TADY JEZDÍ MAGNUM

Vydejte se za kolovými traktory MAGNUM a vyhrajte jednu z pěti dárkových sad. 

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 18. 7. 2018

MAGNUM, TRAKTOR PRO POŘÁDNÉ CHLAPY S TÉMATICKOU SOUTĚŽÍ "TADY JEZDÍ MAGNUM".

V letošním roce je to již 30 let, co značka CASE IH, v té době ještě známá pod názvem CASE International Harvester, uvedla na trh velký kolový traktor MAGNUM. MAGNUM je mezi traktory synonymem pro těžký, výkonný a spolehlivý kolový traktor stvořený pro nejtěžší polní práce. V České republice jezdí k dnešním dnům více 1060 traktorů CASE IH MAGNUM. Při příležitosti oslav tohoto výročí jsme si pro Vás, naše fanoušky, obsluhy a majitele těchto traktorů, připravili soutěž s názvem „TADY JEZDÍ MAGNUM“.

Své vlastní fotografie s traktorem MAGNUM zasílejte do zpráv na Facebooku CASE IH CZ nebo na e-mail adamcik@agrics.cz, do předmětu zprávy uveďte „TADY JEZDÍ MAGNUM“. E-mail musí obsahovat jméno a příjmení autora, datum a místo pořízení snímku a název podniku, ve kterém jste MAGNUM zachytili. Maximální velikost fotografie musí být 5 MB.

Všechny zaslané fotografie budou průběžně zveřejnovány na facebookovém profilu CASE IH CZ, kde můžete stisknutím tlačítka „To se mi líbí“ udělit svůj hlas fotografiím, které se Vám nejvíce líbí a tím tak zvýšit jejíich šanci na výhru. Hrajeme celkem o pět dárkových sad s traktory MAGNUM.

PODAŘÍ SE NÁM NAJÍT 300 TRAKTORŮ MAGNUM?

JEŠTĚ ZBÝVÁ NAJÍT 

149 TRAKTORŮ

Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 18. 7. 2017 do r7. 9..2018 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky (dále jen „místo konání soutěže“) prostřednictvím webové stránky AGRI CS (https://www.agrics.cz). Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či akci kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na webových stránkách a Facebook účtu. 

Soubory ke stažení:

Další články

MAGNUM 380 CVX V PODNIKU AGROMASO DŘEVČICE

15. 2. 2019

Spokojenost se značkou CASE IH vedla k nákupu dalšího traktoru.

BRONZOVÁ MEDAILE PRO ZNAČKU CASE IH NA VELETRHU SIMA

15. 2. 2019

Elektroherbicid  AGXTEND Xpower oceněn bronzovou medailí.

TECHNOLOGIE STRIP - TILL MÁ SVÉ VÝHODY

15. 2. 2019

Eliminujte dopady větrné a půdní eroze pomocí technologie STRIP - TILL..

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ STEMP s.r.o.

11. 2. 2019

Pozvánka na Den otevřených dveří společnosti STEMP s.r.o.

NEPŘEKONATELNÝ TRAKTOR

24. 1. 2019

QUADTRAC exceluje v nezávislých Nebraska testech.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.