DĚKUJEME VÁM ZA ROK 2017

Projděte si společně s námi příběh roku 2017.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 22. 12. 2017

Děkujeme Vám za rok 2017, který jsme prožili společně s Vámi - našimi zákazníky, našimi fanoušky!

Do konce roku 2017 zbývá už pouze pár dnů. Rádi bychom Vám ještě jednou za celý tým společnosti AGRI CS, a.s. poděkovali za projevenou přízeň a popřáli vše nejlepší do nového roku 2018! Pojďme si však v následujících řádcích ještě ve zkratce shrnout, kde jsme v letošním roce mohli být společně s Vámi, našimi zákazníky, našimi fanoušky.

Rok 2017 byl pro všechny z nás velmi významný, společně jsme totiž oslavovali velké výročí dvou námi hlavních zastupovaných značek CASE IH a STEYR. Značka CASE IH oslavovala výročí 175. let a STEYR slavil kulatiny v podobě 70. let od spuštění sériové výroby v rakouském St. Valentinu.

V první polovině roku 2017 jsme se společně scházeli na Dnech otevřených dveří našich regionálních partnerů. Prvním takovým místem byly například Slavice u Třebíče, kde sídlí autorizovaný dealer značky CASE IH, společnost STEMP nebo Hodonín, sídlo nejlepšího prodejce vinařských a sadařských traktorů QUANTUM, HM Hodonín.

Na jaře jsme na českých a moravských polích přivítali nové modely LUXXUM a MAXXUM, které jsme ihned po příjezdu do ČR využili pro nafocení fotografií v krásné krajině jižní Moravy.

Nejvýznamnějším dnem pro nás, ale také pro všechny příznivce námi dodávaných značek, byl bezesporu CASE DEN 2017, kde se na bývalém vojenském letišti v Kámeni u Pelhřimova představil průřez všemi stroji značek CASE IH, STEYR, SIP, MacDon, CASE Construction a Great Plains. Mezi vystavenými "stroji" nechyběly také osobní automobily ŠKODA, KIA a JEEP nebo nákladní vozy IVECO, které zastupuje naše mateřská společnost AGROTEC Group. V tento des se Vás sešlo neuvěřitelný počet - 3000 lidí!

Letní měsíce se nesly v duchu regionálních polních akci, při kterých jsme se společně s našimi dealery zaměřili na představení strojů pro sklizeň​ píce od slovinské značky SIP ve spojení s traktory STEYR a CASE IH. Tyto dny jsme uspořádali například v území dealerů CEREA a NAVOS stejně jako na vlastním středisku AGRICS v Rybníkách u Dobříše.

V měsíci červnu jsme spustili naši DEMO mlátičku CASE IH Axial-Flow 9240 s flexibilní pásovou lištou MacDon 135 FD. S touto soupravou jsme projeli polovinu České republiky a pro naše fanoušky jsme připravili on-line sledování přenosu ze žní.

Pravidelně v průběhu roku jsme navštěvovali naše zákazníky a v článcích na webu a Facebooku CASE IH CZ a STEYR Traktory jsme Vám přinášeli reference. Přečíst jste si mohli například článek se zkušenostmi s lisem na hranolovité balíky CASE IH LB XL nebo pravým americkým traktorem CASE IH MAGNUM 340 HD.

Od značky CASE IH jsme získali skvělou příležitost a důvěru, protože jsme mohli jako první v Evropě zákazníkům představit první čtyřpásový traktor na světě s plynulou převodovkou – QUADTRAC CVX.

Byli jsme Vám na blízku v jednotlivých regionech české republiky. Předváděli jsme stroje, připravili jsme různé srovnání traktorů nebo jsme Vám ukázali výhody a přednosti mlátiček CASE IH v rámci akce Agronomic Desgin.

Společně s Vámi jsme prožívali radost. A když mluvíme o radosti, určitě nemluvíme o ničem jiném než o značce traktorů STEYR, které přináší na český trh traktory pro zemědělce, kteří mají rádi odlišnost. Proto jsme například byli součástí předání „malého“ modelu TERRUS 6270 CVT pro společnost Agrosev u našeho autorizovaného dealera značky STEYR, společnosti AGROPARTNER.

V říjnu se v německém Hannoveru odehrála výstava AGRITECHNICA, na které samozřejmě nechyběla značka CASE IH ani STEYR. Značka CASE IH obdržela na výstavě ocenění Machine of the Year 2018 pro nový MAXXUM ActiveDrive 8 a STEYR zde představil modelovou řadu PROFI s novou osmistupňovou převodovkou zvanou S-CONTROL 8.

Chtěli jsme Vám ukázat čtyřpásové traktory QUADTRAC zase z trochu jiného pohledu, proto jsme se rozhodli, že je představíme v pořadu Autosalon. V listopadu jsme tak mohli vidět na jednom místě neuvěřitelných 2764 koní při různých soutěžních disciplínách společně s experty Františkem a Martinem.

7/24/365. Co toto číslo znamená? Znamená to, že jsme s Vámi byli prostřednictvím sociálních sítí a webu AGRICS on-line po celý rok. Děkujeme proto všem, kteří nás den, co den sledují a přispívají svými příspěvky na Facebooku CASE IH, STEYR Traktory, MacDon nebo AGRICS. Přidejte se k nám i Vy ať Vám neuteče žádná novinka!

Další články

Pásy a kola - QUADTRAC exkluzivně v TRUCK ARÉNĚ

21. 6. 2018

Nejsilnější traktor na světě mezi kamiony.
23.6.2018, TRUCK ARENA, Šikland na...

OHLÉDNUTÍ ZA DNEM S AGRICS

20. 6. 2018

Reportáž z proběhlé akce DEN S AGRICS.

PUMA 150 V PODNIKU FARMA STONAVA

18. 6. 2018

PUMA 150 u nás nahradila výkonově ekvivalentní traktor českého výrobce.

POZVÁNKA NA PÍCNINÁŘSKÝ DEN RYBNÍKY

14. 6. 2018

Zveme Vás na pícninářský den AGRICS Rybníky.

EFEKTIVNÍ ZPRACOVÁNÍ PŮDY POMOCÍ SENZORU

11. 6. 2018

Novinka od značky CASE IH - půdní senzor pro regulaci hloubky zpracování a setí.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.