CASE DEN 2019 SE BLÍŽÍ!

CASE DEN 2019 s podtitulem "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST - otevřete si cestu k technologiím zítřka".

Po téměř dvou letech, co jsme na bývalém letišti v Kámeni u Pelhřimova oslavovali velkolepé výročí námi dvou zastupovaných značek CASE IH a STEYR, se velkolepá polní show a výstava společnosti AGRI CS s názvem CASE DEN vrací opět na místo činu! Letos se na všechny příznivce značek CASE IH, STEYR, CASE Construction a závěsné techniky SIP, TEHNOS a portfolia strojů AGRI FARMING SOLUTIONS těšíme již za pár dní – v pátek 31.5.2019 od 9:30 v Kámeni u Pelhřimova! Letošní ročník se bude nést ve speciálním duchu hesla „ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST – otevřete si cestu k technologiím zítřka“. Během tohoto dne Vám na jednom místě ukážeme nejmodernější technologie a jednotlivé moderní prvky výbavy strojů, které u námi zastupovaných značek naleznete. O tom, že byste si tuto jednu z největších polních předváděcích akcí neměli nechat ujít se přesvědčte sami …

Letošní v pořadí 16. ročník se CASE DNE se bude nést v duchu hesla „ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST – otevřete si cestu k technologiím zítřka“. Představíme vám moderní technologie využívané v dnešních strojích, které vám mohou pomoci pozvednout vaše zemědělství o stupeň výš, usnadnit práci, získat lepší přehled a informace o pozemcích, rostlinách a půdě, a hlavně přinést požadované úspory a profit z každého hektaru. Chcete zjistit, jak získat až 4300 korun z každého hektaru? Přijďte na CASE DEN 2019, jednu z největších polních akcí, a překonejte společně s námi rekord návštěvnosti z minulého ročníku.

TECHNOLOGIE ZÍTŘKA V PODÁNÍ CASE IH

Také letos budete mít možnost vidět kompletní portfolio strojů od značky CASE IH. Představíme vám jednotlivé modelové řady traktorů, sklízecích mlátiček, manipulátorů a lisů CASE IH. V rámci praktických ukázek a na jednotlivých stanovištích vám vysvětlíme a naživo ukážeme, jak například funguje automatické otáčení na souvrati AccuTurn, souvraťový management nové generace HMC II, automatické navádění AccuGuide či sekční kontrola ISO BUS Task Controller. Naši specialisté vám představí software precizního zemědělství, telematiku a systém pro správu provozu strojů.

Oficiálně se během letošního ročníku zemědělcům představí nová modelová řada VERSUM CVXDrive. Značka CASE IH je lídrem v oblasti pásových strojů již 20 let. Proto bude kladen velký důraz na technologie a přínosy využívání pásových podvozků, které budou k vidění na traktorech MAGNUM Rowtrac a QUADTRAC. Pozici lídra na trhu v oblasti čtyřpásových traktorů obhájí značka CASE IH představením traktoru QUADTRAC s plynulou převodovkou CVXDrive.

V oblasti sklizňové techniky bude prezentována nová modelová řada mlátiček AXIAL-FLOW řady 250. Hlavní novinkou u nových modelů AXIAL-FLOW je automatizační systém výmlatu nazvaný AFS Harvest Command™. Tato kompletně nová technologie využívá několik senzorů sledujících práci stroje. Obsluha pouze zvolí typ sklizené plodiny a podmínky a mlátička se pak jednoduše nastaví tak, aby se dosáhlo požadovaného výsledku, kterým u mlátiček CASE IH jednoznačně šetrnost a vysoká kvalita sklizeného zrna. V Kámeni budete moci spatřit vlajkovou loď, model 9250, osazenou pásovým podvozkem ve spojení s dvanáctimetrovou flexibilní pásovou lištou MacDon.

