CASE IH týdny: Axial-flow

Jednička v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Mlátička nabízí maximální kvalitu sklizeného zrna při vysokém výkonu stroje.
Základem úspěšných žní je mít spolehlivý stroj, který vám zajistí, že všechno bude hladce šlapat. A právě takové jsou sklízecí mlátičky Case IH  Axial-Flow®. Díky menšímu počtu pohyblivých části máte údržbu stroje za 20 minut hotovou a můžete vyjet, zatím co jiní jsou ještě v garáži. Maximalizuje tak svůj produktivní pracovní čas.

AFS Harvest CommandTM se pak postará o to nejlepší nastavení pro dokonalou sklizeň Vyberete si jednu ze 4 strategii:
•  Režim kvalita zrna
•  Režim výkonosti
•  Režim konstantní průchodnosti
•  Režim maximální průchodnosti

A systém už sám nastaví v rámci předdefinovaných parametrů  a plodiny ideální nastavení, aby sklidila maximální množství zrna v té nejlepší kvalitě. AFS harvest command průběžně sleduje všechny parametry a automaticky optimalizuje nastavení sklizně. Můžete se tak plně věnovat práci se žacím adaptérem, kontrovat kvalitu zrna v zásobníku a pohodlně řídit celou sklizeň.
 

Mlátička si hravě poradí s jakoukoliv plodinou


Čisté a kvalitní zrno, to je oč tu běží. A ideálně bez ztrát. Proto inženýři z Case IH zkonstruovali elektricky nastavitelné lopatky rotorové klece pro plynulou změnu toku materiálu. Nastaví se tak, aby odpovídali aktuálním podmínkám sklizně a zralosti porostu. Snadno dostupné jsou i mláticí a separační koše. Odmontováním 2 šroubů koš rychle vyměníte a mlátička je připravená na další plodinu.

Čištění probíhá na sítech, které kde jsou umístěny snímače tlaku. Systém tak efektivně a automaticky nastavuje síta tak, aby nedocházelo ke ztrátám vykouknutím na konci pole nebo při změně zatížení sít. Snímač bočního a podélného náklonu sleduje aktuální polohu stroje a upravuje náklon celé sítové skříně, aby byl kompenzován boční náklon. Poradí si až se spádem 12°. Tento samovyrovnávací sytém umožňuje stálý čistící výkon bezeztrát.

Je na nás, jaký systém zpracování rozstliných zbytků zvolíte. Je možné si vybrat mezi standartní variantou Magnacut, nebo novinkou drtičem X-tra. Ten dokonale nadrtí a rozhodí veškeré rostlinné zbytky i v záběru 12m. Rovnoměrný rozhoz je důležitý zejména pro rovnoměrný odběr dusíku a vody z půdy během rozkládání organické hmoty. Napomáhá eliminovat shluky slámy a zabraňuje tvoření hnízd hlodavců.

Pohodlí si uděláte v odhlučněné a klimatizované kabině. Zde budete mít všechno důležité na dosah ruky. Ovládací panel je zabudován do loketní opěrky a snadno nastavitelný dle individuálních požadavků. Široký výhled si dopřejete z odpruženého sedadla řidiče a to i díky úzkým sloupkům kabiny. V Luxury verzi kabiny najdete ledničku nebo el. Zpětná zrcátka, v průběhu dne se tak můžete občerstvit chlazeným nápojem.

Detailněji se na mlátičku podíváme s Ing. Romanem Nedomou, produktovým manažerem který představí sklízecí mlátičku Axial Flow 9250. Podívejte se i na náš web: caseihtydny.cz
 

AFS HARVEST COMMAND ZDARMA


Pořiďte si mlátičku na letošní žně a dáme vám automatizovaný systém výmlatu AFS Harvest Command zdarma. Nechte nám kontakty a ozveme se vám s nabídkou.