Finanční služby

Pomáháme našim zákazníkům s financováním, pojištěním a s vyřízením dotací na nákup techniky.

Náš tým je tu pro vás

 
Naše finanční služby zajišťuje tým kolegyň z oddělení Afinance, které pečují o finance našich zákazníků přes 10 let. Stojí za námi tisíce spokojených uživatelů techniky, kterým jsme zajistili financování, pomohli vyřídit dotace, vyřídili strojní pojištění či kompletně zajistili likvidaci pojistné události. Spolupracujeme s předními bankovními institucemi a díky rozsahu zabezpečovaných služeb dokážeme jednat s bankami o výhodných podmínkách či pro klienty navrhovat nestandardní požadavky.

Co vám můžeme nabídnout

Flexibilní financování

Maximálně se snažíme zajistit vám finanční prostředky rychle, s minimem administrativy spojené s vyřízením financování. Nechceme klienty zbytečně zatěžovat administrativou a dlouhým schvalováním. Proto nabízíme financování, které je flexibilní, má rychlé schvalování a umožňuje přizpůsobit si splátky dle cash flow klienta.
 

Strojní pojištění

V oblasti strojního pojištění máme sjednané výhodné produkty. Strojní a havarijní pojištění vám aktivujeme a v případě vzniku pojistné události vám kompletně zajistíme likvidaci tak, abyste mohli plynule přejít zpátky do pracovního nasazení.
 

Prodloužená záruka

Pro naše klienty také zprostředkováváme pojištění prodloužené záruky, které odpovídá požadavkům a potřebám pojistné ochrany stroje z hlediska výrobních vad a materiálu po uplynutí zákonné záruční doby.
 

Vyřízení dotace

V problematice dotací se orientujeme řadu let, vyřídili jsme klientům desítky dotačních titulů a máme za sebou stovky úspěšných projektů. Díky našim zkušenostem dokážeme zhodnotit, posoudit plánovaný podnikatelský záměr. Dotačních titulů je mnoho, mají různé zaměření, kritéria a podmínky, nechte nás se o to postarat, jsme na to vyškolené.
 

Proč si vybrat právě nás

ikona ikona

Zajistíme vám výhodné financovaní

ikona ikona

Vše vyřídíme za vás

ikona ikona

Pracujeme v plném nasazení

ikona ikona

Nabízíme špičkovou úroveň našich služeb