PRODEJNÍ PÉČE

PÉČE O ZÁKAZNÍKA

Kompletní péče o zákazníka pro nás začíná již od prvního kontaktu. Pravidelně proškolujeme svoje zaměstnance po odborné stránce, aby našim zákazníkům pomohli nalézt to správné řešení podle jejich přání a konkrétních specifických požadavků.

ŠIROKÝ SORTIMENT PRODUKTŮ

Z našeho sortimentu nabízíme výkonnou zemědělskou techniku od výrobce CASE IH, STEYR a SIMBA a Great Plains, spolu se stavební technikou CASE Construction.


CASE IH AGRICULTURE

Pod značkou CASE IH je nabízenan ucelená řada traktorů od malých kompaktních traktorů s výkonem od 60 koní až po těžké polní tahače STEIGER s maximálním výkonem 670 koní. Traktory CASE IH patří ve všech segmentech z technického hlediska k absolutní špičce a provozně jsou velice spolehlivé a vynikají nízkou spotřebou paliva. Do sortimentu CASE IH také patří vysoce kvalitní lisy a sklízecí mlátičky, které jsou svým výkonem a šetrností nejprodávanější axiální mlátičky na světě.


CASE CONSTRUCTION

CASE je dnes jednou z mála světových značek, vystupujících na trhu jako „global full-liner“, tzn. značka, která nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů. Neustále se zdokonalující technická řešení zvyšují užitnou hodnotu strojů značky CASE a současně přináší svým majitelům a uživatelům vysoký komfort obsluhy, zvýšení efektivity práce a nízké provozní náklady. Stroje CASE jsou ceněny zejména pro svou robustní konstrukci, vysoký výkon a tradiční spolehlivost.


STEYR

Rakouská značky STEYR  vyrábí moderní a kvalitní traktory, které svým výkonem od 65 do 300 koní nabízejí řešení nejenom pro farmy, ale také jsou velmi oblíbené pro komunální a lesní účely.


GREAT PLAINS

 

Great Plains nabízí kvalitní a robustní stroje pro mělké, hluboké a kombinované zpracování půdy, podrývání, válení a setí. Hlavním cílem značky je pomoci farmářům udržet zdravou půdní strukturu a tedy i následně dosáhnout vyšších zisku na farmě.

 


LAND PRIDE

Stroje pro údržbu krajiny značky Land Pride jsou součátí skupiny Great Plains a pro středovevroské zákazníky je tato značka synonymem kvalitních mulčovačů. Land Pride je výhradním dodavatelem závěsné techniky pro firmu Kubota.

 

agrics

 

Vyberte si z nabízeného sortimentu produktů:
 

Traktory CASE IH

Traktory STEYR

Sklízecí mlátičky

Lisy

Navigační systémy

Great Plains

Dopravní technika

STÁHNĚTE SI KATALOG SLUŽEB

Katalog služeb AGRICS

 

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.