3 roky záruky na stroje SIP

Výrobce garantuje kvalitu strojů na zpracování píce prodlouženou zárukou.
Společnost SIP patří k předním výrobcům techniky na zpracování zelené píce. V portfoliu značky naleznete robustní diskové žací stroje, obraceče píce, rotorové i pásové shrnovače, nebo sběrací vozy. Výrobce mimo jiné nabízí i kvalitní rozmetadla hnoje.
Již od roku 1954 se specializuje na vývoj a hledání inovativních řešení, které pomáhají podnikům i soukromým farmářům účinně reagovat na aktuální klimatické změny nebo nové požadavky hospodaření. Příkladem může být hydropneumatické odlehčení žacích lišt, patentované tandemové podvozky nebo technologie pásových shrnovačů SIP AIR.
Veškeré stroje SIP jsou vyráběny pouze z vysoce kvalitních a odolných materiálů, čímž je zaručena jejich dlouhá životnost i v nejnáročnějších podmínkách. Před tím, než jsou nové stroje zařazeny do výrobního programu, jsou podrobeny rozsáhlým zátěžovým testům probíhajícím v reálných pracovních podmínkách.
 
3_roky.png Na základě dlouholetých zkušeností s vývojem a zpětné vazby od stávajících zákazníků ohledně kvality a životnosti strojů se výrobce rozhodl poskytovat další rok záruky navíc. Na všechny stroje SIP vyrobené od roku 2020 tedy poskytuje celkem 3 roky záruky. To pro nové uživatele znamená další rok ochrany navíc před neočekávanými náklady na opravu stroje.
 


Nová pícninářská sezóna se pomalu blíží a pokud v současné době přemýšlíte o nákupu nového stroje, tak je ten správný čas. Stroj si díky prodloužené záruce udrží svou hodnotu a zároveň je i v případě dalšího potenciálního prodeje záruka převoditelná. Tato záruka je určitou garancí pro plynulý provoz stroje, bezproblémovost a maximální životnost.

Více informací o prodloužené 3leté záruce vám poskytne produkt manažer značky Jiří Pilař tel.: +420 602 236 569, nebo váš autorizovaný dealer značky SIP.Autorizovaní dealeři značky SIP

Informační leták k záruce SIP