Dárek pro obsluhy traktorů CASE IH MAGNUM

Jste obsluha traktoru CASE IH MAGNUM? Právě teď můžete získat originální kšiltovku CASE IH ZDARMA.

Získej originální kšiltovku CASE IH přímo od výrobce legendárních traktorů MAGNUM

Právě teď jsme na našem fanshopu naskladnili nové originální kšiltovky CASE IH. Dorazili přímo z USA, kde se značka CASE IH zrodila a kde jsou dodnes vyráběny také legendární traktory MAGNUM. Proto jsme se rozhodli, že právě obsluhám traktoru MAGNUM kšiltovku věnujeme ZDARMA. 

Chceš získat stylovou kšiltovku? Stačí málo.

  • Zašlete nám svoji fotografii s traktorem MAGNUM a  jednou nebo dvěma větami nám napiště, co je podle Vás na Magnumu nejlepší a proč byste ho nikdy nevyměnili
  • Své vlastní fotografie a důvody zasílejte na e-mail rihova@agrics.cz
  • Do emailu nezapomeňte uvést jméno a příjmení autora a místo, kde s traktorem pracujete
  • Maximální velikost fotografie by neměla přesáhnout 5 MB
  • Zasláním fotografie souhlasíte s jejím uveřejněním, včetně Vašeho jména a zaslaného textu
  • Odměníme každé kladné hodnocení! 
  • Soutěž trvá do 31. července 2024
Organizátorem akce je společnost AGRI CS a.s., Hybešova 14, 693 01 Hustopeče, IČ: 26243334, zapsaná v OR u Krajského soudu v Brně pod sp.zn. B/3582. (dále jen „organizátor“). Akce bude probíhat od 24.6. 2023 do 31. 7. 2023 nebo do odvolání (dále jen „doba konání soutěže“). Akce probíhá na území České republiky a Slovenské republiky (dále jen „místo konání soutěže“).

Akce se může zůčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České a Slovenské republiky a zároveň splní uvedené podmínky akce. Každý se může do soutěže zapojit jen jednou fotografií. V případě, že přihlásí víc fotografií, bude do soutěže zařazena pouze první.
​Organizátor bude výherce kontaktovat e-mailem. Výhru zašle na uvedenou adresu. Organizátor neručí za nedoručení, ztrátu nebo poškození dárku během poštovní přepravy. Účastníkům nevzniká právo dárky reklamovat. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu. Výhry není možné vymáhat právní cestou.

Výherci soutěže udělují organizátorovi osobní údaje, a to jméno, příjmení, adresa (dále jen „Údaje“), a to výhradně pro účely zaslání soutežních výher. Po skončení akce a odeslání výhry jsou poskytnuté údaje evidovány pouze v historii komunikace společnosti Facebook.

Z účasti jsou vyloučeny osoby, které nedodrží pravidla soutěže, nebo jakýmkoli způsobem nevyhoví pravidlům. Organizátor je oprávněn s konečnou platností vyloučit takového účastníka, u něhož bude mít podezření, že dosáhl své účasti podvodným jednáním nebo jednáním, které je v rozporu s dobrými mravy a je způsobilé ovlivnit výsledky soutěže. Toto rozhodnutí organizátora je konečné, bez možnosti odvolání.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Účastí v soutěži rovněž dáváte organizátorovi soutěže právo použít přihlášené fotografie na svoji propagaci. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla a podmínky soutěže, včetně změny doby jejího trvání nebo ukončit soutěž bez náhrady.

Soutěž není nijak sponzorována, administrována nebo spojena se společností Facebook.