DĚKUJEME VÁM ZA ROK 2019

Krátké ohlédnutí za uplynulým rokem 2019.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 23. 12. 2019

Společná setkání v průběhu roku 2019!

Poslední týden zbývá do bujarých oslav příchodu nového roku 2020, proto je nyní ten správný čas se v krátkosti ohlédnout nad tím, co všechno nám přinesl ještě stávající rok 2019.  Za společnost AGRI CS a.s. bychom rádi poděkovali všem zákazníkům, obchodním partnerům a v neposlední řadě také fanouškům námi dodávaných značek, a ještě jednou Vám popřáli všechno nejlepší v nadcházejícím roce 2020!

Jaro jsme v letošním roce zahájili první akcí s názvem RED CARPET, během které jsme našim zákazníkům představili výhody axiálních sklízecích mlátiček CASE IH. Důraz byl kladen především na přínosy nové modelové řady AXIAL-FLOW 250, ale ukázali jsme, že i „malá řada“ AXIAL-FLOW 140 (nyní již generace řady 150) je dostatečně výkonná mlátička vůči konkurenčním značkám ve své kategorii.

Během jara jsme se snažili být především blízko vám, našim zákazníkům, abychom se mohli podělit s novými zájemci o techniku CASE IH o vaše reference. Navštívili jsme například prvního uživatele pásového traktoru QUADTRAC CVXDrive, společnost ZD Unčovice, nebo soukromého zemědělce Ondřeje Holého z Karlových Varů.

První velkou polní akcí a praktickým předváděním strojů značek CASE IH a AGRI FARMING SOLUTIONS byl „Polní seminář moderních technologií“, což byl podtitul letošního evropského turné AGRONOMIC DESIGN TOUR. Tuto akci jsme připravili ve spolupráci s akciovou společností ROSTĚNICE a prakticky jsme více než 150 návštěvníkům během dvou dnů představili moderní technologie a nástroje pro precizní zemědělství. Premiéru na území České republiky si zde odbyly taktéž inovativní produkty AGXTEND.

V polovině května jsme uspořádali praktické školení servisních mechaniků a obchodních zástupců na pícninářské stroje značky SIP, na které navazovalo předvádění těchto strojů v agregaci s traktory CASE IH a STEYR zákazníkům během Pícninářského dne.

Již za necelé dva týdny se všichni fanoušci ze všech koutů České republiky sjeli na CASE DEN, který v letošním roce nesl podtitul „Červená znamená budoucnost – otevřete si cestu k technologiím zítřka“. I když nám během příprav celý týden pršelo, v pátek 31.5.2019 se nebe nad Kamenským letištěm projasnilo a již od rána nám bylo jasné, že si tuto akci se všemi příznivci pořádně užijeme. Kromě velkých strojů jsme na letišti přivítali i Martina Šonku, adrenalinového letce a mistra světa v závodech RED BULL Air Race nebo skvělé borce z týmu ZABIL.CZ, kteří předvedli famózní akrobatickou show.

Pomalu zlátnoucí lány a vůně slámy dávaly předzvěst tomu, že se pomalu blíží pro zemědělce nejkrásnější, ale zároveň nejnáročnější období roku – žně. V letošním roce se do žní zapojilo deset nových sklízecích mlátiček CASE IH a velkým úspěchem bylo taktéž dodání třech hranolovitých lisů LB zákazníkům v ČR. Během samotných žní jsme se taktéž školili na vzdělávacím sklizňovém kempu značky CASE IH v Rumunsku.

Mockrát si vážíme přízně všech obsluh, fanoušků a majitelů traktorů modelové řady PUMA, kteří nám během tradiční letní fotosoutěže "DYCKY PUMA" zaslali celkem 221 skvělých fotografií s traktory této úspěšné řady! Již pro příští rok chystáme další ročník fotosoutěže a již nyní můžeme prozradit, že bude tato soutěž zaměřena na řadu MAXXUM.

Pozvolný nástup posklizňových operací a zpracování půdy před zakládáním porostů řepky a ozimů nám umožnil rozsáhlé předvádění závěsné techniky AGRI FARMING SOLUTIONS. Představovali jsme výhody technologie STRIP-TILL v podání secího stroje DTS nebo zakládání porostů řepky v jednom přejezdu strojem TRIO.

Podzim v lichém roce je tradičně obdobím, během kterého představují světoví výrobci zemědělské techniky své novinky a inovace pro nadcházející rok před blížící se výstavou AGRITECHNICA. Ani značka CASE IH samozřejmě nezahálela a na počátku září připravila tiskové dny, kde představila nové modely VESTRUM CVXDrive nebo hlavní novinku a prvotřídní tahač MAGNUM AFS Connect. Na tyto tiskové dny s námi jeli i Milan Špinar a Honza Urban, díky nim vzniklo toto skvělé video z představení.

Samotná AGRITECHNICA pak již byla takovou třešničkou na dortu, kde se všechny novinky prezentovaly oficiálně více než 450 000 návštěvníkům z celého světa. Kromě zmiňovaných novinek představila značka CASE IH na trhu i inovované modely PUMA. Hlavním tahákem stánku značky STEYR byl traktor budoucnosti, takzvaný STEYR KONZEPT neboli traktor na hybridní pohon s výkonem 340 koní.

Pravidelně v průběhu roku jsme navštěvovali naše zákazníky a v článcích na webu AGRI CS a Facebooku CASE IH CZ, STEYR Traktory, MacDon CZ/SK a AGRI CS jsme Vám přinášeli jednotlivé reference, novinky a informace ze světa těchto značek. Všechny fanoušky taktéž rádi přivitáme ve skupině CASE KLUB!

Na závěr si dovolíme zmínit ještě pár zajímavých prodejních čísel. V roce 2019 jsme na český trh dodali zákazníkům celkem 243 traktorů značky CASE IH a 56 traktorů značky STEYR. Obě naše traktorové značky si na českém trhu mezi zemědělci v letošním roce získali větší oblibu ve srovnání s předchozím rokem.

Za celý tým AGRI CS ještě jednou děkujeme za společná setkání!

Další články

LOV NA MACDONA!

23. 7. 2020

Soutěž pro všechny fanoušky pásových lišt MacDon.

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

15. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.