STEYRÁCI NIKDY NESPÍ. UKAŽ, CO V TOBĚ JE.

Vyfoť svého STEYRA a zapoj se do soutěže o zajímavé ceny.

Kristýna Poláková, AGRI CS a.s. , 26. 5. 2020

STEYRÁCI, připravili jsme si pro vás další fotosoutěž s motivem „Ukaž, co v tobě je.“ Ukažte nám, jak trávíte čas se svým STEYR traktorem vy. Pochlubte se nám, jak pracujete na poli, loukách, v lese nebo na cestách, nebo například v dílně či doma na dvoře. Tři z vás s fotografií s největším počtem pozitivních reakcí na Facebookovém profilu STEYR Traktory od nás obdrží dárek!

Své vlastní fotografie s traktorem STEYR zasílejte na e-mail polakova@agrics.cz nebo do zpráv na facebook STEYR Traktory. Do předmětu zprávy uveďte „UKAŽ, CO V TOBĚ JE.“ E-mail musí obsahovat jméno a příjmení autora, místo pořízení snímku a doručovací poštovní adresu autora. Maximální velikost fotografie 5 MB.

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 26. 5. 2020 do 30.6.2020 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím webové stránky AGRI CS (https://www.agrics.cz) a facebooku STEYR Traktory. Celkovým vítězem se stává účastník soutěže, jehož fotografie získá prostřednictvím facebooku STEYR Traktory největší počet "To se mi líbí". OdměněnI budou celkem tři soutěžící, kteří získají největší počet "To se mi líbí". Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či akci kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na webových stránkách a Facebook účtu.

 

Další články

CASE IH týdny: Farmall

8. 7. 2020

Univerzální pracant, který se hodí na farmu i do komunálu.

CASE IH Týdny: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výzkumu a praktické zkušenosti. K tomu si posbírali zpětnou vazbu od zákazníků a tak vzniknul nový Magnum AFS Connect, který uspokojí potřeby obsluhy v kabině i manažerů v kanceláři. 

Case IH týdny: Axial-flow

23. 6. 2020

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.

Case IH týdny: PUMA 175 CVXDrive

15. 6. 2020

Bestseller mezi traktory, to je modelová řada PUMA. Vyrábí se ve dvou velikostních provedeních 140-175 koní a 185-240 koní.

KOMBINOVANÝ SBĚRACÍ VŮZ ZA AKČNÍ CENU!

10. 6. 2020

Vůz Strautmann Giga-Vitesse nyní za akční cenu.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.