Poradenství

Jsme odborně vyškolení vám pomoci s výběrem vhodného stroje a zaškolit vás pro jeho správnou obsluhu.
 

Řešíme a pomáháme


Nové technologie a inovace s sebou nesou velké benefity a řešení, ale také horší orientaci, nové nastavení a fungování. Jsme tu pro vás, abyste se lépe vyznali v možných produktech a doplňkových službách a pomohli vybrat pro vás nejvhodnější řešení podle vašich požadavků, velikosti farmy, vaší agronomické situace či problémů, nebo třeba podle zkušenosti vašich obsluh. Zároveň vám ve spojení s kolegy z oddělení Atech techniku pomůžeme nastavit, zaškolíme vás a vaši obsluhu, vyzkoušíme si s vámi fungování stroje přímo u vás na poli, na farmě, při práci tak, aby stroj pracoval k vaší plné spokojenosti.

Kompletní poradenství

Výběr vhodné techniky

Díky šířce našeho sortimentu a technologiím našich výrobců dokážeme nabídnout různá řešení na agronomické problémy, personální nedostatky, legislativní omezení nebo třeba podle osobního přesvědčení. Náš tým pracovníků je odborně vyškolen, aby vám pomohl a usnadnil proces výběru a hledání, vysvětlil fungování a benefity jednotlivých technologií a služeb. Neprodáváme pouze stroj, ale celé řešení, které vám usnadní každodenní práci nejen na poli.
 

Individuální přístup

Každý zemědělský podnik nebo menší farma má různé požadavky, preference, zdravotní komplikace nebo jiné nesnáze, které musí s dodaným strojem vyřešit. Při výběru vhodného řešení individuálně posoudíme vaši situaci a zajistíme vám, co bude v našich silách. Například jsme schopni zajistit určité úpravy řízení v případě zdravotního postižení.
 

Zaškolení obsluh

Pro nás je standardem naučit vás a vaši obsluhu ovládat dodaný stroj, správně využívat technologie a vybrat vhodné nastavení. S kolegy z oddělení Atech nabízíme školení obsluh, taktéž službu nazvanou CUSTOMER CARE. Správné použití stroje je klíčem k efektivní práci, proto jsme tu pro vás, kdykoliv budete potřebovat během života stroje. Například se vám může po čase vyměnit u stroje obsluha, rádi znovu přijedeme.
 

Nastavení a seřízení

Řada technologií přináší velkou přidanou hodnotu a úsporu času, jako například nastavení protierozních pásů do navigace, vzdálený dohled nad vozovým parkem, správné zpracování výnosových a aplikačních map. Prvotní nastavení však nemusí být pro vás snadné, proto je tu náš tým! Přijedeme k vám, nastavíme a připojíme potřebný software, propojíme agregované stroje nebo třeba nahrajeme vaše pozemky do navigačních systémů, zkrátka to nenecháme na vás.
 

Co například pomůžeme vyřešit?

Individuální úpravy stroje
Dodržování legislativních nařízení
Výběr vhodného stroje
Opětovné zaškolení obsluh