TŘI TRAKTORY PUMA V PODNIKU ŽEROTÍN

„V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka," říká Lukáš Gajda.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 25. 6. 2018

TŘI TRAKTORY PUMA V ZEMĚDĚLSKÉM PODNIKU ŽEROTÍN.

První písemná zmínka o Strážnici, městě v okresu Hodonín v Jihomoravském kraji, je již z počátku 14. století. Na počátku 16. století zakoupili město Žerotínové a za jejich vlády prožívala Strážnice největší rozmach.

V duchu poctivé práce a kvalitního zemědělského řemesla pokračuje i v dnešní době zemědělské družstvo ve Strážnici s příznačným názvem ŽEROTÍN a.s. Pro zachování vysokého výkonu veškerých polních prací vsází družstvo na kvalitní techniku značky CASE IH. V podniku najdeme zástupce traktorů od malých modelových řad FARMALL až po největší traktory MAGNUM. V technice CASE IH sází podnik taktéž na ověřené sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. V dnešní reportáži ale budeme opět pokračovat v našem seriálu „REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ TRAKTORŮ PUMA“.

Podnik ŽEROTÍN a.s. hospodaří přibližně na 3400 hektarech zemědělské půdy a pěstuje klasické tržní komodity jako je pšenice, ječmen, řepka nebo kukuřice. Jelikož si rozsáhlé zaměření farmy žádá univerzální traktory, vsadil podnik v roce 2009 na oblíbené a všestranné traktory řady PUMA. Dnes podnik provozuje tři zástupce – dva modely s plynulou převodovkou PUMA 185 CVX a jeden model s klasickou powershiftovou převodovkou PUMA 195.

DEVĚT LET PROVOZU A 11,5 TISÍC MOTOHODIN

Nejstarší model PUMA 195 má za necelých 9 let provozu odpracováno 11 583 motohodin. V podniku je traktor běžně agregován s rozmetadlem průmyslových hnojiv, návěsem nebo při zpracování půdy a setí.

O to, jak jsou v podniku s traktory PUMA 195 spokojeni se s námi podělil pan Lukáš Gajda, mechanizátor podniku. V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka. Vlastníme modely s klasickým převodovým ústrojím Powershift, tak i s plynulým převodovým ústrojím CVX. Kromě všestranného využití jsou modely PUMA charakteristické pohodlnou kabinou, jednoduchým ovládáním a příznivou spotřebou paliva.

Chcete se dozvědět více informací z provozu traktorů PUMA s mechanickými převodovkami? Pak se můžete podívat na příběh pana Jana Duspivy, obsluhy traktoru PUMA 150, nebo podnik NETIS, a.s., kde pracuje PUMA 165. Máte-li zájem o bezplatné zaslání této referenční brožury, dejte nám vědět vyplněním formuláře níže.

|

Další články

RAKOUSKÝ MULTI NA JIHOČESKÉ FARMĚ

2. 7. 2018

"MULTItalent na rodinné farmě pana Hrušky."

NOVÝ OPTUM. PROPOJUJE TY NEJLEPŠÍ

28. 6. 2018

Dopřejte si traktor profesionálů. NOVÝ OPTUM CVX s dárkem ZDARMA*.

ODTRHNĚTE SE OD VŠEDNOSTI

25. 6. 2018

Přichází nový MAXXUM s atraktivní cenou!

TŘI TRAKTORY PUMA V PODNIKU ŽEROTÍN

25. 6. 2018

„V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka," říká...

Pásy a kola - QUADTRAC exkluzivně v TRUCK ARÉNĚ

21. 6. 2018

Nejsilnější traktor na světě mezi kamiony.
23.6.2018, TRUCK ARENA, Šikland na...

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.