Kariéra u nás

Novým kolegům nabízíme zajímavé pozice v našem týmu plné benefitů a výhod.

Proč u nás pracovat


AGRI CS představuje stabilní a progresivní společnost, která každý rok posouvá kvalitu a rozsah svých služeb a snaží se uspokojit potřeby svých zákazníků komplexně. Pracovat v našem týmu je dynamické, pestré a plné výzev, protože chceme věci vylepšovat a nespokojit se s průměrem, zároveň nabízíme stabilitu a příjemné domácí prostředí. Ve spolupráci s interním týmem HR naší mateřské společnosti intenzivně pracujeme na tom, abychom se v práci cítili dobře. Naši snahu vidí i jiní. Již dvakrát po sobě naše skupina Agrotec Group získala druhé místo v soutěži Zaměstnavatel regionu do 5.000 zaměstnanců.

Přehled volných pozicZašlete nám životopis

Jaké benefity nabízíme

ikona ikona

Dny volna navíc

Pokud je pro vás důležitá dovolená, můžete u nás získat až 5 dní navíc formou benefitů. Dále dopřáváme extra volné dny v rámci životních milníků.
ikona ikona

Kariérní růst

Naše společnost se každoročně rozvíjí, proto nabízíme postupem času různé pracovní pozice a možnosti posunu v kariérním žebříčku.
ikona ikona

Kultura, rekreace, zdraví

Pečujeme o vaše blaho i jinou cestou, jako třeba v oblasti kultury, rekreace či po zdravotní stránce. Konkrétní formu si vyberete sami prostřednictvím benefitového programu.
ikona ikona

Společně strávené chvíle

Pro náš obor je významný vztah se zákazníky a partnery, proto pořádáme řadu firemních akcí. Zároveň u nás nechybí i pravidelné team buildingy.
ikona ikona

Zaměstnanecké slevy

Máme zvýhodněné zaměstnanecké ceny u našich partnerských společností, díky tomu mají naše celé rodiny zvýhodněná volání, dále můžete čerpat slevy na osobní automobily, PC vybavení a slevy na zájezdy.
ikona ikona

Zajištění a příspěvky

Snažíme se naše zaměstnance podpořit například příspěvkem na penzijní připojištění, které pak oceníte, až bude potřeba.
ikona ikona

Stravování

U nás si můžete zvolit způsob přispívání na stravování, buď formou dotovaného závodního stravování v prostoru našich areálů, nebo poskytujeme zaměstnancům elektronické stravenky.

Co nabízíme studentům

Studijní program

Prostřednictvím naší mateřské společnosti máme navázanou spolupráci s Integrovanou střední školou automobilní Brno, kde byl od roku 2018 spuštěn obor Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky. Tento obor má značné finanční a jiné benefity. Žáci v rámci oboru získají znalosti a praktické zkušenosti v oblasti diagnostiky, oprav a dalších operací s moderní špičkovou zemědělskou a stavební technikou.

Chci zjistit více

Odborná praxe

Studentům nabízíme možnost absolvovat u nás svoji praxi. Na čtyřech našich pobočkách v České republice rádi pomůžeme mladým lidem vyzkoušet si práci se zemědělskou technikou. Díky tomu získají rady a zkušenosti od kolegů, kteří svoji práci dělají s profesionalitou a nadhledem.

Chci zjistit více
 

Brigády přes léto

Vzhledem k sezónnosti zemědělství hledáme v letních i jiných měsících nové kolegy například na obsluhu předváděcích souprav nebo třeba výpomoc v době největší sezóny.
 

Trainnee program

Nabízíme pro studenty především vysokých škol program Trainee, díky kterému si můžou během studia formou brigády vyzkoušet práci u nás a najít zaměření, které jim nejvíce vyhovuje.

Chci zjistit více
 

Jak celý proces probíhá

KROJ 1
Vyberte si pozici, které vás zaujala, a zašlete nám váš životopis.
KROK 2
Kontaktujeme vás a domluvíme se na osobním setkání.
KROK 3
Na osobním pohovoru se seznámíte s kolegy, poznáte se a společně pohovoříte.
KROK 4
V případě pozitivních ohlasů z obou stran se připojíte do našeho týmu.