DESET LET SPOKOJENOSTI S PUMOU 165

"Z podepsané smlouvy na MAXXUM se stala PUMA."

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 11. 5. 2018

Necelých 12 tisíc motohodin s traktorem PUMA 165 v podniku NETIS, a.s.

Dalším našim zákazníkem, kterého bychom Vám rádi v našem seriálu "REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ TRAKTORŮ PUMA“ představili je akciová společnost NETIS, a.s., sídlící v Moravskoslezském kraji v obci Dolní Lutyně.

Společnost NETIS, a.s. se zaměřuje zejména na živočišnou výrobu, ve které se zabývá chovem holštýnského skotu s vysokou užitkovostí. I z toho důvodu byla společnost již několikrát oceněna nejlepším chovatelem tohoto druhu skotu nejenom v Moravskoslezském kraji, ale také v rámci České republiky.

Rostlinná výroba je proto v podniku z velké části podmíněna výrobě živočišné, protože jejím úkolem je zajištění kvalitní krmivové základny. Na výměře přibližně 1300 hektarů zemědělské půdy pěstuje společnost na středisku v Dolní Lutyni následující plodiny: pšenici, ječmen, triticale, kukuřici, řepu nebo trvalé travní porosty.

Před deseti lety se ve společnosti rozhodovali o pořízení nového traktoru pro rostlinnou výrobu. Traktor měl splňovat požadavky obratného traktoru pro práci v dopravě s návěsem a v pícninách. V podniku se proto rozhodli, že pořídí traktor modelové řady MAXXUM. Náhle však přišla změna a z podepsané smlouvy na traktor MAXXUM se stala PUMA. V té době hlavní novinka, kterou značka CASE IH představila na evropském trhu.

PUMA je dnes v podniku již deset let a za tu dobu má najeto již více než 11 973 motohodin. „PUMA je pro nás v podniku opravdu univerzálním traktorem, který v průběhu celého roku využíváme pro základní a tahově lehčí práce. Hlavní pracovní naplní traktoru během roku je agregace s výměnným systémem. Na jaře traktor aplikuje kejdu nebo rozmetá hnoje, následně se podílí na odvozu senáže a obilovin. Velkou přidanou hodnotou traktoru je, že ačkoliv byl vyroben před deseti lety, vyznačuje se na tu dobu vysoce komfortním pracovním prostředím, které si chválí zejména obsluha,“ říká Ing. Pawel Czyž, mechanizátor podniku.

V rámci našeho seriálu jste se v prvním díle mohli seznámit s panem Miroslavem Budinským, majitelem traktoru PUMA 165 CVX, v druhém díle jsme Vám představili podnik ZEVA Chlístovice, kde pracují tři traktory PUMA. Máte-li zájem o bezplatné zaslání této referenční brožury, dejte nám vědět vyplněním formuláře níže.

|

Další články

KVALITA A SNADNÁ OBSLUHA. JEDINĚ ZNAČKA SIP!

22. 5. 2018

Novinky pro sezónu 2018-2019

PLNOHODNOTNÝ TRAKTOR DO PÍCNIN NA FARMĚ OSTROV

19. 5. 2018

"S Pumou se nebojím pracovat ani v kopcích"

POZVÁNKA NA PÍCNINÁŘSKÝ DEN AGRISYSTEM

18. 5. 2018

Přijďte se přesvědčit o kvalitách strojů CASE IH a SIP.

DESET LET SPOKOJENOSTI S PUMOU 165

11. 5. 2018

"Z podepsané smlouvy na MAXXUM se stala PUMA."

MLÁTIČKA CASE IH POUHÝM LUSKNUTÍM PRSTU!

11. 5. 2018

Dopřejte si šetrnou sklizeň v letošních žních s mlátičkou CASE IH.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.