PUMA HI-eSCR (140 - 270 koní)

ŠELMA MEZI TRAKTORY. NOVÁ PUMA HI-eSCR.

Modelová řada PUMA si od svého uvedení na trh v roce 2007 získala po celém světě tisíce spokojených zákazníků, protože přímo reagovala na požadavky zákazníků, kteří požadovali univerzální traktor, který bude lehký do dopravy a zároveň těžký pro polní práce. Traktory PUMA si zachovali svá charakteristická specifika univerzálního, obratného, výkonného a spolehlivého traktoru, který navíc pro rok 2018 přináší celou řadu inovací, mezí které patří nový systém odpružení přední nápravy, nový design kabiny, nové pracovní LED osvětlení v úhlu 360°, vysoce účinné motory FTP s technologií HI-eSCR a zcela nové prémiové prvky volitelné výbavy.

 

VYSOCE VÝKONNÉ A ÚSPORNÉ MOTORY

Modelová řada PUMA nabízí celkem 12 modelů, které svým výkonem pokrývají oblast v rozmezí 140 až 240 koní. Při využití systému EPM (systém navyšování výkonu) dokáží jednotlivé modely navýšit svůj výkon v rozmezí 190 až 270 koní při jmenovitých otáčkách 1800 ot/min. Všechny modely traktorů PUMA využívají koncernové motory FTP o objemu 6,7 litru s celkem 24 ventily. Tyto motory jsou maximálně výkonné, spolehlivé a hospodárné tak, aby Vám zaručili maximální výkon při té nejnižší spotřebě paliva. Díky systému vysokotlakého vstřikování paliva Common Rail máte zaručeno lepší rozprašování paliva a tím pádem i lepší spalovací proces. Samozřejmostí je, že motory z koncernu FTP splňují přísnou emisní normu STAGE IV, které napomáhá špičková technologie řešení emisí HI – eSCR, z tohoto důvodu není nutné využívat recirkulaci spalin EGR, filtr pevných částic DPF a dvojité přeplňování. Díky použití těchto technologií je zaručen servisní interval 600 motohodin, takže se nemusíte obávat, že byste ztráceli svůj čas nežádoucími prostoji. Prémiové modely PUMA s plynulou převodovkou CVX navíc nabízí možnost využití systému automatického řízení produktivity APMTM, který Vám dokáže výrazně snížit náklady na spotřebu paliva.

VYBERTE SI PŘEVODKU PODLE SVÝCH PŘEDSTAV

PUMA svým zákazníkům nabízí výběr různých variant převodek, protože jsme si vědomi, že nároky každého zemědělce na převodovku jsou zcela rozdílné. Modely PUMA 150 a 165 jsou standardně vybaveny převodovkami Semi-Powershift řazenými částečně pod zatížením, v rámci volitelné výbavy si můžete zvolit převodovku Full-Powershift, která se využívá ve velkých modelech 185, 200 a 220 a je plně řazena pod zatížením. Tyto převodovky jsou k dispozici ve třech variantách 40, 40 ECO a 50 km/h. Na vrcholu výbavy stojí plynulá převodovka CVX, která využívá osvědčené technologie s dvojitou spojkou DKTTM. Čtyřstupňová převodovka CVX tak nabízí plynulou jízdu, dokonalý přenos výkonu a dosažení vynikajících denních výkonů při dosažení minimální spotřeby paliva v kombinaci se systémem APMTM. Patentovaná funkce Active Stop dokáže traktor udržet v klidovém režimu i v kopci, tak se můžete plynuje rozjet bez použití brzdy a spojky, a hlavně bez starostí.

KOMFORTNÍ KABINA PRO MAXIMÁLNÍ RADOST Z PRÁCE

Jestliže se svým traktorem trávíte v práci dlouhé dny, potřebujete takové pracovní prostředí, která Vám zajistí maximální pohodlí a radost z práce. Kabina modelové řady PUMA přesně splňuje požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů, díky celé řadě inovativních prvků a inteligentních řešení. Loketní opěrka Multicontroller, díky které máte ovládání celého stroje na dosah ruky, ovládací panel ICP a dotykový monitor AFS Pro 700 Vám zajistí přehled o všech provozních datech v danou chvíli. Spojením panoramatické kabiny a kapoty navržené tak, aby zaručovala dokonalý výhled i na stroje, které máte v předním tříbodovém závěsu, docílíte perfektní viditelnosti do všech stran. Při práci v noci jistě oceníte sadu výkonného a jasného LED osvětlení, které dokonale osvětlí pracovní prostor traktor v úhlu 360. Maximální jízdní komfort zaručuje aktivní odpružená přední náprava a celkové odpružení kabiny.

