POZVÁNKA NA DOD ZNAČKY SIP

Připojte se k nám na Den otevřených dveří SIP přímo ve Slovinsku. 

Kristýna Poláková, AGRI CS a.s. , 9. 4. 2019

Chcete se sami přesvědčit o výjimečnosti strojů značky SIP, dozvědět se spoustu zajímavých a užitečných informací o samotné produkci a nových technologiích nebo si prohlédnout továrnu SIP? Nyní máte jedinečnou příležitost! Připojte se k nám na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SIP SPOJENÝ S POLNÍM PŘEDVÁDĚNÍM přímo v Šempeteru ve Slovinsku.

Výrobce zemědělské techniky SIP působí na slovinském trhu již od roku 1954. S postupem času si vybudoval silné postavení mezi zemědělci, a to především díky neustále modernímu přístupu k výrobě, inovacím a vývoji nových technologií. Letos slaví výročí 65 let a při této příležitosti se rozhodl pro své příznivce uspořádat jedinečnou akci.

 


Tímto bychom Vás chtěli srdečně pozvat na Den otevřených dveří SIP, který se bude konat v pátek 26. dubna 2019 od 9:30 ve Slovinsku v rámci akce DEMO TOUR 2019.

 

V dopoledních hodinách se můžete těšit na polní předvádění zemědělské techniky SIP v nedaleké občině Polzela. Představíme Vám diskové žací stroje, rotorové obraceče a shrnovače píce. Ukážeme Vám jedinečné technologie strojů, novinky a inovace během uplynulých 65 let výzkumu a vývoje. Těšit se můžete na největší stroje ve své třídě se záběrem až 15 metrů. Po polním předvádění Vás čeká prohlídka samotné továrny SIP v srdci Savinjské doliny v Šempeteru. V rámci prohlídky se sami přesvědčíte o robustnosti a kvalitě strojů, kterou neustále inovujeme pro dosažení maximálního výkonu, ale zároveň zachování co nejdelší životnosti. 

 


REGISTRACE:

Pokud Vás akce Den otevřených dveří s technikou SIP ve Slovinsku zaujala, neváhejte se registrovat. Kontaktní osoba pan Jiří Pilař, produkt manažer značky SIP. Svoji účast prosím potvrďte na e-mailovou adresu: pilar@agrics.cz.

 

Těšíme se na Vás! Tým SIP.

 

Soubory ke stažení:

Další články

AGRONOMIC DESIGN TOUR 2019

18. 4. 2019

Reportáž z proběhlé akce AGRONOMIC DESIGN.

ČTYŘI MANIPULÁTORY FARMLIFT V ZS VILÉMOV

17. 4. 2019

Manipulátory CASE IH na největší mléčné farmě na Vysočině.

CASE DEN 2019 SE BLÍŽÍ!

14. 4. 2019

Nenechte su ujít 16. ročník velké polní výstavy a show s názvem CASE DEN!

POZVÁNKA NA DOD ZNAČKY SIP

9. 4. 2019

Připojte se k nám na Den otevřených dveří SIP přímo ve Slovinsku. 

PRVNÍ TRAKTOR ZNAČKY CASE IH NA FARMĚ PANA HOLÉHO

26. 3. 2019

Do Karlových Varů nejenom na Mezinárodní filmový festival.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.