Osvědčené a výkonné návěsy značky AGRI TRANSPORT

Výkonnější dvounápravové návěsy pro maximální efektivitu.

Kristýna Poláková, AGRI CS a.s. , 25. 9. 2020

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA A CO NEJNIŽŠÍ NÁKLADY

Cílem společnosti AGRI CS je nabízet svým zákazníkům stále efektivnější, spolehlivější, a především vysoce funkční zemědělské a dopravní stroje. V portfoliu značky AGRI FARMING SOLUTIONS si své místo našla i dopravní technika od klíčových výrobců pod vlastní značkou AGRI TRANSPORT, která splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zemědělců. V nabídce návěsů AGRI TRANSPORT přibyl v roce 2018 nový, ještě výkonnější, dvounápravový návěs NS23.1 a NS23.2 od české firmy ZDT, spol. s. r.o.

Celá řada sklápěcích návěsů AGRI TRANSPORT je vyvíjena se zásadním důrazem na trvanlivost a spolehlivost s ohledem na extrémní podmínky a náročnost zemědělského provozu. Cílem je maximálně zvyšovat efektivitu dopravy, to znamená co nejmenší náklady, velké výkony, minimální údržbu a opravy.

ZBUSU NOVÝ RÁM A KORBA

Označení návěsů NS23.1 a NS23.2 má své opodstatnění. NS, tedy návěs sklápěcí, jasně odlišuje tuto řadu jednoúčelových návěsů od univerzálních návěsů MEGA, jejichž charakteristickým rysem jsou nosiče výměnných nástaveb. Kompletní název stroje pak obsahuje spojení výrazu NS s nejvyšší technicky přípustnou hmotností a počtem možností stranového sklápění. Návěs může být proveden jako jednostranně sklápěný směrem dozadu – NS23.1, nebo dvoustranně sklápěný směrem dozadu a doleva – NS23.2. Tato varianta je vhodná zejména pro rostlinnou produkci, kde se převáží nejvíce obilovin a náklad se sype na koše do strany.

Při vývoji těchto návěsů byl využit zbrusu nový rám, který reflektuje požadavky na náročný provoz a praxi v zemědělském procesu. Od koreb řady MEGA se liší nejen designově, ale v prvé řadě zcela novou korbou návěsů NS. Profilované plechy pouze s jednou výztuhou na straně přináší moderní vzhled a zároveň špičkové funkční vlastnosti. Korba pojme náklad o objemu až 25 m3.

BOHATÁ ZÁKLADNÍ VÝBAVA

Návěsy NS23 jsou zákazníkům nabízeny s maximální variabilitou odpružení podvozků. V základní výbavě je návěs vybaven mechanicky odpruženým podvozkem, dalšími variantami jsou pneumaticky nebo hydraulicky odpružené podvozky. Rozmanitá nabídka přináší uživatelům nebývalé možnosti ve výběru vhodné a odpovídající mechanizaci přesně pro jejich podmínky. Stroje AGRI TRANSPORT jsou nabízeny s velmi bohatou výbavou, která zaručuje bezpečný, spolehlivý a komfortní provoz. Mezi tyto prvky patří např. hydraulicky odpružená oj s volbou závěsu mezi K80 a okem Ø 50 mm, hydraulická odstavná noha, automatická parkovací brzda nebo propracované jištění hydraulicky ovládaného zadního čela s výsypným okénkem. Nové návěsy NS23.1 a NS23.2 jsou dodávány s pneumatikami MITAS 600/50 R26,5 AGRITERRA 02 s ocelovým nárazníkem, které nabízejí velmi dobrý poměr cena a výkon. Nabízí zejména dlouhou životnost, odolnost proti poškození a disponují samočistící schopností a zaručují stabilitu i při plném zatížení.

VOLITELNÁ VÝBAVA

Bohatá je i nabídka výbavy na přání, zmiňme například kompletní LED osvětlení nebo velkoobjemové nástavky bočnic, které zvyšují objem o dalších 6,5m3. Nesmí chybět ani rolovací plachta s obslužnou plošinou, automatické zakrývání sítí proti úletu nebo nucené řízení zadní nápravy, přitěžování zadní nápravy při sklápění vzad u mechanicky odpruženého podvozku, centrální mazání nebo plastový box na nářadí. Další možné úpravy nebo příplatková výbava je možná na míru každému zákazníkovi.


Pokud vás dvounápravové návěsy NS23.1 a NS23.2 od české firmy ZDT, spol. s. r.o. zaujaly, neváhejte kontaktovat produkt manažera značky AGRI TRANSPORT Mgr. Pavla Schejbala, tel.: +420 725 852 620, e-mail: pschejbal@agrotec.cz.

 

Další články

Jak funguje sdílení kombajnu Axial-Flow?

27. 10. 2020

Na partnerskou dotaci 50 % se sdružili tři zemědělci a dva z nich teď kombajn provozují. Jak jim to funguje?

VIRTUÁLNÍ REALITA PRO AUTOŠKOLU

23. 10. 2020

Pohodlně se usaďte. STEYR přináší nové možnosti pro výcvik řidičů.

Tři Vestrumy na dvoře

19. 10. 2020

Nejnovější traktory se pomalu rozjíždí po republice

PODZIMNÍ NOVINKY NA FAN SHOPU

19. 10. 2020

Podzim přichází s novou kolekcí oblečení a reklamních předmětů

Soutěž Nejlepší traktorista

8. 10. 2020

Zapojte se do soutěže a pomozte nám najít Nejlepšího traktoristu

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.