Vybrat si dále můžete z celé řady komfortních sedaček obsluhy, které jsou dostupné v těchto paketech výbavy.

STANDARD PAKET

Standardní výbavou všech modelů PUMA je Deluxe vzduchové sedadlo řidiče s aktivním pružením Low Frequency a klimatizace.

DELUXE KOMFORT PAKET

Nabízí sedačku Grammer Dual Motion Air s odkláněním hlavové opěrky, nízkofrekvenčním a dynamickým pružením, možností natáčení sedadla do stran, pasivní ventilací. Dále je k dispozici elektrické ovládání loketní opěrky, kůži potažený volant, koberec na podlaze a zadní sluneční clona.

DELUXE KOŽENÝ KOMFORT PAKET

Tento paket se od standardního DELUXE KOMFORT PAKETU liší především koženým potahem sedadla řidiče.

AKTIVNÍ KOŽENÝ KOMFORT PAKET

Pro Ty, kteří žádají maximální pohodlí je zde tento paket, který zahrnuje automatickou klimatizaci, luxusní kožené sedadlo Grammer Evolution s červeno-šedou kůží s logem CASE IH, aktivním pružením, systémem automatické změny tlaku, který rozpozná jízdní situaci, natáčením do stran, aktivní ventilací a vyhříváním. V rámci tohoto paketu v kabině navíc ještě naleznete kožené čalounění sedadla spolujezdce, elektrické ovládání loketní opěrky, kůží potažený volant, koberec na podlaze a zadní sluneční clonu.

UNIVERZÁLNÍ NA PRVNÍ POHLED

PUMA je jako stvořená pro jakoukoliv práci, protože je zcela univerzální. Její univerzálnost je dána především kompaktními rozměry, které traktoru zaručují maximální všestrannost při práci v dopravě, tak také v poli. Možnost dotížení traktoru přídavným závažím podle aktuálně prováděné práce je jen jednou z dalších výhod. Maximální zvedací kapacita zadního tříbodového závěsu u modelů 150-175 je 8 257 kg. Velké modely PUMA 185-240 dokáží uzvednout až 10 463 kg, a to už je síla, která Vám umožní zvednout i nejtěžší pracovní stroje na trhu. Pro práci s vývodovým hřídelem mají PUMA a PUMA CVX 150-175 k dispozici tří rychlostní vývodový hřídel s otáčkami 540, 540E a 1000. Modely 185-240 nabízí navíc čtvrtý rychlostní stupeň 1000E.

SYSTÉM POKROČILÉHO BRŽDĚNÍ PRO VYŠŠÍ STABILITU A BEZPEČNOST SOUPRAVY

Systém pokročilého brždění (Advanced Trailer Brake) sleduje a řídí podmínky jízdy a je-li aktivní, tak automaticky stabilizuje traktor pomocí brzd přívěsu. Kdykoli se řidič rozhodne snížit rychlost pomocí páky pojezdu na loketní opěrce Multicontroller, uvolněním nožního plynu nebo pomocí motorové brzdy, systém odhadne požadovanou sílu zpomalení porovnáním cílové rychlosti vozidla s aktuální rychlostí. Systém poté nastaví brzdnou dráhu přívěsu dle snímačů točivého momentu na setrvačníku motoru a informací v řídící jednotce motoru traktoru.

Popis: Následující obrázek ukazuje účinnost systému Advanced Trailer Brake při agregaci traktoru s návěsem, kde je brzdná dráha soupravy shodná, jako při zastavení samotného traktoru.

Informace se používají k výpočtu tlaku, který je návěsem vyvíjen na traktor při brždění. Vyrovnání zpomalování přívěsu s traktorem zajišťuje, že souprava zůstane stabilní, optimalizuje se brzdný výkon a maximalizuje se bezpečnost. Systém lze použít při rychlosti do 35 km/h. Pokud je systém aktivován, řidič je automaticky upozorněn zvukovým signálem a informace o aktivaci systému se zobrazuje i na monitoru AFS 700. Aby se zabránilo přehřátí a poškození brzd v případě dlouhých klesání, lze systém kdykoli deaktivovat.

