NOVÝ OPTUM. PROPOJUJE TY NEJLEPŠÍ

Dopřejte si traktor profesionálů. NOVÝ OPTUM CVX s dárkem ZDARMA*.

AGRI CS a.s. , 28. 6. 2018

NOVÝ OPTUM

Spojení špičkových technologií, designu a kvality.

CASE IH OPTUM CVX. Model, který u značky CASE IH odstartoval nový designový směr je univerzální traktor. Díky jeho konstrukci, rozměrům a užitečnému zatížení je to traktor vhodný jednak pro polní práce, tak také do dopravy – zkrátka jak říkáme = OPTIMÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU PRÁCI. Velmi zajímavým řešením je využití traktoru OPTUM CVX v pícninářském sektoru při práci s diskovou žací trojkombinací, kde se nízké spotřeby paliva docílí použitím předního dvourychlostního vývodového hřídele (1000 a 1000 ECO). Navíc lze traktor vybavit reverzním ventilátorem, který lze snadno naprogramovat přes souvraťový managment, aby se ventilátor automaticky spustil na souvrati a vyfouknul usazené nečistoty a prach.

Modelová řada OPTUM CVX nabízí tři modely s výkonem od 250 do 300 koní, kdy maximální výkon modelu OPTUM 300 CVX činí s navýšením až 313 koní. Traktory jsou k dispozici pouze s tím nejlepším převodovým ústrojím na trhu, plynulou převodovkou CVX se čtyřmi mechanickými rozsahy pro vyšší účinnost s funkcí ActiveStop. I když OPTUM CVX je dle DLG-testů nejúspornějším traktorem ve své třídě, je z výroby vybaven největší palivovou nádrží na trhu o objemu 630 litrů a dalšími 96 litry pro močovinu.

Nyní Vám na tuto modelovou řadu přinášíme zajímavou prodejní akci. Nový OPTUM CVX si můžete pořídit za atraktivní cenu, navíc od nás jako dárek obdržíte dárkovou sadu oblečení a nářadí ZDARMA*. 

Hledáte-li reference na tutu modelovou řadu, můžete si přečíst referenci Michala Horáka, majitele Sklizňových služeb s.r.o. nebo Martina Zbořila, největšího poskytovatele služeb s technikou CASE IH v České republice. 

Kontaktujte svého autorizovaného prodejce CASE IH ještě dnes. Nezapomeňte nás sledovat také na Facebooku CASE IH CZ, kde Vám přinášíme nejnovější informace ze světa značky CASE IH.

*cena sady nářadí a značkového oblečení CASE IH v hodnotě 1 Kč.

Další články

POZOR, STEYRÁCI! Chcete traktor s vlastním jménem?

14. 11. 2018

Tak neváhejte, jedná se pouze o limitovanou edici.

JEDNIČKA V ŠETRNOSTI K ZRNU.

12. 11. 2018

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. Jednička v šetrnosti!

NOVÝ MAXXUM KRALUJE. ROVNOU DVAKRÁT!

9. 11. 2018

Nový MAXXUM oceněn titulem "Traktor roku" a cenou "Nejlepší design".

MLÁTIČKA AXIAL-FLOW 8240 V NASAZENÍ SKLIZŇOVÝCH SLUŽEB

5. 11. 2018

První rok zkušeností s mlátičkou CASE IH z pohledu obsluhy a majitele.

ŠETRNOST JE CESTA VEDOUCÍ K ÚSPĚCHU

2. 11. 2018

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. Jednička v šetrnosti!

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.