NOVÝ OPTUM PRO AGROSLUŽBY RYBECKÝ

Optimální řešení pro nasazení v agroslužbách.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 2. 10. 2019

U AGROSLUŽEB RYBECKÝ s.r.o. zvítězil OPTUM CVXDrive.

V minulém roce se do podnikání v oblasti poskytování agroslužeb pustil nově Milan Rybecký, začínající podnikatel ze Studienky, Slovensko, kterému jsme v letošním roce dodali nový traktor CASE IH OPTUM 270 CVXDrive prostřednictvím našeho obchodně-servisního střediska AGRI CS Hustopeče.

Nový OPTUM 270 CVXDrive pro agroslužby

„Do zemědělství jsem se dostal díky mému otci, který pracoval jako traktorista v místním zemědělském podniku. Poslední dva roky jsem vypomáhal v podniku FirstFarms Malacky na traktoru CASE IH QUADTRAC, proto jsem získal k této značce značný vztah. Pro výběr značky CASE IH jsem se rozhodl také na základě spokojenosti se servisem AGRI CS Hustopeče,“ popisuje Milan Rybecký

Od svého uvedení na trh se modelová řada OPTUM CVXDrive profiluje jako optimálně konstruovaný traktor pro využití v dopravě, tak i při zpracování půdy a setí. Traktory této modelové řady jsou vybaveny šestiválcovými motory o maximálním výkonu 313 koní. Plynulá převodovka nabízí vysokou mechanickou účinnost díky čtyřem mechanickým rozsahům převodovky, o dosažení nejnižší spotřeby paliva se stará systém automatického řízení produktivity APMTM.

„Pro traktor OPTUM CVXDrive jsem se rozhodl z pohledu službaře, který hodlá s traktorem poskytovat komplexní práce v zemědělství, s hlavním zaměřením na dopravu. OPTUM je univerzál, jak je známo, líbí se mi například, že si traktor mohu maximálně dotížit pro zpracování půdy. Uvažoval jsem nejprve i o modelové řadě PUMA, ale ta by byla svým výkonem a tahovými vlastnostmi již na doraz. U službařských strojů je požadavek na velké výkony. Traktor bude pracovat v agregaci s návěsem AGRIMEGA 330 a při zpracování půdy.“

Traktor v zajímavé výbavě

Ze zajímavé výbavy můžeme například zmínit přední tříbodový závěs, balíček 18 LED pracovních světel, souvratový management druhé generace HMC II nebo kompletní satelitní řízení AccuGuide s příjmem korekčního signálu AGRI CS RTK+.

„Po výkonové stránce je traktor výborný a plně pro plánované agregace dostačující, traktor je velice úsporný – oproti konkurence nabízí skvělou spotřebu paliva. Kabina má skvěle ovládání, u něj oceňuji, že je u všech traktorů od řady VESTRUM CVXDrive stejné a jednoduché. Kabinu traktoru mám ve výbavě „DELUXE KOMFORT PAKET“ s automatickou klimatizací, dynamickým pružením a sedadlem Grammer DualMotion.“

Traktor byl dodán prostřednictvím střediska AGRI CS Hustopeče, současně s ním byl zákazníkovi předán i návěs AGRIMEGA 330 v provedení tridem. „AGRIMEGA má výbornou stabilitu v kopcích, oceňuji dobře řešenou aretaci zadní nápravy pro dobré vysypání,“ dodává Milan Rybecký.

Další články

DEMO TOUR SE STROJI NA ZPRACOVÁNÍ PŮDY

22. 10. 2019

Úspěšné podzimní turné značky AGRI FARMING SOLUTIONS.

NOVÝ MAGNUM AFS CONNECT SE LÍBÍ!

17. 10. 2019

Video z představení novinek CASE IH v Rakousku.

TAK ROZMANITÝ JAKO VAŠE ÚKOLY

17. 10. 2019

VESTRUM CVXDrive je chytrá volba!

NOVÝ OPTUM PRO AGROSLUŽBY RYBECKÝ

2. 10. 2019

Optimální řešení pro nasazení v agroslužbách.

VÍCE SVOBODY S NOVÝM MAGNUMEM AFS CONNECT.

26. 9. 2019

Nové prvky výbavy, nové funkce a nový TOP model.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.