O TRAKTORECH CASE IH

TRAKTORY, ZA KTERÝMI STOJÍ LIDÉ

Již od roku 1842 je hlavním posláním značky CASE IH vyvíjet traktory pro ty zemědělce a zákazníky, kteří žádají od svých strojů více. CASE IH proto vyrábí traktory pro zákazníky, kteří žádají vysoký výkon, maximální komfort, jednoduché ovládání a především stroj stroje a služby na profesionální úrovni.

Každý traktor, který opouští brány výrobního závodu je zkonstruován přesně podle požadavků daného zákazníka tak, aby přesně vyhovoval podmínkám jeho hospodaření. Nejenom široka varianta specifikací pro danou modelovou řadu, ale celkově rozsáhlé portfolio traktorů je to, co nás odlišuje od konkurence. Náš zákazník má na výběr z celkem 11 modelových řad – od malých a kompaktních traktorů s výkonem od 50 koní až po profesionální a originální čtyřpásové traktory modelové řady QUADTRAC, které se se svým maximálním výkonem 692 koní řadí mezi nejsilnější sériově vyráběné traktory na světě.

TRAKTORY CASE IH JSOU ZDE PROTO, ABY SPLNILI I TEN VÁŠ NEJNÁROČNĚJŠÍ POŽADAVEK:

MODELOVÁ ŘADA TRAKTORŮ CASE IH

Pro zobrazení dané modelové řady klikněte na obrázek:

SPECIÁLNÍ TRAKTORY

            QUANTUM V/N/F

KOMPAKTNÍ TRAKTORY

FARMALL A FARMALL C LUXXUM HI-eSCR

UNIVERZÁLNÍ TRAKTORY

http://www.agrics.cz/maxxum-hi-escr-115-175-koni
MAXXUM HI-eSCR PUMA HI-eSCR OPTUM HI-eSCR

VELKÉ KOLOVÉ TRAKTORY

           MAGNUM HI-eSCR

PÁSOVÉ TRAKTORY

 MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR          QUADTRAC HI-eSCR

 

Kategorie: TRAKTORY CASE IH

 

 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.