VZDĚLÁVACÍ SKLIZŇOVÝ KEMP V RUMUNSKU

Investujeme do vzdělání našich prodejců i mechaniků

Ing. Leona Petrášová, AGRI CS a.s. , 19. 7. 2019

Praktické školení prodejců a mechaniků prodejní sítě CASE IH v Rumunsku

Ze zaběhlého pracovního života v České republice a na Slovensku jsme měli možnost na 3 dny uprchnout trochu na východ, přesněji do Rumunska, kde se letos konal vzdělávací sklizňový kemp značky CASE IH pro prodejce a mechaniky z celé Evropy. Pod vedením lidí z koncernu CNH jsme se vzdělávali v oblasti sklizňové techniky, a to jak po teoretické tak především po praktické stránce věci.

Školení pro sklizňovou techniku značky CASE IH bylo zaměřeno na novou modelovou řadu Axial-Flow 250 a nový revoluční automatizovaný systém AFS Harvest Command, úvod do inovací pro rok 2020, nové zkušenosti v oblasti nastavení kombajnu se zaměřením na ztráty, poškození zrna a kvalitu slámy. Dále jsme se zabývali rozdíly mezi pásovým podvozkem a koly, drtičem Finecut vs. X-tra nebo vario lištou v porovnání s pásovou žací lištou CASE IH. Mimo kombajny proběhlo školení také pro svinovací lisy řady RB. 

Pevně věříme, že po absolvování tohoto kempu budou naši prodejci i mechanici schopni správně seřídit kombajn dle sklizňových podmínek a sklízené plodiny tak, aby Vám - našim zákazníkům - předali hodnotné informace k užívání Axial-Flow a vy jste díky našim poprodejním službám cítili, že jste si vybrali tu správnou barvu kombajnu. Tu červenou! 

Tímto děkujeme všem zúčastněným, že si našli čas a vydali se s námi do Rumunska dozvědět se mnoho cenných informací o sklizňové technice, ale i prožít krásné chvíle ve společnosti kolegů. Jsme přesvědčeni, že investice do vzdělávání má vždycky smysl! 

 

Další články

VÍTE, V JAKÉM STAVU JE VAŠE PŮDA?

21. 8. 2019

Řešením pro mapování je SoilXplorer!

MAXXUM SKRÝVÁ NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

10. 8. 2019

Traktory MAXXUM jsou správnou volbou pro každého.

NOVÉ LISY CASE IH U ČESKÝCH ZÁKAZNÍKŮ

29. 7. 2019

Traktor a lis od CASE IH, to je dokonalé spojení.

VZDĚLÁVACÍ SKLIZŇOVÝ KEMP V RUMUNSKU

19. 7. 2019

Investujeme do vzdělání našich prodejců i mechaniků

JAK VYPADÁ ŘEPKA OLEJKA ZASETÁ TRIEM?

14. 7. 2019

Vzorový porost řepky olejky založený kombinovaným strojem v jednom přejezdu.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.