CASE IH sponzoruje tým Aprilia MotoGP™

Partnerství začíná prvním závodem v Kataru v roce 2022 na mistrovství světa silničních motocyklů.
Výrobce Case IH bude sponzorovat závodní tým Aprilia pro sezónu 2022 na mistrovství světa silničních motocyklů v kategorii MotoGP. Tímto došlo ke spojení přední značky zemědělské techniky s jedním z nejúspěšnějších jmen v historii motocyklových závodů.

Dohoda, která začíná prvním závodem v roce 2022 v Kataru, vytváří spojení dvou světů působící na vrcholu nových technologií a technických inovací. Výrobce CASE IH je již dlouho lídrem v oblasti zemědělské techniky, ve vývoji bylo velmi důležitým milníkem např. představení nejsilnějšího sériově vyráběného pásového traktoru na světě známého pod názvem Quadtrac.

Naopak tým Aprilia Racing svůj inovativní přístup dokázal tím, že pomohl tým dovést ke stovkám vítězstvím a 54 titulům mistra světa ve všech kategoriích motocyklových závodů. S nástupem do sezóny MotoGP 2022 budou dva z nejtalentovanějších jezdců v šampionátu, Aleix Espargaró a Maverick Vinales, bojovat o nejlepší umístění.

„Pokročilé technologie, které je součástí naší techniky, jsou srovnatelné s technologiemi v dnešním motorsportu,“ říká Mirco Romagnoli, viceprezident společnosti Case IH a STEYR Europe. „Tyto značky sdílejí ale mnohem více, jako jsou například požadavky na vysoký výkon a sílu, prestiž, vášeň, týmovou práci a konkurenceschopnost, to jsou nezbytné vlastnosti k tomu působit na nejvyšší úrovni. To je důvod, proč máme radost z partnerství s Aprilia Racing, jedním z předních konstruktérů v MotoGP, a věříme, že budeme sdílet stejný úspěch jak na trati, tak v terénu. Provozní doba a spolehlivost jsou rozhodující při závodech v motorsportu i při každodenních zemědělských operacích. Analýza dat je klíčovým prvkem úspěchu na polích a testovacích závodních tratích. Bez ohledu na to, zda je cílem vyhrát závody nebo se zaměřit na produktivní období výsadby a sklizně, také důkladné plánování a porozumění milionům různých dat jsou zásadní. Sdílíme stejná rizika spojená s počasím a mnoha dalšími  proměnnými, tím pádem musí být naše strategie neustále přehodnocovány.

Generální ředitel Aprilia Racing Massimo Rivola je potěšen, že může být partnerem Case IH. „Opravdu se těším na příští sezónu ve spolupráci se značkou Case IH a doufám, že jsou fanoušci obou značek připraveni závodit s námi. Pokud jde o celosvětové výzvy a silné výkony, sdílíme stejný vítězný přístup a touhu po úspěchu. Věříme ve společné inovace a týmovou práci. Tyto dva aspekty jsou klíčové, když soutěžíte na nejvyšší úrovni: mistrovství světa v MotoGP pro Aprilia Racing a globální trh pro Case IH.“
CASE-IH_Aprilia-Racing_Mirco-Romagnoli_Marco-Lombardi-(1).jpg