NOVÝ ČLEN RODINY PUTUJE NA FARMU AGROSEV spol, s.r.o.

"Radost se odlišit" s nejsilnějším modelem TERRUS CVT.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a.s , 1. 11. 2017

DALŠÍ TERRUS CVT PŘEDÁN SVÉMU NOVÉMU MAJITELI

V roce 2015 uvedla značka STEYR na trh svůj doposud nejsilnější model traktoru. Tímto traktorem se stal nejsilnější kůň s označením TERRUS CVT. TERRUS CVT je vlajkovou lodí značky STEYR, protože v sobě kombinuje to nejlepší, co může značka STEYR svým zákazníkům nabídnout – vysoký komfort, maximální výkon, snadné ovládání, osvědčená převodovka CVT a vysoká technická propracovanost jednotlivých komponentů.

V České republice dominuje značka STEYR především u malých a soukromých zemědělců, kteří si v poslední době velmi oblíbily modely MULTI a PROFI. Je to dáno tím, že STEYR se především orientuje na tento segment zemědělců v domácím Rakousku, kde se traktory značky STEYR vyrábí v St. Valentinu.

TERRUS CVT je obut na předních pneumatikách o rozměru 65060 R34 a zadních 710/75 R42

Právě pro potřeby evropského trhu, který si žádá výkonné stroje, vznikl model TERRUS CVT. Tyto modely pohání výkonné motory o objemu 6,7 litru s vysokým točivým momentem až 1282 Nm. Maximální účinnost a úspora paliva je dána převodovkou se čtyřmi mechanickými rozsahy. Práci s těmi nejtěžšími stroji umožnuje výkonný hydraulický závěs o zvedací kapacitě 11 058 kg s maximálním průtokem hydrogenerátoru 225 l/min. Jednoduchost ovládání je dána loketní opěrkou Multicontroller a dotykovým ICP panelem, který umožnuje nastavení všech důležitých funkcí traktoru včetně souvratového managementu.

Také mezi českými zemědělci pomalu vzrůstá zájem o tento model. V minulém roce se dva modely TERRUS 6300 CVT zabydlely nedaleko Plzně u pana Richarda Vykoukala, majitele devíti traktorů STEYR. Od letošního roku jezdí další TERRUS 6300 CVT v oblasti Hané a v tomto týdnu jsme zákazníkovi z jižních Čech oficiálně předali další model, tentokrát menší 6270 CVT.

oficiální předání nového traktoru panu Andělovi ze společnosti AGROSEV spol, s.r.o. 

Novým majitelem se stala společnost AGROSEV spol, s.r.o. se sídlem nedaleko Pelhřimova. Tato farma se zabývá pěstováním zemědělských plodin na přibližně 680 hektarech zemědělské půdy, kdy část výměry zahrnují také trvalé travní porosty. Kromě pěstování plodin se farma orientuje také na produkci mléka a z menší částí také chová masný skot na maso.

TERRUS CVT bude na farma pracovat především v polních pracích a v dopravě, kde se využije nesporných výhod plynulé převodovky CVT. Traktor bude agregován například se sedmiradličným pluhem, secí kombinací, diskovým podmítačem nebo senážním vozem.

I tento traktor putoval ke svému novému majiteli v prémiové výbavě, která například zahrnuje vzduchem odpružené nízkofrekvenční sedadlo řidiče Maximo evolution, elektricky stavitelná a vyhřívaná zpětná zrcátka, reverzní ventilátor, kompletní satelitní řízení S-Tech, paket výkonného pracovního osvětlení s 20 LED světlomety nebo například přední tříbodový závěs s automatickým managementem.

vysoce komfortní kabina s koženým sedadlem Dual Motion s automatickým tlumením rázů, vyhříváním nebo klimatizací pro maximální požitek z práce

Traktor na farmu dodal náš oblastní zástupce značky STEYR, společnost AGRO-partner ze Soběslavi. Novému uživateli přejeme spoustu odvedené práce s novým přírůstkem a co nejvíce odpracovaných motohodin bez starostí.

Více informací z nasazení Vám přineseme na facebookových stránkách STEYR. Sledujte nás na facebooku STEYR Traktory.

Další články

RAKOUSKÝ MULTI NA JIHOČESKÉ FARMĚ

2. 7. 2018

"MULTItalent na rodinné farmě pana Hrušky."

NOVÝ OPTUM. PROPOJUJE TY NEJLEPŠÍ

28. 6. 2018

Dopřejte si traktor profesionálů. NOVÝ OPTUM CVX s dárkem ZDARMA*.

ODTRHNĚTE SE OD VŠEDNOSTI

25. 6. 2018

Přichází nový MAXXUM s atraktivní cenou!

TŘI TRAKTORY PUMA V PODNIKU ŽEROTÍN

25. 6. 2018

„V našem strojovém parku představují traktory Puma všestranného pomocníka," říká...

Pásy a kola - QUADTRAC exkluzivně v TRUCK ARÉNĚ

21. 6. 2018

Nejsilnější traktor na světě mezi kamiony.
23.6.2018, TRUCK ARENA, Šikland na...

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.