RAKOUSKÝ MULTI NA JIHOČESKÉ FARMĚ

"MULTItalent na rodinné farmě pana Hrušky."

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 2. 7. 2018

STEYR MULTI na typické jihočeské farmě.

Jižní Čechy jsou charakteristické krásnou a ničím nerušenou krajinou, řadou historických míst a památek a v neposlední řadě svou typickou lidovou barokní architekturou. Když k tomu přidáme fakt, že se zde velmi dobře daří budovat pověst značky STEYR a počet majitelů traktorů STEYR zde pomalu narůstá, jedná se o dokonalé místo na území České republiky.

Jedním z nových majitelů traktoru STEYR se v jižních Čechách stal v roce 2017 pan Jaroslav Hruška. Pan Hruška je soukromý zemědělec, který se společně se svou rodinou věnuje zemědělské činnosti. Ta zahrnuje jak rostlinnou výrobu, tak také výrobu živočišnou.

Pan Hruška hospodaří na 150 hektarech zemědělské půdy. Obiloviny jsou pěstovány na přibližně 60 hektarech. Zbytek výměry tvoří trvalé travní porosty, ze kterých pan Hruška v průběhu roku sklízí seno a senáž pro 100 kusů masného skotu.

Proč se pan Hruška rozhodl pořídit traktor značky STEYR? „Při výběru nového traktoru sehrálo velkou roli několik parametrů. Jedním z nich byla dobrá dohoda a spolupráce s dodavatelem traktoru, společností AGRO-Partner ze Soběslavi. Druhým kritériem byly výborné technické parametry, které traktory STEYR nabízí. Protože jsme chtěli skutečně univerzální a všestranný traktor, vybrali jsme si pro potřeby farmy traktor modelové řady MULTI a udělali jsme dobře. Když k tomu přidáme ještě velmi líbivý design, výbornou výbavu, je Multi opravdu výborným traktorem o výkonu 100 koní v této kategorii“ popisuje výběr traktoru pan Jaroslav Hruška, majitel farmy.

Traktor k panu Hruškovi putoval ve velmi pěkné výbavě, která zahrnuje například i originální čelní nakladač značky HYDRAC. Čelní nakladač je ideální pro zvýšení využití traktoru během roku a je výborným příslušenstvím traktoru pro zvládnutí běžné manipulace na farmě.

Při práci s traktorem a čelním nakladačem se mi velmi líbí vysoký výkon hydraulického systému, který je pro snadnou práci s nakladačem velmi důležitý. Velkou roli při práci s nakladačem hraje i výborná viditelnost. Jde vidět, že v Rakousku traktor této práci plně přizpůsobili, jelikož má Multi velké čelní sklo a střešní okno, které nabízí ničím nerušený výhled, i když je čelní nakladač v maximální zvedací výšce. Snadné ovládání nakladače pomocí joysticku v kabině a jednoduché ovládání převodového ústrojí již není potřeba popisovat,“ říká pan Hruška.

Další články

MAGNUM 380 CVX V PODNIKU AGROMASO DŘEVČICE

15. 2. 2019

Spokojenost se značkou CASE IH vedla k nákupu dalšího traktoru.

BRONZOVÁ MEDAILE PRO ZNAČKU CASE IH NA VELETRHU SIMA

15. 2. 2019

Elektroherbicid  AGXTEND Xpower oceněn bronzovou medailí.

TECHNOLOGIE STRIP - TILL MÁ SVÉ VÝHODY

15. 2. 2019

Eliminujte dopady větrné a půdní eroze pomocí technologie STRIP - TILL..

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STEMP s.r.o.

11. 2. 2019

Pozvánka na Den otevřených dveří společnosti STEMP s.r.o.

NEPŘEKONATELNÝ TRAKTOR

24. 1. 2019

QUADTRAC exceluje v nezávislých Nebraska testech.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.