ŠETRNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Čeští zemědělci si čím dál tím více uvědomují zvyšující se potřebu šetrně sklizeného zrna

Leona Petrášová, AGRI CS a.s. , 20. 6. 2019

Sklízecí mlátičky AXIAL-FLOW. Jednička v šetrnosti!

Hlavním důvodem rostoucích preferencí rotorových strojů u zemědělců je zejména šetrně sklizené zrno. Sklizeň, která má vrátit vynaložené náklady za celý rok, musí přinést ty nejlepší výsledky. Každé zrnko se počítá. I když se to zdá jako zanedbatelné, ve výsledku to může hrát významnou roli. 

AXIAL-FLOW pro každého

Šetrnost k zrnu není pouze doménou velkých farem. CASE IH reaguje na požadavky zákazníků z celého světa. Pro Evropské zemědělce byl dokonce upraven axiální rotor tak, aby se co nejvíce přizpůsobil místním podmínkám.  Na malé a střední zemědělské podniky dodáváme model 140, velké farmy a službaři využívají model 250.

Velmi exkluzivní doménou v dodávaných strojích je kombajn se systémem AFS Harvest CommandTM, který reaguje na tři nejčetnější podněty od zemědělců a službařů. Jsou to projevy únavy obsluhy, zejména ve večerních hodinách, kdy dochází ke zbytečnému snížení pojezdové rychlosti. Druhým podnětem jsou výnosově nevyrovnané porosty v rámci jednoho pozemku. Zvyšující se počet případů, kdy v podnicích ubývají zkušení kombajnéři, byl třetím podstatným důvodem k vývoji systému AFS Harvest CommandTM. Tato pokročilá technologie zjednodušuje sklizeň aktivním snímáním parametrů sklízecí mlátičky a optimalizací nastavení stroje s cílem maximalizovat kvalitu zrna a minimalizovat ztráty, bez ohledu na úroveň obsluhy. Mezi dodávanými moderními technologiemi, které dokážou pomoci s velmi diskutovaným tématem utužením půdy, patří technologie CTF, neboli systém řízeného pohybu strojů na poli. Díky tomuto systému si ve speciálním software pomoci počítače nebo přímo v navigaci v kabině kombajnu lze vytvořit mapy pozemků, kde se v závislosti na tvaru, svažitosti a výskytu překážek (sloupů, skruží) naplánují trvalé kolejové řádky, po kterých se budou jednotlivé stroje (traktory, sklízecí mlátičky, samojízdné postřikovače aj.) při každé pracovní operaci pohybovat.

Dodání pro sezónu 2019

Vy, kteří jste zjistili, že potřebujete dodat kombajn ještě pro tuto sezónu, stále máte možnost pořízení té nejšetrnější sklízecí mlátičky na trhu. Pro více informací se prosím obraťte na:

Ing. Roman Nedoma

produkt manager pro sklizňovou techniku CASE IH a MacDon

+420 725 998 134, nedoma@agrics.cz

Další články

VYUŽIJTE DOTACE NA NÁKUP TECHNIKY.

29. 5. 2020

Investice do zemědělských podniků na léto 2020.

CASE IH TÝDNY SE BLÍŽÍ

28. 5. 2020

Zprávy z první ruky. Z pohodlí domova on-line a bez cestování. Již brzy!

STEYRÁCI NIKDY NESPÍ. UKAŽ, CO V TOBĚ JE.

26. 5. 2020

Vyfoť svého STEYRA a zapoj se do soutěže o zajímavé ceny.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ŽNĚ 2020

25. 5. 2020

NEJVÝKONNĚJŠÍ AXIAL-FLOW® 9250 ZA CENU MENŠÍHO MODELU

EXTRA BONUSY NA NOVÉ MODELY PUMA

17. 5. 2020

Až 225 koní za cenu 210!

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.