VÝROČNÍ SETKÁNÍ SÍTĚ AGRI CS

Tradiční lednové setkání zástupců sítě AGR CS.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 31. 1. 2020

Zhodnocení roku 2019 a start roku 2020 během tradičního výročního setkání prodejní sítě AGRI CS a.s. 

Leden bývá tradičně obdobím, kdy se v našem odvětví vyhodnocuje uplynulý rok, sčítají se výsledky a začíná se plánovat rok současný. Protože žádných výsledků nelze dosáhnout bez lidí, kteří věnují svému regionu, zákazníkům a práci maximální nasazení a úsilí, pořádáme každý rok jako takové malé poděkování a zároveň současně ohlédnutí za uplynulým rokem a vykročení do nového výroční setkání prodejní sítě AGRI CS.

V letošním roce jsme toto setkání uspořádali v krásném horském resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Během setkání jsme hostili více než 100 obchodních zástupců, vedoucích obchodu a servisu z české a slovenské republiky. Během pracovní části jsme se v krátkosti ohlédli za rokem 2019 a dosaženými výsledky ve všech oblastech našeho podnikání a nastavili si strategie a cíle pro rok 2020, po pracovní části již následoval volný program v podobě lyžování nebo odpočinku v hotelovém wellness.

V roce 2019 se nám podařilo na oba trhy umístit více než 341 kusů traktorů CASE IH, 62 traktorů značky STEYR a 13 sklízecích mlátiček CASE IH. V oblasti závěsné technicky se pak jednalo o 313 kusů a necelá stovka, 98 kusů, patřilo stavební technice značky CASE Construction. V traktorech si v České republice držíme stabilní tržní podíl na úrovni 15,3 % a na Slovensku 11,2 %.

OCENĚNÍ TOP PARTNERŮ A OSOB

Během našeho setkání vyhlašujeme tradičně vítěze taktéž několika kategorií – takzvané TOP partnery nebo osoby. Za rok 2019 jsme udělili ceny například těmto týmům nebo osobám:

  • NEJLEPŠÍ PRODEJCE - Miroslav Mašek (CZ) a Marek Forgáč (SK)
  • TOP PARTNER v závěsné technice - NAVOS FARM TECHNIC
  • NEJLEPŠÍ TRŽNÍ PODÍL - AGRI SYSTÉM (CZ) a AGRI CS SLOVAKIA Súčany (SK)
  • MISTR AFTER SALES - CEREA
  • AXIAL - FLOW CUP - Stanislav Sychra (2 kusy AXIAL-FLOW 9250) a Broněk Pochylý (2 kusy AXIAL-FLOW 9250)

Jsme si vědomi, že těchto výsledků nedosahujeme pouze díky profesionálnímu zázemí a jednotlivým týmům, ale převážně díky našim zákazníkům a obchodním partnerům v jednotlivých zemích. Děkujeme Vám!

tým prodejně - servisní sítě AGRI CS a.s.

Další články

LOV NA MACDONA!

23. 7. 2020

Soutěž pro všechny fanoušky pásových lišt MacDon.

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

15. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.