Kariéra u nás

Novým kolegům nabízíme zajímavé pozice v našem týmu plné benefitů a výhod.

Proč u nás pracovat


AGRI CS představuje stabilní a progresivní společnost, která každý rok posouvá kvalitu a rozsah svých služeb a snaží se uspokojit potřeby svých zákazníků komplexně. Pracovat v našem týmu je dynamické, pestré a plné výzev, protože chceme věci vylepšovat a nespokojit se s průměrem, zároveň nabízíme stabilitu a příjemné domácí prostředí. Ve spolupráci s interním týmem HR naší mateřské společnosti intenzivně pracujeme na tom, abychom se v práci cítili dobře. Naši snahu vidí i jiní. Již dvakrát po sobě naše skupina Agrotec Group získala druhé místo v soutěži Zaměstnavatel regionu do 5.000 zaměstnanců.

Přehled volných pozicZašlete nám životopis

Jaké benefity nabízíme

ikona ikona

Dny volna navíc

Pokud je pro vás důležitá dovolená, můžete u nás získat až 5 dní navíc formou benefitů. Dále dopřáváme extra volné dny v rámci životních milníků.
ikona ikona

Kariérní růst

Naše společnost se každoročně rozvíjí, proto nabízíme postupem času různé pracovní pozice a možnosti posunu v kariérním žebříčku.
ikona ikona

Kultura, rekreace, zdraví

Pečujeme o vaše blaho i jinou cestou, jako třeba v oblasti kultury, rekreace či po zdravotní stránce. Konkrétní formu si vyberete sami prostřednictvím benefitového programu.
ikona ikona

Podpora znalostí a dovedností

Podporujeme aktivní zaměstnance, kteří přicházejí s novými nápady a inovacemi.
ikona ikona

Společně strávené chvíle

Pro náš obor je významný vztah se zákazníky a partnery, proto pořádáme řadu firemních akcí. Zároveň u nás nechybí i pravidelné team buildingy.
ikona ikona

Zaměstnanecké slevy

Máme zvýhodněné zaměstnanecké ceny u našich partnerských společností, díky tomu mají naše celé rodiny zvýhodněná volání, dále můžete čerpat slevy na osobní automobily, pohonné hmoty a na sport.
ikona ikona

Zajištění a příspěvky

Snažíme se naše zaměstnance podpořit například příspěvkem na penzijní připojištění. Máme také pro naše zaměstnance nasmlouvané účty a pojištění se zajímavým zvýhodněním.
ikona ikona

Stravování

Každému zaměstnanci přispíváme na stravné ve mzdě. Každý si tak může zvolit, zda bude využívat závodní stravování nebo bude mít jinou preferenci.

Co nabízíme studentům

Studijní program

Prostřednictvím naší mateřské společnosti máme navázanou spolupráci s Integrovanou střední školou automobilní Brno, kde byl od roku 2018 spuštěn obor Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky. Tento obor má značné finanční a jiné benefity. Žáci v rámci oboru získají znalosti a praktické zkušenosti v oblasti diagnostiky, oprav a dalších operací s moderní špičkovou zemědělskou a stavební technikou.

Chci zjistit více

Odborná praxe

Studentům nabízíme možnost absolvovat u nás svoji praxi. Na čtyřech našich pobočkách v České republice rádi pomůžeme mladým lidem vyzkoušet si práci se zemědělskou technikou. Díky tomu získají rady a zkušenosti od kolegů, kteří svoji práci dělají s profesionalitou a nadhledem.

Chci zjistit více
 

Brigády přes léto

Vzhledem k sezónnosti zemědělství hledáme v letních i jiných měsících nové kolegy například na obsluhu předváděcích souprav nebo třeba výpomoc v době největší sezóny.
 

Trainnee program

Nabízíme pro studenty především vysokých škol program Trainee, díky kterému si můžou během studia formou brigády vyzkoušet práci u nás a najít zaměření, které jim nejvíce vyhovuje.

Chci zjistit více
 

Jak celý proces probíhá

KROK 1
Vyberte si pozici, které vás zaujala, a zašlete nám váš životopis.
KROK 2
Kontaktujeme vás a domluvíme se na osobním setkání.
KROK 3
Na osobním pohovoru se seznámíte s kolegy, poznáte se a společně pohovoříte.
KROK 4
V případě pozitivních ohlasů z obou stran se připojíte do našeho týmu.