Austrofoma 2023 se značkou STEYR

Značka STEYR na největší lesnické výstavě v Evropě již brzy. Těšit se můžete na aktivní předvádění s lesnickou technikou v rakouských Alpách.

Austrofoma 2023 - zážitek s lesní technikou

Největší lesnická výstava v Evropě, která se koná jednou za 4 roky, letos proběhne od 26. do 28. září 2023 v rakouském Stuhlecku. Za značku STEYR bude prezentovaná celá modelová řada při práci v lese, kterou najdete na stánku 94. Všechny stroje – lanovky, harvestory, traktory, ale i koně a další techniku uvidíte v aktivním předvádění přímo v Alpách!

Na mezinárodně uznávaném veletrhu se představují nejnovější technologie těžby dřeva v akci. Jedná se o jednu z největších výstav v oboru, kterou během tří dnů navštíví přibližně 20 000 návštěvníků. Všichni výrobci a prodejci strojů na těžbu dřeva - od motorových pil, traktorů, harvestorů až po lanové vybavení představí svou techniku v "ostrém provozu". Samozřejmě budou prezentovány také stroje a zařízení pro bioenergetiku. Současně budou představeny nejnovější technologie, například s nákladními drony pro zalesňování porostů. Hlavními tématy veletrhu AUSTROFOMA 2023 jsou bezpečnost a především šetrné lesní hospodaření.

 
_dsc6273-(1).jpg p31_dsc6174_test_1771_1191.jpg
  

Místo konání akce: