AGRITECHNICA 2023 se zástupci české prodejní sítě AGRI CS

Jedna z největších evropských zemědělských výstav Agritechnica 2023 v německém Hannoveru se blíží a my budeme u toho!
Veletrh Agritechnica je jedním z největších a nejvýznamnějších světových veletrhů v oblasti zemědělské techniky a průmyslu. Tento veletrh se koná každé dva roky v německém městě Hannover a představuje důležitou událost pro každého, kdo sleduje vývoj a trendy v oblasti zemědělství.

Nenechte si ujít to nejzajímavější z Agritechniky! V expozicích námi zastupovaných značek na vás budou čekat zástupci prodejní sítě AGRI CS a budou připraveni vás provést a představit vám nejzajímavější novinky i moderní technologie.

Nenechte si ujít nejočekávanější novinky pro nadcházející sezónu a buďte u toho s námi!

Značka CASE IH na veletrhu AGRITECHNICA poprvé představí široké veřejnosti nejočekávanější novinku letošního roku Quadtrac 715, který je také horkým favoritem na cenu FARM MACHINE 2024 ve své kategorii. Představen bude také nový elektrický FARMALL 75C Electric a kombajny Axial-Flow® 9260 a 7160. V expozici značky, kterou najdete v hale č. 3 nebude chybět ani nový Optum 340 CVX Drive, PUMA 260 AFS Connect a prezentace moderních technologií precizního zemědělství.


 
V hale č. 3 najdete také expozici značky STEYR, které bude bezesporu vévodit nejsilnější kůň ve stáji STEYR, který byl kdy vyroben - nový 6340 Terrus CVT. Představen bude také nástupce řady Kompakt 4100 Plus a Hybrid CVT. V expozici značky bude také v pravidelných intervalech probíhat prezentace s následnou debatou na téma hybridních traktorů. 
Nevynechejte ani expozici nově zastupované značky SKY, která je evropským leaderem v technologiích setí a hnojení. Expozici prestižního výrobce strojů na zpracování půdy a setí, ale také velkého průkopníka „farmaření budoucnosti“ najdete v hale č. 12. 

Pokud si nechcete nechat ujít trendy z oblasti žací techniky a sklizně pícnin vydejte se do haly č 27., kde najdete expozici slovinské značky SIP, která se již od roku 1954 věnuje výrobě strojů pro sklizeň pícnin. I na tomto stanovišti na Vás bude čekat český zástupce, který vám sortiment značky SIP rád představí.

Nebude chybět ani sklizňová technika MACDON, která patří ke světové špičce ve svém oboru. Pásové lišty nové generace

Těšíme se na Vás na AGRITECHNICE!