Tři Vestrumy na dvoře

Nejnovější traktory se pomalu rozjíždí po republice

19. 10. 2020

Vestrum je náš nejmladší člen Case IH traktorů. Jeho výroba se pomalu rozbíhá, a proto není časté, že se sejdou dva Vestrumy na jednom dvoře. Nám se ale poštěstilo a dokonce chvilku před focením dorazil i třetí.

Vestrum je komfortní traktor pro moderního farmáře. Svoje uplatnění ale našel i v komunálu. Plynulá převodovka CVXDrive je nejsnáze ovladatelnou převodovku na trhu. Plazivou rychlost nabízí Vestrum už od 30 m/hod. Maximální rychlost je pak 40 km. 

 

U nás se sešly ty nejvýkonnější varianty Vestrum CVXDrive 130. Pod kapotou se schovává čtyř-válcový motor o objemu 4,5 litrů, který dosáhne maximálního točivého momentu 630 Nm již při pouhých 1 300 ot/min.

Vestrum bývá často osazen čelním nakladačem, což z něj udělá univerzálního pomocníka. Vybrat si můžete i střechu, kromě standardní je na výběr i střecha s vysokou viditelností, u které střešní okno plynule přechází do čelního skla a zaručuje ničím nerušený výhled. Další možností je nízká střecha, která se nejčastěji používá pro nasazení traktoru v agregaci s krmným vozem kvůli nízké průjezdní výšce ve starých kravínech.

Podívejte se na videá, ve kterých představujeme Vestrum: VIDEO >

Nebo na kompletní specifikaci: SPECIFIKACE >

 

V České republice momentálně jezdí 12 demo traktorů. Objednejte si předvedení a přesvědčte se na vlastní oči, jaký je Vestrum pracant. Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme. 

 


Další články

FOTOSOUTĚŽ: MacDoňáci a jejich lišty

27. 11. 2020

Pošli nám svou fotografii a vyhraj!

Nejprodávanější značka mulčovačů na trhu

26. 11. 2020

TEHNOS pravděpodobně obhájí prvenství i letos.

FOTOSOUTĚŽ STEYR: Nejlepší fotka sezóny

18. 11. 2020

Pochlubte se nám vaší nejlepší fotografii za letošní rok a vyhrajte kalendář na rok 2021.

SKLADOVÉ STROJE ZA AKČNÍ CENY!

6. 11. 2020

Pořiďte si závěsnou techniku na novou sezónu ještě letos za výhodnější cenu.

Přijel k nám Quantum 100 F

6. 11. 2020

Novinka s odpruženou nápravou se u nás moc dlouho neohřeje. Hned míří na předvádění po Jižní Moravě. 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.