ŠPIČKOVÉ PRODUKTY OD AGXTEND

Nová značka v portfoliu systému precizního zemědělství CASE IH zahrnuje inovativní produkty pod obchodním názvem AGXTEND. Na CASE DNU 2019 budeme ve spojení s traktory CASE IH, STEYR a závěsnou technikou SUMO prezentovat půdní senzor SoilXplorer, který prostřednictvím elektromagnetických impulsů zjišťuje v reálném čase informace o stavu půdy.

Senzor dále umožnuje variabilní zpracování půdy nebo na základě získaných informací variabilní dávkování osiva při setí. Mezi další prezentované produkty můžeme například zařadit senzor pro variabilní hnojení dusíkem CropXplorer, elektroherbicid XPower nebo senzory a aplikaci pro správu agronomických dat FarmXtend.

PRAVÁ RAKOUSKÁ FARMA STEYR

Ve svém typickém prostředí rakouské farmy se představí značka STEYR. I příznivci této značky v barvách rakouské trikolory se mohou těšit na mnoho vystavených strojů ve speciálních výbavách. Modely vybavené plynulou převodovkou S-CONTROL CVT se zde představí v rámci speciální prodejní kampaně STEYR Exklusiv.

Atmosféru rakouské farmy jistě doplní rakouské produkty nebo pravá rakouská selka, se kterou se budou moci návštěvníci farmy vyfotit a odnést si tak pěknou vzpomínku na tento den.

TECHNOLOGIE V PODÁNÍ ZÁVĚSNÉ TECHNIKY

Ani závěsná technika v nabídce společnosti AGRI CS nezůstane s prezentací jednotlivých přínosných technologií pozadu. Stroje pro zpracování půdy a půdoochranné technologie představí značka SUMO. V posledních letech velice populární technologie zakládání porostů STRIP – TILL bude demonstrována na zkušební parcele, zaseté secím strojem DTS, ve srovnání s klasickou technologií setí.

Inovativní a šetrný způsob shrnování píce bude patřit slovinské značce SIP. Mezi hlavní lákadlo značky SIP tak bude jednoznačně patřit dvojice pásových shrnovačů SIP AIR, ale také cela řada ostatních produktů pros klizen píce. Nebude chybět ani prezentace dopravní techniky v balíčku značky AGRIDOPRAVA nebo cisterny a rozmetadla francouzské značky PICHON.

VYZKOUŠEJTE SI STROJE NA VLASTNÍ KŮŽI

Pro zájemce a fanoušky bude připraveno rozsáhlé předvádění strojů na přilehlých pozemcích a také „FUN park“, ve kterém si na vlastní kůži můžete vyzkoušet přednosti a jednoduchost ovládání traktorů CASE IH a STEYR, stavební techniky CASE Construction nebo IVECO Trakkeru. Chybět nebude ani prezentace osobních vozidel značek ŠKODA a KIA od kolegů z divize AGROTEC Osobní automobily.

Kromě výstavy a praktického představení techniky je pro Vás nachystán zajímavý a bohatý doprovodný program. Setkat se můžete s majiteli a obsluhami strojů v rámci srazu traktorů CASE IH a STEYR. Děti si jistě přijdou na své v dětském koutku, ze kterého si mohou odnést řadu zajímavých věcí. Připravenou pro Vás máme také speciální prodejní akci na nákup strojů!

Těšíme se na setkání

Tým společnosti AGRI CS a.s. a autorizovaní prodejci dealerské sítě CASE IH a STEYR

CASE DEN 2019 s podtitulem "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST - otevřete si cestu k technologiím zítřka" se blíží. Nenechte si ujít v pořadí již 16. ročník velkolepé polní show!

KDY?

31. 5. 2019

KDE?

Kámen u Pelhřimova (bývalé letiště)

V KOLIK?

Od 9:30 hod

 

SRAZ TRAKTORŮ CASE IH

(přijeďte na CASE DEN se svým traktorem a získejte hodnotný dárek)

REGISTRACE

(pro registrované účastníky je připraven malý dárek)

 

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.