DISKOVÉ ŽACÍ STROJE

Zpracování píce SIP / DISKOVÉ ŽACÍ STROJE

SILVERCUT DISC S

SILVERCUT DISC S

Vzadu nesené žací stroje se středovým zavěšením žací lišty, v kombinaci s plynulým hydraulickým odlehčováním, které umožňují optimální přizpůsobení konkrétnímu terénu.

 

 

SILVERCUT DISC S FC/RC

SILVERCUT DISC S FC/RC

Vzadu nesené žací stroje se středový zavěšením žací lišty a s prstovými kondicionéry (FC) či s gumovými mačkacími válci (RC). Umožňují rychlejší proschnutí píce a tím i vyšší efektivitu práce.

SILVERCUT DISC F

SILVERCUT DISC F

Čelní diskový žací stroj, který má těžiště umístěné velmi blízko u traktoru. Zavěšení s horizontálním úrovňovým vyrovnáváním umožňuje perfektní přizpůsobení terénu, a to jak na rovině, tak i v příkrém srázu.

SILVERCUT DISC F FC/RC

SILVERCUT DISC F FC/RC

Čelní diskový žací stroj s kondicionérem má velký rejd soupravy díky vemi krátké vzdálenosti od traktoru. Používáním kondicionéru se zkrátí doba sušení a docílí se úspory jedné pracovní operace (čechrání).

SILVERCUT DISC C (C FC/RC)

SILVERCUT DISC C (C FC/RC)

Žací kombinace má pouze jeden účel: maximální plošný výkon, optimální kvalita a v co nejkratším čase

SILVERCUT DISC T FC/RC

SILVERCUT DISC T FC/RC

Tažený žací stroj garantuje díky speciálnímu zavěšení vynikající kopírování terénu. Tím se zvýší kvalita píce, optimalizuje se příkon a sníží se opotřebení stroje.

DISC S ALP

DISC S ALP

Žací stroj nesený za traktorem zajišťuje vynikající řez v extrémně svažitém terénu.


STÁHNOUT KATALOG 


NOVÁ PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA
               NA 3 ROKY!

Více informací zde.


KONTAKTUJTE NÁS

Seznam autorizovaných středisek zde.
 
 
 


STÁHNOUT KATALOG


 

Kategorie

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.