VIRTUÁLNÍ REALITA PRO AUTOŠKOLU

Pohodlně se usaďte. STEYR přináší nové možnosti pro výcvik řidičů.

Kristýna Poláková, AGRI CS a.s. , 23. 10. 2020

NOVÉ MOŽNOSTI S TRAKTORY STEYR PRO VAŠE STUDENTY

V dubnu letošního roku jsme vám představili jedinečnou aplikaci www.steyr360.cz, prostřednictvím níž si můžete v pohodlí svého domova detailně prohlédnout vybrané modely značky STEYR. A stejně jako se vyvíjí zemědělský trh a traktory, je zapotřebí učit novým technologiím i samotné řidiče. Proto jsme se rozhodli přinést nevšední zážitek i přímo jim!

Prvními modely dostupnými v naší virtuální realitě byl nejsilnější traktor v podobě STEYR Terrus CVT, u kterého můžete například v kabině prozkoumat nejluxusnější provedení sedadla, novinka roku 2019 STEYR Expert CVT otevírající nové možnosti komfortu od 100 koní včetně nové loketní opěrky Multicontroller II, očekávanou novinku STEYR Absolut CVT, která bude nabízená od jmenovitého výkonu 185 až 240 koní, a v neposlední řadě STEYR Konzept.


Značka STEYR mimo jiné nabízí i profesionální řešení pro výcvik nových řidičů. Kompletní balíček služeb zahrnuje kromě vysoce kvalitních, intuitivních a komfortní traktorů i speciální homologovanou úpravu pro autoškolu nebo zaškolení instruktorů a zkušebních komisařů. Speciální úprava zahrnuje přestavbu kabiny pro dvě až tři homologované sedačky pro instruktora a komisaře, zdvojené ovládání spojky a brzdového pedálu pro maximální kontrolu, nebo označení vozidla pro autoškolu.

Díky aplikaci STEYR 360o si může nyní každý prohlédnout STEYR 4055 Kompakt S a STEYR 4100 Multi se speciální homologovanou úpravou z pohodlí svého domova a seznámit se se základními funkcemi a možnostmi traktoru. Virtuální realita může být v současné době využita i jako vhodná učební pomůcka pro školy a autoškoly. Pro ještě lepší prožitek doporučujeme použít virtuální brýle.


Vstupte s námi do světa STEYR: www.steyr360.cz!

 

 

 

Další články

FOTOSOUTĚŽ: MacDoňáci a jejich lišty

27. 11. 2020

Pošli nám svou fotografii a vyhraj!

Nejprodávanější značka mulčovačů na trhu

26. 11. 2020

TEHNOS pravděpodobně obhájí prvenství i letos.

FOTOSOUTĚŽ STEYR: Nejlepší fotka sezóny

18. 11. 2020

Pochlubte se nám vaší nejlepší fotografii za letošní rok a vyhrajte kalendář na rok 2021.

SKLADOVÉ STROJE ZA AKČNÍ CENY!

6. 11. 2020

Pořiďte si závěsnou techniku na novou sezónu ještě letos za výhodnější cenu.

Přijel k nám Quantum 100 F

6. 11. 2020

Novinka s odpruženou nápravou se u nás moc dlouho neohřeje. Hned míří na předvádění po Jižní Moravě. 

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.