JSME TU STÁLE PRO VÁS – SOUČASNÝ PROVOZ NA STŘEDISCÍCH AGRI CS

Prodej, servis a dodávky náhradních dílů AGRI CS v období karantény v důsledku koronaviru.

Zuzana Plešingerová, AGRI CS a.s. , 19. 3. 2020

Vážení zákazníci,

i v této nelehké situaci se snažíme nabízet vám plné portfolio našich služeb, i když kvůli aktuální situaci ve spojení s COVID-19 v omezeném rozsahu. Našim cílem je udržet vás v provozu, ať už se váš požadavek bude týkat servisních služeb a dodávek náhradních dílů, nebo prodeje techniky. Jsme tu pro vás na všech servisních a prodejních pobočkách AGRI CS, ať už v Hustopečích, v Rybníkách, v Tišicích či Přešticích.

 

SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY

Dodávky náhradních dílů máme zajištěny, stejně tak i dostatečné kapacity servisních techniků pro diagnostiku či opravu stroje.

V případě potřeby servisního zásahu nebo požadavku na náhradní díly kontaktujte vždy telefonicky nebo emailem přijímacího technika nebo vedoucí servisu. Vyjdeme vám maximálně vstříc s řešením vašeho požadavku, jen musíme omezit osobní kontakt, tedy omezujeme fungování prodejny a prostor pro příjem oprav, nikoliv naše služby pro vás.

KONTAKTNÍ OSOBY – opravy strojů a dodávky dílů

Středisko AGRI CS Přeštice – Lukáš Jíra, tel.:  702 267 848, email: jira@agrics.cz  

Středisko AGRI CS Tišice  – Marek Pšenička, tel.: 724 171 869, email: psenicka@agrics.cz

Středisko AGRI CS Rybníky –  Petr Kobík, tel.: 725 311 116, email: kobik@agrics.cz

Středisko AGRI CS Hustopeče –  Radek Brzobohatý, tel.: 724 249 945, email: brzobohaty@agrics.cz               

                    

S ohledem na vyhlášenou karanténu preferujeme práci v prostorách našich servisních středisek, pokud není možné stroj přepravit do prostor servisu, lze přijet servisní dodávkou až přímo na místo. Plánované údržby přímo u vás ale odložíme na nejbližší možný termín, případně je rádi uděláme na některé z našich poboček. Při vstupu na servisní pobočku, prosím respektujte bezpečnostní pokyny, které jsou vyvěšeny na vstupu do provozovny.

Při předání stroje je důležité respektovat doporučená pravidla. Při výjezdu servisního technika nám stačí ponechat odstavený stroj přístupný, nemusíte nám jej osobně předávat. Všechny instrukce lze komunikovat telefonicky a na dálku.

V případě potřeby dokážeme po domluvě najít způsob, jak vám doručit nezbytné náhradní díly tak, aby to pro vás bylo pohodlné a bez zbytečného rizika.

PRODEJ STROJŮ

Náš tým regionálních prodejců je vám k dispozici. Pouze nás nenajdete přímo v kanceláři prodeje či showroomu na jednotlivých prodejních střediscích, ale můžete se na nás se svým dotazem nebo požadavkem obrátit emailem nebo telefonicky. Následně se individuálně domluvíte s konkrétním oblastním zástupcem na dalším postupu.

 

KONTAKTNÍ OSOBY – prodej strojů

Středisko AGRI CS Přeštice – Petr Štrunc, tel.: 702 264 476, email: strunc@agrics.cz

Středisko AGRI CS Tišice  – Robert Svárovský, tel.: 725 582 506, email: svarovsky@agrics.cz

Středisko AGRI CS Rybníky – Ondřej Šimr, tel.: 702 001 092, email: simr@agrics.cz

Středisko AGRI CS Hustopeče –  Bronislav Pochylý, tel.: 602 202 855, email: pochyly@agrics.cz nebo                 Martin Vaněk / tel.: 702 216 770/ email: martin.vanek@agrics.cz   

 

I když nás teď nenajdete v kanceláři, jsme připraveni pomoci vám zvládnout toto nejisté období alespoň po pracovní stránce. Vy se tak můžete soustředit na jiné záležitosti nebo činnosti. Zavolejte nám nebo nás kontaktujte emailem.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že se situace brzy zlepší.

Tým AGRI CS

 

Další články

VESTRUM CVXDrive PRO KOMUNÁL

2. 4. 2020

Tak rozmanitý jako vaše úkoly, potvrzeno.

PRAKTICKÉ SROVNÁNÍ MODELŮ OPTUM

25. 3. 2020

Na pohled stejné, přece ale jiné. Srování OPTUM 250 a 300 CVXDrive.

JSME TU STÁLE PRO VÁS – SOUČASNÝ PROVOZ NA STŘEDISCÍCH AGRI CS

19. 3. 2020

Prodej, servis a dodávky náhradních dílů AGRI CS v období karantény v důsledku koronaviru.

NOVÝ MAGNUM AFS CONNECT V ČELE ODVĚTVÍ

18. 3. 2020

MAGNUM je milník v historii značky CASE IH.

AKČNÍ VÝHODNÁ NABÍDKA ROKU 2020

11. 3. 2020

Nyní je nejvhodnější čas na pořízené techniky z portfolia AGR CS!

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.