VELKÝ DEN STEYR SE BLÍŽÍ

Přečtěte si o velké polní akci STEYR příští týden.

Zuzana Plešingerová, AGRI CS a.s. , 2. 10. 2018

Již nás dělí jen několik dní od velkého polního dne STEYR, který propukne v pondělí 8. října na polích u zámku Jemniště. Proč je tento den tak významný? Protože jde o největší polní předvádění a prezentaci zaměřenou čistě na produkty STEYR historicky v České republice. A že se máte na co těšit!

V pondělí 8. října 2018 propukne v 9,30 hodin na poli vedle zámku Jemniště velká polní show spojená s traktory STEYR. K vidění bude nejenom samotná technika STEYR, ale připravujeme pro Vás speciální stanoviště, kde si budete moci nejenom stroje vyzkoušet, ale také se dozvědět více o podpůrných technologiích spojených s těmito traktory. Nebude chybět ani zábava, dobré občerstvení a tombola.

Od každého kousku

Připravena bude prezentace všech modelových řad a v rámci polního předvádění se tyto modely vystřídají i s různými agregacemi. Nejmenší ze sortimentu STEYR jsou modely KOMPAKT, k vidění na Jemništi budou právě dva s výkonem 100 koní, tyto traktory jsou velmi populární na malých rodinných farmách a jsou svými rozměry ideální do stáje. Nejoblíbenější modelovou řadou v České republice je model MULTI, který v prezentaci nesmí v žádném případě chybět. Využití tohoto modelu je bezkonkurenční, proto se mu právem říká MULTITALENT. Na zámeckých polích předvedeme jeho klíčové vlastnosti při orbě.

Novinkou pro tento rok je právě díky novému designu model PROFI, který přímo jezdí na zámku Jemniště a pomáhá během celého roku, konkrétně zámek vlastní model STEYR 4145 PROFI CVT.  Kromě verze CVT si budete moci prohlédnout i PROFI s novou unikátní převodovkou S-Control 8™ s 8 stupni pod zatížením. Na poli se modely PROFI předvedou při setí a zpracování půdy.

Sortiment nad 150 koní budou prezentovat řady CVT a TERRUS CVT. Řada CVT se dodává ve dvou výkonových intervalech 150 – 175 koní a 185 – 240 koní, na Jemništi budou oba tyto zástupci a předvedou se při zpracování půdy. Poslední z rodiny a největší kůň ze stáje STEYR je modelová řady TERRUS CVT, samozřejmě Vám bude předveden ten nejsilnější a to STEYR 6300 TERRUS CVT v agregaci s kombinovaným strojem na zpracování půdy AGRI FARMING SOLUTIONS, konkrétně model TRIO 300. Tato značka je novinkou v sortimentu AGRI CS a představuje kvalitní a robustní stroje pro zpracování půdy a setí, jejichž předností je výborná práce s půdou a ozdravování půdní struktury.

Zábava a stanoviště

Kromě samotného předvádění strojů a prezentace budou k dispozici stanoviště pro navigační systémy S-tech, HMC – souvraťový management a také stanoviště na měření výkonu, kde si budete moci na vlastní oči přesvědčit o síle těchto strojů. V rámci stanoviště HMC se dozvíte o zajímavé funkci na traktorech STEYR, kdy můžete jedním tlačítkem v traktoru ovládat traktor celý.

Heslem DEMO TOUR STEYR je „POWER TO YOU“, tedy „síla pro vás“. V tomto duchu bude pro každého účastníka připraven také dárek. Nebude chybět ani občerstvení a tombola. Zároveň jsme vypsali zvláštní odměnu pro ty, kteří dorazí na tuto velkou událost svým traktorem STEYR. Bude to určitě podívaná.

Nezapomeňte se registrovat

Pro registrované bude připraven dárek. Registrace je jednoduchá, stačí vyplnit jednoduchý formulář níže.

Den to bude vskutku nabitý. Neváhejte a dorazte také ať už s traktorem nebo bez něj na Jemniště a staňte se v rámci toho dne součástí rodiny STEYR.


REGISTRACE:

Soubory ke stažení:

Další články

VÍTE, V JAKÉM STAVU JE VAŠE PŮDA?

21. 8. 2019

Řešením pro mapování je SoilXplorer!

MAXXUM SKRÝVÁ NEKONEČNO MOŽNOSTÍ

10. 8. 2019

Traktory MAXXUM jsou správnou volbou pro každého.

NOVÉ LISY CASE IH U ČESKÝCH ZÁKAZNÍKŮ

29. 7. 2019

Traktor a lis od CASE IH, to je dokonalé spojení.

VZDĚLÁVACÍ SKLIZŇOVÝ KEMP V RUMUNSKU

19. 7. 2019

Investujeme do vzdělání našich prodejců i mechaniků

JAK VYPADÁ ŘEPKA OLEJKA ZASETÁ TRIEM?

14. 7. 2019

Vzorový porost řepky olejky založený kombinovaným strojem v jednom přejezdu.

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.