Quadtrac 620 strojem roku 2014

Prestižní ocenění pro značku CASE IH. Nová řada modelů Quadtrac vyhrála v kategorii XXL.  Přední novináři v oblasti zemědělství ocenili unikátní koncept Quadtrac.

21. 11. 2013

Známe vítěze: Quadtrac 620 značky CASE IH je „Strojem roku 2014“ v kategorii traktorů XXL. V průběhu třetího večera hannoverského veletrhu Agritechnica byly slavnostně vyhlášeny ceny „Stroj roku 2014“ před více než 600 přihlížejícími hosty. Jedná se o velmi uznávané ocenění, které je důležitým ukazatelem úspěchů v oboru. Značka CASE IH jej obdržela za inovativní koncept nových sérií CASE IH Quadtrac.

Výkon téměř 700 koní, točivý moment atakující 3 000 Nm a excelentní pohodlí pro řidiče stroje získaly uznání zemědělského editora Bernda Feuerborna. Traktory Quadtrac se pyšní největší kabinou v odvětví a nepřekonatelným výhledem. Patentovaná kabina nabízí exkluzívní systém odpružení, které absorbuje všechny pohyby kabiny ve všech směrech, ale i nadále nabízí nepřekonatelný komfort ovládání.

Quadtrac oslovil porotu vrcholným výkonem v oblasti trakce a ochrany půdy. Se čtyřmi na sobě nezávislými pásy poskytuje podvozek styčnou plochu více jak 5,6 m2 – to je ve srovnání s ostatními traktory stejné kategorie o 25% více. Velká kontaktní plocha zvyšuje trakci, snižuje tlak na půdu a zamezuje prokluzu.

Každý traktor Quadtrac je vybaven novým motorem FPT Industrial Cursor 13. Tento šestiválec o objemu 12,9 litrů a dvěma mezichladiči umožnil významné zlepšení tepelné účinnosti motoru. Nová série Quadtrac, prezentovaná jako novinka na veletrhu Agritechnica, je jedním z prvních vysoce výkonných traktorů, které splňují přísné normy na emise Tier 4 Final pouze se systémem SCR.

Nejnovější generace CASE IH Efficient Power představuje nové patentované technologie výfukových plynů. Nové motory s unikátní HI-eSCR technologií zajišťují optimální spalování, což zajišťuje, že Case IH Quadtrac zůstává na čele v oblasti úspory paliva. Motory jsou navrženy pro maximální výkon bez zvyšování emisí nebo snižování efektivity.

„Stroj roku 2014“ je cena udělovaná technickými editory Deutscher Landwirtscheftsverlag (německé zemědělské nakladatelství) ve spolupráci s dalšími Evropskými zemědělskými vydavateli. Při udělování této ceny novináři přihlíží k inovacím a vývojovým novinkám v zemědělském inženýrství.

Kompletní informace o řadě Quadtrac naleznete zde.

 

Další články

POSEZÓNNÍ PROHLÍDKY STROJŮ CASE IH A STEYR

18. 11. 2019

Získejte slevu na originální náhradní díly a značkové oleje.

NOVÉ SYSTÉMY PRO SPRÁVU PROVOZU STROJŮ

17. 11. 2019

Oficiální představení nových portálů CASE IH na výstavě Agritechnica.

STROJ ROKU 2020 PRO NOVÝ LIS LB 436 HD

13. 11. 2019

Značka CASE IH získala další prestižní ocenění.

PUMA S NOVÝM DESIGNEM OFICIÁLNĚ PŘEDSTAVENA

10. 11. 2019

AGRITECHNICA představuje novinky pro rok 2020!

S CASE IH AXIAL-FLOW NEŠLÁPNETE VEDLE

4. 11. 2019

Jak si vybrat sklízecí mlátičku aneb proč sáhnout po Axial-Flow 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.