Chytrá šelma PUMA CASE IH

Dravost, síla, přesnost a intuice. Traktory modelové řady PUMA, v čele s nejsilnějším modelem PUMA 260 AFS CVXDrive, ztělesňují spojení moderních technologií a síly potřebné pro zemědělské operace.
Moderní zemědělství není jen o síle či výkonu, ale také o pohodlí a produktivitě. Nová generace traktoru PUMA 260 CVXDrive, vybavená inovativními technologiemi a funkcemi přináší i vysoký komfort a maximální efektivitu. Stejně tak jako puma v divoké přírodě dokonale ovládá svoje tělo díky instinktům lovce a nadprůměrné inteligenci, tak i PUMA CASE IH svoji sílu a výkon využívá efektivně tam, kde je třeba, díky moderním technologiím a inteligentním prvkům výbavy.

Pravá šelma na vašem poli

Traktor CASE IH PUMA 260 CVXDrive je osazen šestiválcovým motorem FPT NEF s maximálním výkonem 280 koní. Se systémem Engine Power Management se tento výkon za určitých situací vyšplhá až na 302 koní. Například tehdy pokud je zapnutý vývodový hřídel, pracuje hydraulika, nebo je realizována jízda po silnici.
PUMA 260 CVXDrive je vybavena větší a silnější přední a zadní nápravou.  Volitelné zadní pneumatiky o průměru 2,05 m a rozměru 710/70 R42 zvětšují kontaktní plochu až o 18 %, čímž maximalizují trakci a zároveň minimalizují utužení půdy. Jsou tedy ideální pro zákazníka, který vyžaduje výkonnější ale ne větší a těžší traktor. Pro agregaci s nářadím je nová PUMA je vybavena nadprůměrně dimenzovaným zadním závěsem, který unese 10 468 kg, a hydraulickým systémem s průtokem až 170 l/min.

Lovec útočí ve správný okamžik

Síla a výkon, to ovšem není všechno. Pokud při lovu, rozhodují reflexy a hbitost, tak na poli oceníte vedle výkonu i schopnost jej efektivně a ve správný čas využít. Tišší a účinnější plynulá převodovka CVXDrive umožňuje dosáhnout rychlosti jízdy 50 km/h při pouhých 1 550 otáčkách za minutu, což zajišťuje značnou úsporu paliva. Produktivitu dále zvyšuje přizpůsobitelné nastavení plynulé převodovky CVXDrive, její patentovaný systém Advanced Trailer Braking, který stabilizuje traktor i přívěs (zamezí roztlačení traktoru přípojným vozidlem) a až 24 výkonných LED světel pro lepší viditelnost při vašem nočním lovu.

Na vrcholu potravního řetězce jsou ti nejchytřejší

Pracujte chytře a využívejte plný potenciál svojí Pumy. Získejte maximální výnos a naučte se minimalizovat náklady. Jen tak se můžete stát králem polí. Srdcem nového vlajkového modelu PUMA 260 je systém CASE IH AFS Connect, který se skládá z dotykového monitoru AFS Pro 1200, operačního systému AFS Vision Pro a přijímače AFS Vector Pro. Ty umožňují obsluze nastavit řízení traktoru a funkce naváděcího systému podle svých specifických požadavků. Majitelé a manažeři farem mohou kdykoli spravovat a optimalizovat údaje o farmě a vozovém parku ze stolního počítače nebo mobilního zařízení.

Systém satelitního řízení a automatického otáčení udržuje dokonale rovné a opakovatelné jízdy, což šetří čas a palivo. Technologie RTK+ poskytuje vysokou přesnost (až +/- 1,5 cm), zatímco nová funkce AccuTurn Pro umožňuje automatické otočení traktoru na souvrati.

Predátor se pohybuje tiše a měkce

Nejen síla, výkonnost, nebo automatizace pracovních operací. Pro pohodlí obsluhy v dlouhých pracovních dnech jsou zapotřebí i další benefity. Tak jak kočka našlapuje tiše a měkce aby nevyplašila kořist, tak stejně PUMA CASE IH hýčká obsluhu propracovaným odpružením a nízkou hlučností v kabině. Hlučnost 66 dB je špičková hodnota, která zajistí příjemné pracovní prostředí a systém Advanced Vehicle Suspension jenž kombinuje odpružení kabiny, tříbodového závěsu a přední nápravy, se postará o potlačení otřesů přenášených z terénních nerovností.   

Ulovte si svou PUMU s úrokem 0,49 %

Do 30. 6. 2024 můžete získat novou PUMU s úrokem již od 0, 49 % a minimálním přeplatkem. Nenechte si upláchnout svou šelmu, vyplňte kontaktní formulář a váš nejbližší prodejce Vás bude obratem kontaktovat.
V případě, že potřebujete více informací o možnostech financování můžete kontaktovat oddělení Afinance

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.