Červená symfonie na poli

Pískejte si s červeným traktorem a lisem.

Lisy Case IH s variabilní komorou vynikají svou všestranností, excelentním lisováním všech materiálů a optimálním nastavením velikosti balíků.
 

Extra široký sběrač


Extra široký pick-up 2,35 m pro jistý sběr i těch největších řádků. Vkládací váleček před sběračem zlepší plynulost toku hmoty. Dva boční usměrňovací šneky nad sběračem usnadňují vkládání a průběžný šnek ASSIST ROLL nad sběračem zvýší rychlost podávání materiálu a i výkon až o 20 %. Standardní výbavou je 4 příčkový sběrač nebo volitelný 5 příčkový sběrač ideální pro sběr senáže.
 

Variabilní komora


Zásluhou lisu CASE IH s variabilní komorou můžete za každé situace vyhovět požadavkům svým nebo požadavkům vašich zákazníků. Lisy RB 455, popřípadě modely 465, umožňují lisování válcovitých balíků o rozměrech 120 x 150 cm, respektive 120 až 180 cm. Minimální požadavek na výkon tažného prostředku se v závislosti na výbavě pohybuje v rozmezí 100 až 120 koní.
 

Jednoduché ovládání a rychlá údžba


Lisy Case IH RB jsou obsluhami ceněné pro jejich jednoduché ovládání. Tyto lisy lze ovládat jednoduše zásluhou ovládacích monitorů AFS 300 nebo AFS 700. Ovládací terminály jsou velice přehledné a dobře čitelné. Dostatečný prostor pro založení sítě a dobrá dostupnost a pohodlí. Počet ovinutí lze jednoduše nastavit přes ovládací terminál z kabiny traktoru.
 

Máte zájem o lis nebo jeho předvedení? Kontaktujte svého autorizovaného prodejce >

nebo nám nechte kontakt a my se Vám ozveme: