, včetně nového modelu MAXXUM ActiveDrive 8 nebo pásového traktoru QUADTRAC s plynulou převodovkou CVX. Jsme hrdí na to, že jsme si z veletrhu pro značku CASE IH odvezli rovnou tři ocenění – hlavní cenu výstavy GRAND PRIX TECHAGRO pro QUADTRAC CVX, cenu Stříbrná medaile pro nový MAXXUM a ocenění Zvláštní pozornost pro MAGNUM Rowtrac.

Premiéru si na letošním TECHAGRU 2018 odbyla anglická značka strojů pro zpracování půdy a setí SUMO, kterou na českém trhu dodáváme pod hlavičkou AGRI FARMING SOLUTIONS. Pozadu nezůstaly ani traktory značky STEYR ve svém typickém prostředí rakouské farmy a značka SIP představila inovativní pásový shrnovač SIP AIR.

Období prvních senáží a senosečí jsme využili jako vhodný čas pro představení slovinských strojů značky SIP. Napříč celou Českou republikou jsme se setkávali na tzv. pícninářských dnech. Kromě ucelené linky strojů od sečení až po nahrabování jste se mohli osobně přesvědčit také o kvalitě červených lisů na válcovité balíky RB.

Začátkem měsíce června byla slavnostně přestřižena páska při příležitosti otevření nového showroomu našeho regionálního prodejního střediska v Hustopečích u Brna a zároveň zázemí importéra. Pro zákazníky z celého regionu byl připraven tradiční Den otevřených dveří spojený s aktivním předváděním zemědělské techniky CASE IH a AGRI FARMING SOLUTIONS na nedalekém pozemku.

Velké sucho a vysoké teploty nejenom na jižní Moravě způsobily rychlé dozrávání porostů obilovin. Nastalo tak správné období, abychom do polí vyrazili s DEMO mlátičkami CASE IH AXIAL-FLOW. Celkem jsme na území ČR provozovali společně s regionálními partnery jednu mlátičku řady 140 a tři mlátičky řady 240, včetně nejsilnějšího modelu AXIAL-FLOW 9240, který byl osazen pásovou lištou značky MacDon. Jsme rádi, že na základě kvalitního předvedení se pro červené mlátičky pro příští sezonu rozhodli i další zákazníci.

Skvělou příležitostí pro nás a vybrané zákazníky bylo oficiální představení nových sklízecích mlátiček AXIAL-FLOW 250 v německých Drážďanech. I když teploty v tu dobu stoupali k téměř 40 stupňům, nic nám nebránilo k tomu, abychom při praktických jízdách a zajímavém doprovodném programu poznali jednotlivé inovace a novinky, se kterými tato řada přijíždí na evropská pole.

V průběhu žní i po jejich skončení jsme intenzivně pracovali na předvádění strojů pro zpracování půdy. Předváděli jsme zejména hloubkové podrýváky SUBSOILER nebo kombinované stroje TRIO, které v jednom přejezdu dokáží provést hned tři pracovní operace: hloubkově zpracovat půdu, připravit seťové lůžko a zasít drobnosemenné plodiny. Výsledky práce těchto strojů si můžete prohlédnout zde.

Největší svátek všech příznivců STEYR, tak by se dala jednoznačně nazvat první zastávka v rámci evropské STEYR DEMO TOUR 2018, kterou jsme společně s výrobcem připravili v blízko Zámku Jemniště nedaleko Benešova. Výborné jídlo, krásné prostředí a rakouské traktory STEYR, které si návštěvníci mohli na vlastní kůži osahat i během praktických jízd. Přesně taková byla STEYR DEMO TOUR.

Na podzim jsme do červených barev rozzářili také náš showroom v Hustopečích, kde jsme pro stávající a potenciální zákazníky připravili mlátiček CASE IH připravili akci RED CARPET. V průběhu dvou dnů se v Hustopečích vystřídalo přes 150 hostů, kteří si přišli vyslechnout reference z letošního DEMO programu stejně jako se dozvědět novinky o řadě 250.

Pravidelně v průběhu roku jsme navštěvovali naše zákazníky a v článcích na webu AGRI CS a Facebooku CASE IH CZ, STEYR Traktory, MacDon CZ/SK a AGRI CS jsme Vám přinášeli jednotlivé reference. Přečíst jste si mohli například článek se zkušenostmi s traktorem CASE IH LUXXUM 120, sklízecí mlátičkou AXIAL-FLOW 8240 nebo příběh prvního majitele nového traktoru CASE IH MAXXUM s převodovkou ActiveDrive 8.

Z výstavy EIMA jsme obdrželi skvělou zprávu, že značka CASE IH právě na této výstavě obdržela prestižní ocenění Traktor roku 2019 a cenu Nejlepší desgin pro nový MAXXUM. Při příležitosti výročí traktorů STEYR CVT představila značka STEYR speciální limitovanou edici, kdy můžete již přímo z výroby obdržet své CéVéTé s jménem na kapotě. V oblasti precizního zemědělství byla například představena nová značka AGXTENDTM, která rozšiřuje nabídku stávajících produktů AFS.

Celkem společnost AGRI CS a.s. dodala v roce 2018 na českém trhu svým zákazníkům 223 traktorů značky CASE IH a 54 traktorů STEYR.

Další články

ŠETRNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

20. 6. 2019

Čeští zemědělci si čím dál tím více uvědomují zvyšující se potřebu šetrně sklizeného zrna

KRALOVICKÁ ZEMĚDĚLSKÁ VÝSTAVA NA HADAČCE

20. 6. 2019

Společná expozice zástupců značky CASE IH!

S ČERVENOU I NADÁLE NA FARMĚ PANA DOMINÍKA

9. 6. 2019

V okolí Žermanic vládnou traktory CASE IH.

TAKOVÝ BYL CASE DEN 2019!

4. 6. 2019

Pořádná porce zábavy, adrenalinu a červených strojů - takový byl CASE DEN 2019!

I CASE IH LIS DOKÁŽE UDĚLAT POŘÁDNÝ BALÍK!

3. 6. 2019

Jsme připraveni vám předvést, co dokáže lis CASE IH.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.