POZOR, STEYRÁCI! Chcete traktor s vlastním jménem?

Tak neváhejte, jedná se pouze o limitovanou edici.

AGRI CS a.s., Kristýna Poláková , 14. 11. 2018

Že je STEYR originálem mezi zemědělskou technikou? O tom jsme se přesvědčili již několikrát. Nyní jsme si pro vás připravili další jedinečnou příležitost vám to dokázat. Radost se odlišit? Správně, nyní se můžete odlišit a svůj nově zakoupený traktor STEYR CVT pojmenovat dle vlastní libosti.

STEYR přichází s limitovanou edicí, umístění vlastního jména na kapotu nově zakoupených strojů rakouské značky. Vložení vlastního jména, přezdívky či čísla STEYR umožní prvním 200 zájemcům, kteří si zakoupí traktor značky STEYR, konkrétně modelové řady CVT.

Modelová řada CVT nabízí traktory o výkonu 150 až 240 koní. Vynikají vysokým komfortem a svým univerzálním použitím v oblasti zemědělství, lesnictví i komunální sféře. Motory o objemu 6,7 litru jsou vybaveny nejnovějším systémem řešení emisí Hi-eSCR, které neovlivňuje výkon motoru a ani teplotu spalování. Plynulé převodové ústrojí CVT zajišťuje přesnou pracovní rychlost za každých podmínek a díky přesnému managementu S-TRONIC udrží motor za každých podmínek v ideální měrné spotřebě. Nově disponuje patentovaným brzdovým systém S-BRAKE. Pokud se chcete dozvědět více informací o modelové řadě STEYR CVT, klikněte zde.

VYZKOUŠEJTE SI ZDARMA NEBO ROVNOU OBJEDNEJTE

Chcete vědět, jak by vaše jméno vypadalo na kapotě nového traktoru STEYR CVT? Na internetových stránkách https://www.your-steyr-cvt.com/ si můžete sami tuto jedinečnou příležitost vyzkoušet. Zadejte jméno, které však nesmí překročit 12 písmen, a vyberte konkrétní model řady CVT, o který máte zájem. Traktor s vlastním jménem si můžete také stáhnout.  

Zalíbila se vám tato limitovaná edice a chcete patřit mezi úzký okruh příznivců, kteří budou mít svého pomocníka pojmenovaného? Neváhejte a objednávejte. Objednávku můžete vytvořit přímo na výše uvedených stránkách nebo kontaktujte svého autorizovaného prodejce. Seznam prodejců naleznete zde.

Pokud si nevíte rady nebo se chcete dozvědět více informací o limitované edici, neváhejte kontaktovat produkt manažera značky STEYR, Zdeňka Musila, zdenek.musil@agrics.cz, +420 601 321 597.

Další články

AGRONOMIC DESIGN TOUR 2019

18. 4. 2019

Reportáž z proběhlé akce AGRONOMIC DESIGN.

ČTYŘI MANIPULÁTORY FARMLIFT V ZS VILÉMOV

17. 4. 2019

Manipulátory CASE IH na největší mléčné farmě na Vysočině.

CASE DEN 2019 SE BLÍŽÍ!

14. 4. 2019

Nenechte su ujít 16. ročník velké polní výstavy a show s názvem CASE DEN!

POZVÁNKA NA DOD ZNAČKY SIP

9. 4. 2019

Připojte se k nám na Den otevřených dveří SIP přímo ve Slovinsku. 

PRVNÍ TRAKTOR ZNAČKY CASE IH NA FARMĚ PANA HOLÉHO

26. 3. 2019

Do Karlových Varů nejenom na Mezinárodní filmový festival.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.