NOVÝ OPTUM PRO AGROSLUŽBY RYBECKÝ

Optimální řešení pro nasazení v agroslužbách.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 2. 10. 2019

U AGROSLUŽEB RYBECKÝ s.r.o. zvítězil OPTUM CVXDrive.

V minulém roce se do podnikání v oblasti poskytování agroslužeb pustil nově Milan Rybecký, začínající podnikatel ze Studienky, Slovensko, kterému jsme v letošním roce dodali nový traktor CASE IH OPTUM 270 CVXDrive prostřednictvím našeho obchodně-servisního střediska AGRI CS Hustopeče.

Nový OPTUM 270 CVXDrive pro agroslužby

„Do zemědělství jsem se dostal díky mému otci, který pracoval jako traktorista v místním zemědělském podniku. Poslední dva roky jsem vypomáhal v podniku FirstFarms Malacky na traktoru CASE IH QUADTRAC, proto jsem získal k této značce značný vztah. Pro výběr značky CASE IH jsem se rozhodl také na základě spokojenosti se servisem AGRI CS Hustopeče,“ popisuje Milan Rybecký

Od svého uvedení na trh se modelová řada OPTUM CVXDrive profiluje jako optimálně konstruovaný traktor pro využití v dopravě, tak i při zpracování půdy a setí. Traktory této modelové řady jsou vybaveny šestiválcovými motory o maximálním výkonu 313 koní. Plynulá převodovka nabízí vysokou mechanickou účinnost díky čtyřem mechanickým rozsahům převodovky, o dosažení nejnižší spotřeby paliva se stará systém automatického řízení produktivity APMTM.

„Pro traktor OPTUM CVXDrive jsem se rozhodl z pohledu službaře, který hodlá s traktorem poskytovat komplexní práce v zemědělství, s hlavním zaměřením na dopravu. OPTUM je univerzál, jak je známo, líbí se mi například, že si traktor mohu maximálně dotížit pro zpracování půdy. Uvažoval jsem nejprve i o modelové řadě PUMA, ale ta by byla svým výkonem a tahovými vlastnostmi již na doraz. U službařských strojů je požadavek na velké výkony. Traktor bude pracovat v agregaci s návěsem AGRIMEGA 330 a při zpracování půdy.“

Traktor v zajímavé výbavě

Ze zajímavé výbavy můžeme například zmínit přední tříbodový závěs, balíček 18 LED pracovních světel, souvratový management druhé generace HMC II nebo kompletní satelitní řízení AccuGuide s příjmem korekčního signálu AGRI CS RTK+.

„Po výkonové stránce je traktor výborný a plně pro plánované agregace dostačující, traktor je velice úsporný – oproti konkurence nabízí skvělou spotřebu paliva. Kabina má skvěle ovládání, u něj oceňuji, že je u všech traktorů od řady VESTRUM CVXDrive stejné a jednoduché. Kabinu traktoru mám ve výbavě „DELUXE KOMFORT PAKET“ s automatickou klimatizací, dynamickým pružením a sedadlem Grammer DualMotion.“

Traktor byl dodán prostřednictvím střediska AGRI CS Hustopeče, současně s ním byl zákazníkovi předán i návěs AGRIMEGA 330 v provedení tridem. „AGRIMEGA má výbornou stabilitu v kopcích, oceňuji dobře řešenou aretaci zadní nápravy pro dobré vysypání,“ dodává Milan Rybecký.

Další články

PUMA NEZNÁ HRANICE. AKČNÍ EDICE PUMA PRO

20. 1. 2020

Využijte poslední možnosti na nákup stávající generace traktorů PUMA.

PŘIVÍTEJTE NA SCÉNĚ. MAGNUM AFS CONNECT

14. 1. 2020

NOVÝ MAGNUM AFS CONNECT hraje první ligu!

POZVÁNKA NA CASE RODEO 2020

27. 12. 2019

Máte v ruce stavební stroje? Váše příležitost se blíží!

DĚKUJEME VÁM ZA ROK 2019

23. 12. 2019

Krátké ohlédnutí za uplynulým rokem 2019.

POUR FÉLICITER 2020

20. 12. 2019

Vánoční přání a PF 2020.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.