VZDĚLÁVACÍ SKLIZŇOVÝ KEMP V RUMUNSKU

Investujeme do vzdělání našich prodejců i mechaniků

Ing. Leona Petrášová, AGRI CS a.s. , 19. 7. 2019

Praktické školení prodejců a mechaniků prodejní sítě CASE IH v Rumunsku

Ze zaběhlého pracovního života v České republice a na Slovensku jsme měli možnost na 3 dny uprchnout trochu na východ, přesněji do Rumunska, kde se letos konal vzdělávací sklizňový kemp značky CASE IH pro prodejce a mechaniky z celé Evropy. Pod vedením lidí z koncernu CNH jsme se vzdělávali v oblasti sklizňové techniky, a to jak po teoretické tak především po praktické stránce věci.

Školení pro sklizňovou techniku značky CASE IH bylo zaměřeno na novou modelovou řadu Axial-Flow 250 a nový revoluční automatizovaný systém AFS Harvest Command, úvod do inovací pro rok 2020, nové zkušenosti v oblasti nastavení kombajnu se zaměřením na ztráty, poškození zrna a kvalitu slámy. Dále jsme se zabývali rozdíly mezi pásovým podvozkem a koly, drtičem Finecut vs. X-tra nebo vario lištou v porovnání s pásovou žací lištou CASE IH. Mimo kombajny proběhlo školení také pro svinovací lisy řady RB. 

Pevně věříme, že po absolvování tohoto kempu budou naši prodejci i mechanici schopni správně seřídit kombajn dle sklizňových podmínek a sklízené plodiny tak, aby Vám - našim zákazníkům - předali hodnotné informace k užívání Axial-Flow a vy jste díky našim poprodejním službám cítili, že jste si vybrali tu správnou barvu kombajnu. Tu červenou! 

Tímto děkujeme všem zúčastněným, že si našli čas a vydali se s námi do Rumunska dozvědět se mnoho cenných informací o sklizňové technice, ale i prožít krásné chvíle ve společnosti kolegů. Jsme přesvědčeni, že investice do vzdělávání má vždycky smysl! 

 

Další články

STEYR KONZEPT

9. 12. 2019

V rámci veletrhu AGRITECHNICA výrobce STEYR představil koncept traktoru budoucnosti.

LISY CASE IH U SLUŽBAŘE MARTINA ZBOŘILA

5. 12. 2019

Tři lisy Case IH v plné polní brázdí česká pole díky rodině Zbořilů.

AGRITECHNICA 2019 VE ZNAMENÍ STEYR

29. 11. 2019

Vstupte do světa STEYR na veletrhu AGRITECHNICA

PODZIM JE TADY A S NÍM I VELKÁ PODZIMNÍ NABÍDKA

27. 11. 2019

Nečekejte na zimu a kupte si stroje SIP za výhodnou podzimní cenu

MAGNUM 310 V ZOD OLEŠNÍK

25. 11. 2019

Další zástupce značky CASE IH v jihočeském podniku.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.