TŘI TRAKTORY PUMA V PODNIKU ŽEROTÍN

„V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka," říká Lukáš Gajda.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 25. 6. 2018

TŘI TRAKTORY PUMA V ZEMĚDĚLSKÉM PODNIKU ŽEROTÍN.

První písemná zmínka o Strážnici, městě v okresu Hodonín v Jihomoravském kraji, je již z počátku 14. století. Na počátku 16. století zakoupili město Žerotínové a za jejich vlády prožívala Strážnice největší rozmach.

V duchu poctivé práce a kvalitního zemědělského řemesla pokračuje i v dnešní době zemědělské družstvo ve Strážnici s příznačným názvem ŽEROTÍN a.s. Pro zachování vysokého výkonu veškerých polních prací vsází družstvo na kvalitní techniku značky CASE IH. V podniku najdeme zástupce traktorů od malých modelových řad FARMALL až po největší traktory MAGNUM. V technice CASE IH sází podnik taktéž na ověřené sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. V dnešní reportáži ale budeme opět pokračovat v našem seriálu „REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ TRAKTORŮ PUMA“.

Podnik ŽEROTÍN a.s. hospodaří přibližně na 3400 hektarech zemědělské půdy a pěstuje klasické tržní komodity jako je pšenice, ječmen, řepka nebo kukuřice. Jelikož si rozsáhlé zaměření farmy žádá univerzální traktory, vsadil podnik v roce 2009 na oblíbené a všestranné traktory řady PUMA. Dnes podnik provozuje tři zástupce – dva modely s plynulou převodovkou PUMA 185 CVX a jeden model s klasickou powershiftovou převodovkou PUMA 195.

DEVĚT LET PROVOZU A 11,5 TISÍC MOTOHODIN

Nejstarší model PUMA 195 má za necelých 9 let provozu odpracováno 11 583 motohodin. V podniku je traktor běžně agregován s rozmetadlem průmyslových hnojiv, návěsem nebo při zpracování půdy a setí.

O to, jak jsou v podniku s traktory PUMA 195 spokojeni se s námi podělil pan Lukáš Gajda, mechanizátor podniku. V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka. Vlastníme modely s klasickým převodovým ústrojím Powershift, tak i s plynulým převodovým ústrojím CVX. Kromě všestranného využití jsou modely PUMA charakteristické pohodlnou kabinou, jednoduchým ovládáním a příznivou spotřebou paliva.

Chcete se dozvědět více informací z provozu traktorů PUMA s mechanickými převodovkami? Pak se můžete podívat na příběh pana Jana Duspivy, obsluhy traktoru PUMA 150, nebo podnik NETIS, a.s., kde pracuje PUMA 165. Máte-li zájem o bezplatné zaslání této referenční brožury, dejte nám vědět vyplněním formuláře níže.

|

Další články

MAGNUM 380 CVX V PODNIKU AGROMASO DŘEVČICE

15. 2. 2019

Spokojenost se značkou CASE IH vedla k nákupu dalšího traktoru.

BRONZOVÁ MEDAILE PRO ZNAČKU CASE IH NA VELETRHU SIMA

15. 2. 2019

Elektroherbicid  AGXTEND Xpower oceněn bronzovou medailí.

TECHNOLOGIE STRIP - TILL MÁ SVÉ VÝHODY

15. 2. 2019

Eliminujte dopady větrné a půdní eroze pomocí technologie STRIP - TILL..

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STEMP s.r.o.

11. 2. 2019

Pozvánka na Den otevřených dveří společnosti STEMP s.r.o.

NEPŘEKONATELNÝ TRAKTOR

24. 1. 2019

QUADTRAC exceluje v nezávislých Nebraska testech.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.