TŘI TRAKTORY PUMA V PODNIKU ŽEROTÍN

„V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka," říká Lukáš Gajda.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 25. 6. 2018

TŘI TRAKTORY PUMA V ZEMĚDĚLSKÉM PODNIKU ŽEROTÍN.

První písemná zmínka o Strážnici, městě v okresu Hodonín v Jihomoravském kraji, je již z počátku 14. století. Na počátku 16. století zakoupili město Žerotínové a za jejich vlády prožívala Strážnice největší rozmach.

V duchu poctivé práce a kvalitního zemědělského řemesla pokračuje i v dnešní době zemědělské družstvo ve Strážnici s příznačným názvem ŽEROTÍN a.s. Pro zachování vysokého výkonu veškerých polních prací vsází družstvo na kvalitní techniku značky CASE IH. V podniku najdeme zástupce traktorů od malých modelových řad FARMALL až po největší traktory MAGNUM. V technice CASE IH sází podnik taktéž na ověřené sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. V dnešní reportáži ale budeme opět pokračovat v našem seriálu „REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ TRAKTORŮ PUMA“.

Podnik ŽEROTÍN a.s. hospodaří přibližně na 3400 hektarech zemědělské půdy a pěstuje klasické tržní komodity jako je pšenice, ječmen, řepka nebo kukuřice. Jelikož si rozsáhlé zaměření farmy žádá univerzální traktory, vsadil podnik v roce 2009 na oblíbené a všestranné traktory řady PUMA. Dnes podnik provozuje tři zástupce – dva modely s plynulou převodovkou PUMA 185 CVX a jeden model s klasickou powershiftovou převodovkou PUMA 195.

DEVĚT LET PROVOZU A 11,5 TISÍC MOTOHODIN

Nejstarší model PUMA 195 má za necelých 9 let provozu odpracováno 11 583 motohodin. V podniku je traktor běžně agregován s rozmetadlem průmyslových hnojiv, návěsem nebo při zpracování půdy a setí.

O to, jak jsou v podniku s traktory PUMA 195 spokojeni se s námi podělil pan Lukáš Gajda, mechanizátor podniku. V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka. Vlastníme modely s klasickým převodovým ústrojím Powershift, tak i s plynulým převodovým ústrojím CVX. Kromě všestranného využití jsou modely PUMA charakteristické pohodlnou kabinou, jednoduchým ovládáním a příznivou spotřebou paliva.

Chcete se dozvědět více informací z provozu traktorů PUMA s mechanickými převodovkami? Pak se můžete podívat na příběh pana Jana Duspivy, obsluhy traktoru PUMA 150, nebo podnik NETIS, a.s., kde pracuje PUMA 165. Máte-li zájem o bezplatné zaslání této referenční brožury, dejte nám vědět vyplněním formuláře níže.

|

Další články

POZOR, STEYRÁCI! Chcete traktor s vlastním jménem?

14. 11. 2018

Tak neváhejte, jedná se pouze o limitovanou edici.

JEDNIČKA V ŠETRNOSTI K ZRNU.

12. 11. 2018

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. Jednička v šetrnosti!

NOVÝ MAXXUM KRALUJE. ROVNOU DVAKRÁT!

9. 11. 2018

Nový MAXXUM oceněn titulem "Traktor roku" a cenou "Nejlepší design".

MLÁTIČKA AXIAL-FLOW 8240 V NASAZENÍ SKLIZŇOVÝCH SLUŽEB

5. 11. 2018

První rok zkušeností s mlátičkou CASE IH z pohledu obsluhy a majitele.

ŠETRNOST JE CESTA VEDOUCÍ K ÚSPĚCHU

2. 11. 2018

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. Jednička v šetrnosti!

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.