SERVISNÍ ZÁZEMÍ

kompletní záruční a pozáruční servis


Uvědomujeme si důležitost profesionální péče o techniku. Proto našim zákazníků nabízíme kvalitní a profesionální  servisní péči, neboť víme, že naši zákazníci potřebují spolehlivé stroje a v případě potřeby zejména rychlou pomoc. Proto vedle prodejních služeb poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis. 

Prostřednictvím servisních služeb naší dealerské sítě a prodejních středisek pečuje o naše zákazníky tým odborně proškolených techniků, kteří mají v dané oblasti dlouholeté zkušenosti.

Společnost AGRI CS svoje servisní služby nabízí ve třech servisních střediscích, v Hustopečích u Brna, Tišicích u Mělníka a Rybníky u Dobříše. Kvalitu servisních služeb zaručujeme pravidelným školením servisních techniků na jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu. K samozřejmosti patří vybavenost nejmodernějším diagnostickým zařízením pro kompletní diagnostiku jak mechanických, tak i elektrických komponentů strojů. 

Námi nabízené značky a technika představují ve svém oboru lídra v nových technologiích a technických řešeních. Ve spojení s našimi zkušenými a znalými pracovníky můžete čerpat výhody jejich používáním i vy.
 

 

LOGO AGRI CS

VIDEO TELEMATIKA CASE IH

Telematika

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.