Špičkový servis i přístup prodejce.

Při výběru prvního traktoru MAXXUM od CASE IH sehrála u pana Bečky velkou roli estetika a červená barva. Díky špičkovému servisu a službám prodejce svojí volby nikdy nelitoval.
Pan Bečka má 66 let a pracuje v zemědělství celý život. Podle jeho slov si ani neumí představit, že by dělal něco jiného. Jeho práce je pro něj velkým koníčkem. Jeho rodina obhospodařuje celkem 147 ha půdy, na kterých pěstuje řepku, pšenici a mák.
Během posledních sedmi let si pořídili hned tři traktory značky CASE IH. 

První byl MAXXUM 115

První traktor značky CASE IH si zakoupili před sedmi lety. Byl to Maxxum 115. Značku CASE IH si vybral pan Bečka spíš z estetického hlediska: „Podle mě jsou CASE pěkně udělaný traktory a ta červená barva má u nás v zemědělství určitou tradici.“

Při dalších nákupech už ale hrála zásadní roli ve výběru nových strojů dobrá zkušenost. Pro pana Bečku byly zásadními především servisní služby a přístup prodejce pana Hudínka z firmy CEREA, a.s., která je autorizovaným dealerem výhradního dovozce AGRI CS
"S naším prodejcem jsme od okamžiku prvního nákupu přátelé. Vždycky nám dobře poradil. Je to člověk na svém místě. Umí nejen prodat, ale i poradit nebo dokonce rozmluvit nákup, když ví, že pro nás není vhodný. V průběhu let nás několikrát přesvědčil o tom, že mu můžeme naprosto důvěřovat. Přesně tak by měl pracovat každý dobrý prodejce.

Náš první Case, Maxxum 115, pro nás byl velkou změnou. Do té doby jsem jezdil na starých Zetorech nebo Crystalech. Možná proto mám takový vztah k té červené barvě. Náš nejstarší Zetor 7745 máme dodnes. Už jsem dostal spousty nabídek na odkup, ale nechávám si ho jako talisman. Moje žena říká, že dokud ho budeme mít, bude se nám dařit.“
Josef Bečka

Malý a obratný Farmall

V pořadí druhý zakoupený traktor značky CASE IH se stal postupem času nejoblíbenějším strojem pana Bečky. Malý a obratný Farmall 105 A, který je převážně využívaný v živočišné výrobě, si pan Bečka pořídil jako univerzální traktor na lehčí polní práce.

„Jezdím s ním s postřikovačem, rozmetadlem průmyslových hnojiv nebo mulčovačem. Já ho mám nejradši. Je to taková moje hračka,“ vypráví pan Bečka a dodává, že i když je Farmall o dva roky mladší než Maxxum 115 má už najeto mnohem víc motohodin.

Nejsilnější šestiválec na těžkou práci

Nejnovější traktor u Bečků je Maxxum 150, který mají od loňského září. Nejsilnější Maxxum s šestiválcovým motorem si pořizovali především kvůli těžkému secímu stroji, který byl na Maxxum 115 už příliš těžký. Uplatnění pro nového Maxxuma má ale pan Bečka i jinde: „Máme plně vybavený secí stroj, letos jsme pořídili pětimetrový kompaktor a v létě taháme návěs s obilím, který mívá až 13 tun. 

Vyšší výkon je podle pana Bečky znát i v dopravě, kde se traktor se pohybuje mnohem plynuleji a svižně. Maxxum, který je nabízen hned se třemi druhy převodovek, dokáže vyvinout rychlost až 40 km/h při nízkých otáčkách motoru s nízkou spotřebou paliva. I proto bývají Maxxumy často nasazení do dopravy. Jako zastánce klasické mechanické převodovky si pan Bečka vybral Maxxumu 150 s osmistupňovou převodovku ActiveDrive.

Maxxum Case IH je univerzální traktor, který je mezi zemědělci velmi oblíben. Jenom v České republice se jich prodalo přes 1 100 ks. MAXXUM nabízí nekonečně mnoho možností

Maxxum si díky širokému portfoliu výbavy můžete postavit na míru. K dispozici je zadní vývodový hřídel ovládaný na blatníku, zadní zvedací ramena se zvedací kapacitou až 7 864 kg a axiální hydraulické čerpadlo s maximálním průtokem 150 l/min. Přední tříbodový závěs zvládne zatížení až 3 100 kg.

Traktor může být vybaven už z výroby čelním nakladačem. Ten se jednoduše ovládá pomocí integrovaného multifunkčního joysticku na loketní opěrce Multicontroller.

Zaujali Vás stroje MAXXUM nebo FARMALL?

Vyplňte kontaktní formulář a získejte nejvýhodnější nabídku.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.