OTOČTE SE S LEHKOSTÍ: ACCUTURN

Systém automatického otáčení AccuTurn rozšiřuje stávajcí nabídku precizního zemědělství.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 9. 8. 2017

Další novinkou v oblasti precizního zemědělství od značky CASE IH je v letošním roce nový produkt zvaný AccuTurn. AccuTurn ve značné míře rozšiřuje stávající a plně propracovaný systém automatického navádění a řízení AccuGuide. Výhody, které tento systém zemědělcům přináší, zcela jasně pomáhají ke zvýšení produktivity práce!

Zabraňte nežádoucím prostojům, neztrácejte svůj čas špatným najetím do správné linie a zjednodušte práci obsluze. Balíček automatického otáčení na souvrati má jistě co nabídnout! Nyní můžete využít ojedinělou nabídku vyzkoušet si tento systém po dobu 30 dní zcela zdarma - třeba právě Vás tento systém dostane!

Systém AccuTurn je možné nainstalovat do všech traktorů a sklízecích mlátiček CASE IH, které jsou vybaveny monitorem AFS 700 a navigačním systémem AccuGuide. Informujte se u svého autorizovaného prodejce CASE IH nebo přímo kontaktujte produkt manažera pro navigační systémy, Ing. Petra Nováka, na mobilním čísle + 420 725 316 896.

 

Další články

VZDĚLÁVACÍ SKLIZŇOVÝ KEMP V RUMUNSKU

19. 7. 2019

Investujeme do vzdělání našich prodejců i mechaniků

JAK VYPADÁ ŘEPKA OLEJKA ZASETÁ TRIEM?

14. 7. 2019

Vzorový porost řepky olejky založený kombinovaným strojem v jednom přejezdu.

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO HUSTOPEČÍ

14. 7. 2019

Baví Vás technika a obchod? Pojďte pracovat k nám!

PROBUĎ V SOBĚ ZVÍŘE. DYCKY PUMA!

6. 7. 2019

PUMA je skvělá. Kolik traktorů PUMA se letos podaří najít vám?

AXIAL-FLOW V NEJLEPŠÍ SPECIFIKACI U NEJVĚTŠÍCH ZEMĚDĚLCŮ

1. 7. 2019

4 krásky v TOP specifikaci již předány

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.