ZVYŠTĚ JEŠTĚ VÍCE SVOU PRODUKTIVITU

Pro dosažení větší produktivity a efektivity práce mohou být traktory PUMA vybaveny novou generací souvraťového managementu HMC II, který byl vyvinut pro maximální zjednodušení práce při otáčení na souvratích. Souvratový managment umožnuje provádět záznamy sekvencí v reálném čase během práce nebo v klidové poloze zadáváním příkazů do monitoru AFS Pro, všechny příkazy mohou být změněny nebo zcela odstraněny. Maximální preciznosti při práci můžete docílit používáním navigačních systémů CASE IH, které dosahují opakovatelné přesnosti 2,5 cm, omezují překrývání a snižují vstupní a provozní náklady.

PUMA X. NESLEVUJTE Z KVALITY

Zemědělství se v dnešní době stále mění a s ním se také soustavně mění požadavky zemědělců. Na jedné straně jsou zemědělci, kteří požadují nejmoderněji vybavené traktory s maximálním množstvím elektroniky a celou řadou automatických funkcí. Na straně druhé jsou však zemědělci, kteří poptávají velmi jednoduše vybavené traktory s minimem elektroniky a jednoduchým mechanickým ovládáním. Přesně pro tyto zákazníky značka CASE IH představila nové modely nazvané PUMA X. Traktory PUMA X jsou dostupné ve třech verzích s jmenovitým výkonem od 140 do 165 koní (maximální výkon modelu 165 s navýšením činí 210 koní). Hlavním rozlišovacím znakem modelů PUMA X je kabina, která obsluze nabízí velmi jednoduché pracovní prostředí s minimálním množstvím elektroniky, které je nahrazeno mechanickým ovládáním. 

NOVÁ PUMA. JEDINÉ ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO ZEMĚDĚLCE.

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Počet válců / Objem motoru (cm³) Jmenovitý výkon - ECE R120 (kW/hp) Maximální výkon s Power Managmentem (kW/hp) Maximální kroutící moment Power Management (Nm při 1500 ot/min)
PUMA 150 Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 110 / 150 140 / 190 805
PUMA 165 Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 121 / 165 155 / 210 875
PUMA 185 Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 132 / 180 166 / 225 940
PUMA 200 Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 147 / 200 180 / 245 1035
PUMA 220 Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 162 / 220 192 / 260 1100
PUMA 150 CVX Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 110 / 150 140 / 190 805
PUMA 165 CVX Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 121 / 165 155 / 210 875
PUMA 175 CVX Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 132 / 180 166 / 225 940
PUMA 185 CVX Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 132 / 180 166 / 225 940
PUMA 200 CVX Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 147 / 200 180 / 245 1035
PUMA 220 CVX Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 162 / 220 192 / 260 1100
PUMA 240 CVX Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 177 / 240 199 / 270 1160
PUMA 140 X Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 103 / 140 129 / 175 750
PUMA 150 X Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 110 /150 700 805
PUMA 165 X Dieslový motor s Common Rail s 24 ventily, turbodmýchadlem HI-eSCR 6 / 6,700 121 / 165 875 770

 

NOVÁ PUMA HI-eSCR

VYBERTE SI I VY SVOU PUMU

PUMA X 

převodovka Semi-Powershift

jmenovitý výkon od 140 do 165 koní

rozvor 2 734 mm

MALÁ PUMA

převodovka Semi nebo Full-Powershift, CVX

jmenovitý výkon od 150 do 180 koní

rozvor 2 734 mm

VELKÁ PUMA

převodovka Semi nebo Full-Powershift, CVX

jmenovitý výkon od 180 do 240 koní

rozvor 2 884 mm

USEDNĚTE A NECHTE SE HÝČKAT

loketní opěrka Multicontroller s monitorem AFS 700

reverzace PowerShuttle

PROSPEKT KE STAŽENÍ 

OMALOVÁNKA PUMA

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE SVÉHO

OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

NEBO

PRODUKT MANAŽERY AGRICS 

 

Soubory ke stažení:

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.