TECHAGRO 2018 S PODTITULEM "NEKONEČNĚ MOŽNOSTÍ"

Těšíme se na Vás v expozici AGRI CS v termínu od 8. do 12. 4. na BVV Brno.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s. , 28. 3. 2018

TECHAGRO 2018 s podtitulem "Nekonečně možností"

V letošním roce se bude expozice AGRI CS nést v duchu „Nekonečno možností", kdy představíme nové technologie a produkty námi zastupovaných značek CASE IH, STEYR, SIP, MacDon a novou vlastní značku v portfoliu s názvem AGRI FARMING SOLUTIONS. Motiv letošního ročníku „Nekonečně možností“ je pro naši expozici charakteristický tím, že na českém trhu zastupujeme profesionální výrobce zemědělských strojů, kteří mají v nabídce řešení pro každého zákazníka, nekonečně možností výbav a široké portfolio strojů. Nyní máte jedinečnou příležitost potkat se s odborníky v oboru a vidět jednotlivé novinky na vlastní oči na veletrhu TECHAGRO v expozici AGRI CS, kterou najdete na obvyklém místě v pavilonu V, plocha 001.

Nový MAXXUM ActiveDrive 8 a QUADTRAC CVX

Značka CASE IH přiveze na TECHAGRO několik novinek ze svého portfolia. Především se bude jednat o zcela nové modely MAXXUM. Nové modely MAXXUM přichází nejenom s novým, krásně dravým designem po vzoru traktorů OPTUM CVX, ale především mohou být nově vybaveny revolučním převodovým ústrojím s názvem ActiveDrive 8. Jak je již z názvu patrné, převodové ústrojí ActiveDrive 8 nabízí osm rychlostí ve třech skupinách, dohromady má tak uživatel k dispozici celkem 24x24 rychlostí pro jízdu vpřed/vzad. Převodové ústrojí ActiveDrive 8 si zachovává vysokou mechanickou účinnost převodového ústrojí Powershift a nabízí řadu pokročilých funkcí převodového ústrojí CVX, které dříve umožnovaly pouze plynulé převodovky CVX. Ve výbavě traktoru dále nechybí například nejmodernější systém kompatibility ISOBUS kat. III, adaptivní systém řízení nebo kompletní automatické satelitní navádění AccuGuide s přesností 2,5 cm, které může přijímat nejpřesnější korekční signál RTK+ z vlastní vybudované sítě referenčních stanic od AGRI CS RTK+.

Pozici technologického leadera s agronomickým přínosem bude značka CASE IH prezentovat na svých pásových traktorech QUADTRAC a MAGNUM Rowtrac. Hlavní novinkou mezi těmito modely bude jediný čtyřpásový traktor na světě s převodovým ústrojím CVX, QUADTRAC CVX, který je nyní s tímto ústrojím dostupný s výkonem od 470 do 540 koní. Lidé od značky CASE IH ví, jak náročnou práci v dnešní době zemědělci vykonávají a jakým nástrahám musí den co den čelit. Z tohoto důvodu mohou být traktory QUADTRAC osazeny převodovým ústrojím CVX, aby především usnadnily obsluze ovládání, zvýšili její komfort a zároveň zvýšily majiteli podniku úsporu v podobě finančních nákladů na pohonné hmoty.

V České republice se čím dál častěji můžete setkat s unikátním řešením traktorů modelové řady MAGNUM Rowtrac. MAGNUM Rowtrac je jediným traktorem na trhu, který v sobě spojuje traktor s klasickou přední kolovou nápravou a zadní nápravou osazenou pásy. Obě koncepce mají své výhody a značka CASE IH je jediná, která dokázala z obou koncepcí vytěžit to nejlepší. Díky klasické přední kolové nápravě je zajištěno šetrné otáčení na souvratích bez negativního hrnutí půdy a společně s pásovým podvozkem na zadní nápravě dochází ke zvýšení tahového výkonu, styčné ploch, a především ke snížení tlaku na půdu.

Celosvětová úspěšná a v České republice nejprodávanější modelová řada traktorů PUMA se bude prezentovat rovnou v několika variantách. Návštěvníci se mohou těšit na speciální edici traktorů PUMA CVX. Tyto modely prošly pro rok 2018 několika změnami, byl například přepracován systém odpružení přední nápravy nebo navýšeno maximální užitečné zatížení traktoru. Pro zemědělce požadující traktor s vysokým výkonem a jednoduchým mechanickým ovládán bude vystaven model PUMA 140 X.

Díky svému širokému produktovému portfoliu má značka CASE IH řešení také pro soukromé zemědělce, živočišnou výrobu nebo komunální sektor. Uživatelé z těchto segmentů najdou na TECHAGRU oblíbené modely traktorů Farmall A, Farmall C a LUXXUM. Jednotlivé modely budou agregovány s čelními nakladači CASE IH.

