NOVÝ OPTUM. PROPOJUJE TY NEJLEPŠÍ

Dopřejte si traktor profesionálů. NOVÝ OPTUM CVX s dárkem ZDARMA*.

AGRI CS a.s. , 28. 6. 2018

NOVÝ OPTUM

Spojení špičkových technologií, designu a kvality.

CASE IH OPTUM CVX. Model, který u značky CASE IH odstartoval nový designový směr je univerzální traktor. Díky jeho konstrukci, rozměrům a užitečnému zatížení je to traktor vhodný jednak pro polní práce, tak také do dopravy – zkrátka jak říkáme = OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU PRÁCI. Velmi zajímavým řešením je využití traktoru OPTUM CVX v pícninářském sektoru při práci s diskovou žací trojkombinací, kde se nízké spotřeby paliva docílí použitím předního dvourychlostního vývodového hřídele (1000 a 1000 ECO). Navíc lze traktor vybavit reverzním ventilátorem, který lze snadno naprogramovat přes souvraťový managment, aby se ventilátor automaticky spustil na souvrati a vyfouknul usazené nečistoty a prach.

Modelová řada OPTUM CVX nabízí tři modely s výkonem od 250 do 300 koní, kdy maximální výkon modelu OPTUM 300 CVX činí s navýšením až 313 koní. Traktory jsou k dispozici pouze s tím nejlepším převodovým ústrojím na trhu, plynulou převodovkou CVX se čtyřmi mechanickými rozsahy pro vyšší účinnost s funkcí ActiveStop. I když OPTUM CVX je dle DLG-testů nejúspornějším traktorem ve své třídě, je z výroby vybaven největší palivovou nádrží na trhu o objemu 630 litrů a dalšími 96 litry pro močovinu.

Nyní Vám na tuto modelovou řadu přinášíme zajímavou prodejní akci. Nový OPTUM CVX si můžete pořídit za atraktivní cenu, navíc od nás jako dárek obdržíte dárkovou sadu oblečení a nářadí ZDARMA*. 

Hledáte-li reference na tutu modelovou řadu, můžete si přečíst referenci Michala Horáka, majitele Sklizňových služeb s.r.o. nebo Martina Zbořila, největšího poskytovatele služeb s technikou CASE IH v České republice. 

Kontaktujte svého autorizovaného prodejce CASE IH ještě dnes. Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku CASE IH CZ, kde Vám přinášíme nejnovější informace ze světa značky CASE IH.

*cena sady nářadí a značkového oblečení CASE IH v hodnotě 1 Kč.

Další články

MAGNUM 380 CVX V PODNIKU AGROMASO DŘEVČICE

15. 2. 2019

Spokojenost se značkou CASE IH vedla k nákupu dalšího traktoru.

BRONZOVÁ MEDAILE PRO ZNAČKU CASE IH NA VELETRHU SIMA

15. 2. 2019

Elektroherbicid  AGXTEND Xpower oceněn bronzovou medailí.

TECHNOLOGIE STRIP - TILL MÁ SVÉ VÝHODY

15. 2. 2019

Eliminujte dopady větrné a půdní eroze pomocí technologie STRIP - TILL..

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STEMP s.r.o.

11. 2. 2019

Pozvánka na Den otevřených dveří společnosti STEMP s.r.o.

NEPŘEKONATELNÝ TRAKTOR

24. 1. 2019

QUADTRAC exceluje v nezávislých Nebraska testech.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.