CASE IH představuje nejsilnější PUMU v historii

PUMA 260 CVXDrive™ poskytuje převratný komfort a konektivitu v kombinaci s vynikající ovladatelností, výkonem a spotřebou paliva.
V tomto roce uvádí CASE IH na trh novou Pumu 260 CVXDrive™. Nejvýkonnější PUMA všech dob poskytuje převratný komfort a konektivitu v kombinaci s vynikající ovladatelností, výkonem a spotřebou paliva. Současně využívá pokročilé technologie, které pomáhají zemědělským podnikům pracovat efektivněji, produktivněji a ziskověji.

11% výkonu navíc

Srdcem nového vlajkového modelu je systém Case IH AFS Connect, který se skládá z dotykového monitoru AFS Pro 1200, operačního systému AFS Vision Pro a přijímače AFS Vector Pro. Ty umožňují obsluze nastavit řízení traktoru a funkce naváděcího systému podle svých specifických požadavků. Majitelé a manažeři farem mohou kdykoli spravovat a optimalizovat údaje o farmě a vozovém parku ze stolního počítače nebo mobilního zařízení. Automatické navádění AFS AccuGuide a technologie AFS AccuTurn Pro dále zvyšují pohodlí a produktivitu s přesností až 1,5 cm s RTK+.

Traktor Case IH Puma 260 CVXDrive je osazen šestiválcovým motorem FPT NEF s maximálním výkonem 280 koní. Se systémem Engine Power Management se tento výkon vyšplhá až na 302 koní (pro vývodový hřídel, hydrauliku a jízdu po silnici).
Tišší a účinnější plynulá převodovka CVXDrive umožňuje dosáhnout rychlosti 50 km/h při pouhých 1 550 otáčkách za minutu, což zajišťuje optimální úsporu paliva. Produktivitu dále zvyšuje přizpůsobitelné nastavení plynulé převodovky CVXDrive, její patentovaný systém Advanced Trailer Braking, který stabilizuje traktor i přívěs, a až 24 výkonných LED světel pro lepší viditelnost v noci.

Puma 260 CVXDrive je vybavena větší a silnější přední a zadní nápravou.  Volitelné zadní pneumatiky o průměru 2,05 m a rozměru 710/70 R42 zvětšují stopu až o 18 %, čímž maximalizují trakci a nosnost traktoru a zároveň minimalizují utužení půdy. Je tedy ideální pro zákazníky, kteří vyžadují výkonnější ale ne větší a těžší traktor.

"Jedná se o nejvýkonnější a technologicky nejvyspělejší traktor Puma v historii. Kromě toho, že poskytuje o 11 % vyšší výkon, obsahuje podstatná vylepšení, která zvyšují produktivitu, přinášejí tišší a komfortnější jízdu a snižují provozní náklady.“

 
Christian Huber, produktový marketingový manažer Case IH Global Tractor

Nejtišší kabina PUMA v historii

Nová kabina traktoru Case IH Puma 260 CVXDrive je větší a je z ní lepší výhled ven. Maximální hladina hluku uvnitř kabiny je pouhých 66 dB(A), což je srovnatelné s luxusním automobilem. Poloaktivní hydropneumatické odpružení kabiny izoluje obsluhu od pohybu traktoru a ta si jej může nastavit podle individuálních preferencí nebo měnícího se terénu. Volitelný systém Case IH Advanced Vehicle Suspension (AVS) posouvá tento systém na další úroveň tím, že integruje poloaktivní odpružení kabiny, zadního závěsu a odpružení přední nápravy, přičemž sofistikovaný software reaguje na měnící se povrch a zajišťuje ještě plynulejší jízdu.
Uvnitř kabiny řidič najde množství funkčních a komfortních prvků, jako je klíčenka, která umožňuje bezklíčové ovládání, subwoofer pro optimalizaci kvality zvuku, více úložného prostoru a integrovaný chladicí box.

Ergonomická loketní opěrka MultiController, která je srdcem pracovního prostoru obsluhy, nyní obsahuje více funkcí. Patří mezi ně snímač, který obsluze umožňuje snadnou navigaci po displeji, tlačítka rychlého přístupu Hot Key, programovatelná tlačítka dálkového ovládání s barevným kódováním LED a další programovatelná tlačítka pro různé funkce traktoru, navádění AFS a aplikace ISOBUS, zatímco Tractor Implement Management umožňuje jednoduché připojení a komunikaci s nářadím a od něj. Vně kabiny obsluha najde box na nářadí a nádržku na vodu.

Více času na práci

Servisní interval 750 hodin u traktoru Puma 260 CVXDrive je až o 50 % delší než u jiných traktorů v tomto segmentu. Čas uspoří i o 15% větší nádrž o objemu 460 l. Součástí základního vybavení traktoru je služba SAFEGUARD CONNECT, která spojuje telematiku A Connect, služby pro dlouhodobou kontrolu nákladů a maximální zvýšení produktivity i proaktivní služby dohledového centra.

Přijíždí nová PUMA 260 CVXDrive AFS Connect!