Sklizňová a manipulační technika pro ty, co chtějí víc

Velký prostor bude věnován také prezentaci sklizňové a manipulační techniky. Na výstavišti najdete hned dvě modelové řady mlátiček AXIAL-FLOW. Pro soukromé zemědělce a menší farmy jsou vhodné mlátičky řady 140, které jsou dostupné s výkonem od 312 do 450 koní. Přímo v expozici pak naleznete mlátičku řady 240 s pevnou pásovou lištou MacDon D130 o záběru 9,1. MacDon je unikátní tím, že jako jediný výrobce na světě vyrábí lišty, které jsou vhodné pro jakoukoliv sklízecí mlátičku.

Dále nebudou chybět ani lisy na hranolovité a válcové balíky. Novinkou mezi lisy na hranolovité balíky je model LB 434 XL s prodlouženou lisovací komorou o 80 centimetrů, která umožnuje o 10 % větší hustotu balíku. Mezi lisy na válcové balíky bude vystaven model RB 455 s variabilní komorou.

Na TECHAGRU nebude chybět prostor ani pro manipulační techniku, kdy se předvedou dva zástupci manipulátorů FARMLIFT. Profesionální model 742 nabízí maximální dosah ramene 7 metrů se zvedací kapacitou 4 200 kg a nabízí nový hydrodynamický měnič zlepšuje přenos točivého momentu z převodovky a zlepšuje tak trakci ve všech podmínkách. Budete-li na výstavě hledat kompaktní manipulátor do stáje, pak by Vám určitě neměl uniknout nejmenší model 525.

Farma STEYR

Rakouské traktory STEYR se představí ve svém typickém prostředí na pravé rakouské farmě. Mezi vystavenými modely nebudou chybět velmi oblíbené modely KOMPAKT. Modelová řada traktorů MULTI se představí v úpravě pro lesnický sektor s originální lesnickou nástavbou a čelním nakladačem HYDRAC.

Hlavní prezentovanou novinkou bude nový STEYR PROFI S-CONTROL 8TM a těšit se můžete také na nejsilnější kůň ve stáji STEYR, model TERRUS CVT, ve velmi atraktivní výbavě.

Závěsná technika s novou značkou

Pícninářská technika slovinské značky SIP představí na TECHAGRU hlavní novinku, kterou budou dva pásové shrnovače SIP AIR 500 T. Nový systém sběru je šetrnější a zajištuje lepší kvalitu píce.

Dobře víme, že zodpovědný přístup v péči o to nejcennější, s čím naši zemědělci pracují nelze realizovat pouze prodejem specifických strojů, ale zejména schopností porozumět lokálním potřebám a využitím uceleného systému agronomických postupů. S logickým vývojem nových přístupů v dodávce živin, rostoucími zkušenostmi s meziplodinami i technologií CTF nově prezentujeme ucelenou nabídku těchto a dalších produktů a služeb pod názvem vlastní značky AGRI FARMING SOLUTIONS.

Komplexní řešení na jednom místě a zajímavý doprovodní program

Pro všechny návštěvníky a zákazníky dealerské sítě AGRI CS bude v rámci stánku připraveno „Centrum služeb“. Zde budou k dispozici finanční a dotační specialisté, dále bude možné se setkat s technickými specialisty nebo zástupci služby Customer care. V technologickém koutku vysvětlíme zájemcům přednosti špičkových technologií CASE IH.          

V rámci doprovodného programu budou po celou dobu veletrhu probíhat zajímavé prezentace klíčových strojů s moderátorem a produkt manažery. Každý návštěvník se bude moci nechat vyfotit oficiálním fotografem a odnést si pěknou fotku nebo poslat speciální pohled z expozice přímo domů.

Uvažujete-li o koupi nového stroje,můžete si sjednat také nezávaznou schůzku, při které se můžete sektat s jednotlivými produkt manažery zastupovaných značek. Schůzka na registraci je možná na následující stránce: http://www.agrics.cz/techagro2018.

Věříme, že Vás program a námi prezentované stroje a moderní technologie zaujmout. Jsme přesvědčeni, že mohou být klíčem vašeho úspěšného podnikání do budoucna.

Další články

RAKOUSKÝ MULTI NA JIHOČESKÉ FARMĚ

2. 7. 2018

"MULTItalent na rodinné farmě pana Hrušky."

NOVÝ OPTUM. PROPOJUJE TY NEJLEPŠÍ

28. 6. 2018

Dopřejte si traktor profesionálů. NOVÝ OPTUM CVX s dárkem ZDARMA*.

ODTRHNĚTE SE OD VŠEDNOSTI

25. 6. 2018

Přichází nový MAXXUM s atraktivní cenou!

TŘI TRAKTORY PUMA V PODNIKU ŽEROTÍN

25. 6. 2018

„V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka," říká...

Pásy a kola - QUADTRAC exkluzivně v TRUCK ARÉNĚ

21. 6. 2018

Nejsilnější traktor na světě mezi kamiony.
23.6.2018, TRUCK ARENA, Šikland na...

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.