ORIGINÁLNÍ BEZPEČNOSTNÍ ZÁVAŽÍ TRACTORBUMPER

Nejenom pro traktory CASE IH a STEYR.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 9. 3. 2020

Zaručeně spolehlivé řešení ochrany traktoru do dopravy.

Od letošního jara nabízíme pro traktory CASE IH originální bezpečnostní závaží holandského výrobce TractorBumper. Výhodou tohoto závaží je, že zaručuje ochranu předních kol a zabraňuje tak nechtěné kolizi a následkům například při srážce traktoru s autem.

Traktory jsou v dnešní době čím dál tím více těžší, ale taktéž rychlejší. Obyčejná potkávací světla běžně nezdůrazňují obvyklou šířku traktoru, kterou při jízdě v noci vidíme. Pro ostatní účastníky silničního provozu je velmi obtížné odhadnout šířku traktoru. Díky tomu, že je závaží vybaveno integrovaným osvětlením a odrazkami, napomáhá k maximální viditelnosti traktoru. Nejenom, že závaží přispívá k celkové bezpečnosti provozu, ale taktéž, jak můžete vidět, traktoru sluší a skvěle na něm vypadá.

Závaží nabízíme k dispozici v těchto variantách 600, 800, 1000 a 2000 kilogramů. Standardně je toto závaží vybaveno integrovaným boxem, například pro uložení nářadí, nastavitelnými konci nárazníků a reflexními pásy s LED osvětlením. Závaží je standardně dodávané v šedé barvě, dle přání zákazníka je ale možné zvolit si barvu na přání včetně polepu.

Pro více informací o tomto závaží a jeho dostupnosti kontaktujte Ing. Pavla Nováka, Ph.D., mobil: +420 724 035 761, e-mail: novak@agrics.cz nebo svého autorizované obchodního zástupce CASE IH..

 

Další články

OTEVŘELI JSME ON-LINE SHOWROOM

6. 4. 2020

Vyberte si nový traktor pohodlně a on-line z vašeho domova.

VESTRUM CVXDrive PRO KOMUNÁL

2. 4. 2020

Tak rozmanitý jako vaše úkoly, potvrzeno.

PRAKTICKÉ SROVNÁNÍ MODELŮ OPTUM

25. 3. 2020

Na pohled stejné, přece ale jiné. Srování OPTUM 250 a 300 CVXDrive.

JSME TU STÁLE PRO VÁS – SOUČASNÝ PROVOZ NA STŘEDISCÍCH AGRI CS

19. 3. 2020

Prodej, servis a dodávky náhradních dílů AGRI CS v období karantény v důsledku koronaviru.

NOVÝ MAGNUM AFS CONNECT V ČELE ODVĚTVÍ

18. 3. 2020

MAGNUM je milník v historii značky CASE IH.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.