NEJVĚTŠÍ EVROPSKÉ ŠKOLENÍ CASE IH

Praktické školení prodejců dealerské sítě CASE IH na Slovensku. 

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 27. 4. 2018

Klíčové produkty značky CASE IH z rakouského St. Valentinu.

Po dobu deseti týdnů měli obchodní zástupci ze všech států Evropy a Afriky možnost zúčastnit se jednoho z největších praktických školení, které značka CASE IH doposud uspořádala. K praktickým ukázkám a vyzkoušení bylo připraveno více než 60 traktorů jejichž výkon činí dohromady více než 10 tisíc koní.

Evropské školení CASE IH bylo zaměřeno na produkty vyráběné v rakouském St. Valentinu, které zahrnují traktory modelové řady Luxxum, Maxxum, Puma a Optum. K dispozici byly také teleskopické manipulátory Farmlift.

Praktické školení se konalo na Slovensku nedaleko Bratislavy na farmě našeho zákazníka. Každý účastník tohoto školení nejprve načerpal teoretické informace týkající se dané modelové řady, které si poté mohl aktivně osvědčit a vyzkoušet v praxi. Za dobu konání školení bylo zpracováno přibližně 500 hektarů zemědělské půdy.

TRAKTORY I MANIPULAČNÍ TECHNIKA

„Kromě představení hlavních novinek v oblasti traktorů a teleskopických manipulátorů CASE IH byl kladen důraz také na navigační systémy AFS – souvraťový management HMC II a automatické otáčení na souvrati AccuTurn“, dodává Gavin Enright, manažer CASE IH pro oblast prodejní a poprodejní péče.

Zástupci prodejní sítě AGRI CS a.s. z České republiky a Slovenska na jednom z největších praktických školení značky CASE IH na Slovensku nedaleko Bratislavy. 

NOVÝ MAXXUM A PUMA X

Prodejci si mohli poprvé prakticky vyzkoušet také nový Maxxum s osmistupňovou převodovkou ActiveDrive 8 s funkcí ActiveClutch, která umožnuje zastavení traktoru pouhým sešlápnutím brzdového pedálu.

Modelová řada traktorů Puma je jednou z nejúspěšnějších řad této značky. V rámci školení bylo připraveno hned několik zástupců jednotlivých modelů včetně nových „vstupních“ modelů s názvem Puma X vhodných především pro zákazníky požadující výkonný traktor s jednoduchým mechanickým ovládáním.

„Toto školení bylo výbornou příležitostí k tomu, aby si zástupci jednotlivých prodejních středisek mohli vyzkoušet a načerpat nové informace o produktech, které značka CASE IH poprvé představila v listopadu na výstavě Agritechnica v Hannoveru“, říká Gavin Enright.

Další články

TRIO 650 PŘI ZAKLÁDÁNÍ POROSTŮ ŘEPKY OLEJKY

16. 10. 2018

Úspěšná DEMO TOUR stroje TRIO 650 v agregaci s traktorem QUADTRAC 620.

LIS RB 545 SILAGE PACK V TESTECH LANDWIRT

15. 10. 2018

Přečtěte si článek z testování lisu CASE IH s kombinovanou baličkou.

Ohlédnutí – STEYR DEMO TOUR 2018

11. 10. 2018

Prohlédněte si záběry z polního dne STEYR. Více...

10% SLEVA NA NOVOU MLÁTIČKU CASE IH!

9. 10. 2018

Nečekejte na čápa, ta nejlepší nabídka CASE IH je tady!

VELKÝ DEN STEYR SE BLÍŽÍ

2. 10. 2018

Přečtěte si o velké polní akci STEYR příští týden.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.