RAKOUSKÉ TRAKTORY STEYR V PODHŮŘÍ KRKONOŠ

Reportáž z pícninářského dne s technikou STEYR, SIP a TEHNOS.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 14. 6. 2017

TECHNIKA STEYR NA PÍCNINÁŘSKÉM DNU

V minulém týdnu jsme se s aktivní účastní regionálního obchodního partnera, společnosti CEREA a.s., účastnili společně se značkou rakouských traktorů STEYR a technikou pro sklizeň pícnin a údržbu krajiny slovinských značek SIP a TEHNOS polní výstavy se zaměřením na sklizen pícnin v podhůří Krkonoš. Zákazníkům a návštěvníkům této výstavy jsme představili průřez portfoliem kompaktních traktorů nižší výkonové třídy od značky STEYR.

KOMPAKTNÍ HRDINA DO VAŠÍ STÁJE: KOMPAKT

Na výstavě si návštěvníci mohli prohlédnout rovnou dva zástupce modelové řady KOMPAKT. Vystaveny byly dva modely 4105, které pohání čtyřválcové motory o maximálním výkonu 107 koní. Díky svému specifickému názvu „KOMPAKT“ jsou tyto traktory osvědčenými pomocníky na každou farmu, které se díky svým kompaktním rozměrům hodí také pro práci ve stájích, na loukách a pastvinách.

V pícninářském sektoru majitelé jistě ocení zavěšení předních ramen na přední nápravě. Toto ojedinělé řešení umožnuje dokonalou kopíraci terénu, např. v agregaci traktoru s přední diskovou žací lištou SIP DISC 300.

MULTITALENT V KAŽDÉM OHLEDU: MULTI

Při praktických ukázkách se představil osvědčený profesionál českých polí. Své schopnosti při sečení v agregaci s přední diskovou lištou SIP DISC 300 a zadní stranovou lištou 380 ukázal traktor, který je ztělesním opravdového multitalenta – STEYR MULTI. Tyto traktory střední třídy dosahují maximálního výkonu 117 koní. Jsou vybaveny novou robotickou převodovkou s 32x32 rychlostmi, novou odpruženou nápravou a kabinou pro vyšší komfort obsluhy.  

Modelová řada MULTI se v České republice řadí mezi nejprodávanější řadu traktorů od rakouské značky STEYR. O přednostech těchto traktorů se potencionální zákazníci mohli na výstavě pobavit také s majiteli a obsluhami, protože oba vystavené traktory MULTI 4105 slouží již dlouhou dobu k vysoké spokojenosti majitelů.

PROFESIONÁLNÍ LESNICKÉ ŘEŠENÍ: MULTI

Značka STEYR nabízí profesionální řešení nejenom na pole, ale také do lesa a komunálního sektoru. Protože se výstava konala v podhůří Krkonoš, není proto divu, že se návštěvníci na výstavě mohli setkat s originálním lesnickým řešením od značky STEYR. Staticky byl představen model MULTI 4105 s originální lesnickou nástavbou STEYR a profesionálním čelním nakladačem HYDRAC.

Traktory STEYR jsou v pícninách a na horách jako doma. Tomu nasvědčuje také fakt, že tři ze tří vystavených traktorů byly na přání vybaveny rozšířenou zadní nástavbou pro zvýšení stability při práci v náročném horském terénu.

Děkujeme společnosti CEREA a.s. za prezentaci značky STEYR. V případě zájmu o traktory STEYR neváhejte kontaktovat produkt manažera, Ing. Zdenka Musila, nebo se obraťte na svého regionální prodejce.

Další články

KVALITA A SNADNÁ OBSLUHA. JEDINĚ ZNAČKA SIP!

22. 5. 2018

Novinky pro sezónu 2018-2019

PLNOHODNOTNÝ TRAKTOR DO PÍCNIN NA FARMĚ OSTROV

19. 5. 2018

"S Pumou se nebojím pracovat ani v kopcích"

POZVÁNKA NA PÍCNINÁŘSKÝ DEN AGRISYSTEM

18. 5. 2018

Přijďte se přesvědčit o kvalitách strojů CASE IH a SIP.

DESET LET SPOKOJENOSTI S PUMOU 165

11. 5. 2018

"Z podepsané smlouvy na MAXXUM se stala PUMA."

MLÁTIČKA CASE IH POUHÝM LUSKNUTÍM PRSTU!

11. 5. 2018

Dopřejte si šetrnou sklizeň v letošních žních s mlátičkou CASE IH.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.