Reference

FARMALL 85A - ideální traktor i pro Vaši obec FARMALL 85A - ideální traktor i pro Vaši obec

Společnost CEREA, a.s. předala obci Načešice nový traktor CASE IH FARMALL 85A s přívěsem NS 3 s nosností 3110 kg.

Všestranný pomocník FARMALL 75C Všestranný pomocník FARMALL 75C
Firma: ZEMSPOL s.r.o.

Podnik Zemspol s. r. o. se zabývá chovem masného skotu, který představuje přibližně 300 kusů dobytka. Na celé své výměře (čítající několik tisíc hektarů) obhospodařuje trvalé travní porosty. Pícniny se sečou, lisují do válcových balíků a slouží ke krmným účelům. Většina luk leží v kopcovitém terénu s kamenitou půdou. Proto je výběr techniky a nářadí důležitý, jak co se týče spolehlivosti, tak výkonu daného stroje.

Bratři Říhánkové Bratři Říhánkové

Účelem zpracování půdy je změnit její strukturu tak, aby vyhovovala ujímajícím se plodinám, aby se zvýšila účinnost hnojení a agronomických zásahů a aby se zemědělec v případě potřeby vypořádal se zbytky předchozí plodiny. Do zpracování půdy vkládá značnou část nákladů na založení porostu. Pokud jsou správně využity, zajistí mu v podobě výnosů maximální návratnost.

ZEVOS, s.r.o, Karel Jelínek ZEVOS, s.r.o, Karel Jelínek

Jedním z perspektivně se vyvíjejících podniků ve středních Čechách je Zevos, s.r.o. Středisko se nachází v obci Předboj na okrese Praha-východ. Na výměře 1830 ha firma provozuje jen rostlinnou výrobu. Na středně těžkých až těžkých půdách se hospodaří bezorebně s využitím nejvýkonnější techniky.

 

Zemědělské družstvo Brtnice Zemědělské družstvo Brtnice

V České republice existuje řada zemědělských subjektů, které na své farmě využívají stavební stroje CASE. Jedním z nich je Zemědělské družstvo Brtnice, které vlastní čelní kloubový nakladač CASE. Stroj dodala do tohoto zemědělského družstva společnost AG Servis s.r.o. v červnu  tohoto roku a v současné době má odpracováno již 650 mth. ZD Brtnice hospodaří na výměře zemědělské půdy 2 300 ha v oblasti Vysočiny s velkou svaživostí v průměrné nadmořské výšce 580 m.

Spokojeni se svojí volbou červených mlátiček Spokojeni se svojí volbou červených mlátiček

Díky svým dlouholetým zkušenostem s axiálními mlátičkami CASE IH mají ve společnosti AGRO KLUKY ve značce svých sklízecích pomocníků jasno. Od roku 2001, kdy zakoupili svůj první kombajn CASE IH, tvoří strojový park sklízecích mlátiček modely AXIAL FLOW. Proč právě tyto stroje? Především díky výkonu, šetrnosti, kvalitě zrna, ale také kvůli vynikajícím výsledkům při sklizení kukuřice.

NECHO spol. s r.o. NECHO spol. s r.o.

Necho hospodaří na výměře 950 hektarů, kde pěstuje pšenici, řepky, slunečnici a kukuřici. Pro sklizeň používá axiálními mlátičku CASE IH AXIAL FLOW 8120.

IVAN PFEIFER, ZNOJEMSKO IVAN PFEIFER, ZNOJEMSKO

Bezporuchovost a nízká spotřeba, tak bychom mohli stručně charakterizovat náš traktor JXU.

Rostěnice a.s. Rostěnice a.s.

Pro letošní žně se společnost Rostěnice a.s. rozhodla rozšířit svůj strojový park o posilu dvou nových sklízecích mlátiček CASE IH a do polí vyjely dva nové modely AXIAL FLOW 9120 s jedinečnou pásovou lištou o záběru skoro 11 metrů. Rostěnice se vydaly cestou červených mlátiček CASE IH právě díky svojí dobré zkušenosti s touto technikou a jedinečným vlastnostem, díky kterým chtějí docílit rychlejší a kvalitněji odvedenou práci ve žních.

Král František, Týnec Král František, Týnec

Naše firma obdělává přibližně 1000 hektarů zemědělské půdy na Jižní Moravě v okrese Břeclav. Od začátku jsme se zaměřovali především na pěstování obilí, kukuřice a brambor.

AGRIS Jedovnice a. s. AGRIS Jedovnice a. s.

Naše společnost se zaměřuje na pěstování obilí, řepky a chov skotu. Hospodaříme na cca 1800 hektarech kamenitých polích v okolí Moravského krasu.

MAGNUM se štěpkovačem MAGNUM se štěpkovačem

V České republice se výrobou dřevní štěpky zabývá zemědělský podnik na jižní Moravě, který štěpku dodává do nedaleké tepelné elektrárny v Hodoníně na výrobu tepelné energie. Kromě výroby štěpky podnik  dále odkupuje zbytkové kousky dřeva a odpady z pil od menších subjektů z celé jižní Moravy.

Zemědělské družstvo Nivnice Zemědělské družstvo Nivnice

Tradice značky CASE IH se prolíná s kořeny samotného počátku Zemědělského družstva Nivnice, které na svých pozemcích ve stejnojmenné obci obhospodařuje dva tisíce hektarů orné půdy.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.